۱۲ ایده‌ی جالب برای سورپرایز تولد همسرتان

سوپرایز تولد

تولد همسرتان نزدیک است و شما هنوز هم ایده‌ای برای خوشحال کردن او ندارید. نیاز نیست پول زیادی خرج کنید، تنها با کمی ابتکار و قوه خلاقیت می‌توانید نشان دهید که چقدر برایتان مهم هست. راه‌های زیادی برای نشان دادن عشق و توجه به همسرتان وجود دارد که در ادامه چند نوع سوپرایز تولد آورده شده است. سلیقه‌ی همسر خود را در نظر بگیرید و یکی از این راه‌ها را امتحان کنید. همچنین می‌توانید از طریق تلگرام یا شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با تیم روسیلی در ارتباط باشید تا ایده‌های جذاب دیگری در اختیار شما قرار گیرد.

سورپرایز
سوپرایز تولد

کارهایی که برای سوپرایز تولد همسرتان می‌توانید انجام دهید

۱) یک نامه بنویسید

نوشتن یک نامه یک راه حل عالی مخصوصا برای سال‌های اول ازدواجتان است. حالا زمانی است که به او بگویید چقدر برای شما باارزش است. نامه ای از جزییاتی که در مورد او دوست دارید بنویسید. چیزهایی که سال گذشته دوستشان داشتید و چیزهایی که امیدوارید سال آینده به همراه او تجربه اش کنید. نامه را مهرو موم کرده در یک پاکت زیبا قرار دهید و قبل از اینکه نامه را به او بدهید، کمی ازعطر موردعلاقه اش بر روی آن بزنید.

همچنین می‌توانید برای نوشتن این نامه از ایده خلاقانه دیگری نیز استفاه کنید. به عنوان مثال یک جعبه شیک تهیه کنید و ۷ دلیل عمده‌ای که باعث شده است. عاشق او باشید را برایش بنویسید.

جعبه ۷ دلیل عشق پیشنهاد روسیلی برای سوپرایز تولد همسرتان

۲) چندین سوپرایز برای او آماده کنید

روز تولد همسرتان را با یک سوپرایز ویژه شروع کنید، و مواردی  را برای طول روز نگه دارید  و در طول روز یکی یکی اجرا کنید! او را با یک صبحانه عالی در رختخواب بیدار کنید، سپس به او یک هدیه مخصوص دهید. در طول روز هدیه های کوچکی که از قبل تهیه کرده اید را در جاهای مختلف خانه ، ماشین و درجاهای دیگری  که می‎‌دانید نگاه می‌کند، بگذارید. حتی می‌توانید کارهای جالبی مثل  گذاشتن بنر تولدت مبارک در محل کارش انجام دهید. تهیه یک کارت تبریک خاص و قرار دادن آن در کیف یا کمد لباس و یا کشوی محل کارش نیز می‌تواند ایده‌ی فوق‌العاده‌لی برای سوپرایز تولد همسرتان باشد.

تهیه کارت تبریک خاص ایده‌ای جالب برای سوپرایز تولد همسرتان

۳) تعطیلات رمانتیک

این یکی از بهترین ایده ها برای تولد همسرتان است، شما می‌توانید یک برنامه عاشقانه برای بیرون از خانه  برنامه ریزی کنید ، مثلا ترتیبی انجام دهید که یک شب در هتل بمانید ، حتی می‌تواند جایی در نزدیکی محل زندگی تان باشد، می‌توانید  در شهر بمانید و شب زنده داری کنید، این زمان بهترین فرصت برای حرفهای عاشقانه و مرور خاطراتتان است.بهتر از همه اینها به یک جای خاص بروید و غروب خورشید را تماشا کنید. حتما دوربین عکاسی تان همراهتان باشد و این لحظه زیبا را ثبت کنید شاید برای سوپرایز سال بعد لازمتان شد.

۴) یک سبد هدیه از قبل تهیه کنید

چند ماه قبل برای تولد نقشه بکشید بوسیله جمع آوری چیزهای کوچک، مثلا هدیه های خلاقانه ای که در حراجی ها هستند. همه آنها را در یک سبد یا جعبه زیبا قرار دهید و آن را با یک روبان تزیین کنید برای تزیین جعبه های هدیه روش های زیادی هست. این سوپرایز به نوبه خود می‌تواند یک هدیه مجلل باشد اما فقط شما می‌دانید که چقدر ارزان است!

فرم ثبت سفارش و استعلام قیمت انواع تم تولد

۵) یک خوردنی مخصوص برای او بپزید

اگر راهی برای ورود به قلب مردان باشد حتما یکی از آنها معده آنهاست. می‌توانید از قبل مواد غذایی مورد نیاز را تهیه کرده  و یک روز برای تهیه غذاهای موردعلاقه همسرتان اختصاص دهید. شاید تمام روز در آشپرخانه بمانید اما می توانید با صحبت کردن در مورد کار و شرکتش او را در آشپزخانه نگه دارید. و به صحبتهایش گوش داده و از آنها لذت ببرید. حتی می‌توانید با تهیه کیسه‌ای پر از میوه‌های خشک نیز همسرتان را سوپرایز کرده و لبخند را بر لبانش بنشانید.

کیسه میوه خشک یک ایده سوپرایز تولد برای عشقتان

۶) برنامه ریزی برای ورزش مورد علاقه همسرتان

آیا همسرتان فوتبال دوست دارد و تولدش همزمان با بازی های فوتبالی است؟ پس شما خوش شانس هستید! شما می توانید بلیط فوتبال تیم  های موردعلاقه اش را تهیه کنید، یا در خانه ترتیبی دهید  تا از تماشای مسابقه فوتبال لذت ببرد. او را با یک پتو و خوردنی و نوشیدنی های موردعلاقه اش همراهی کنید. و مثل او از تماشای بازی هیجان زده شوید.

۷. یک دفترچه یادداشت به او بدهید

یادداشتی هایی از سال گذشته را در آخر هفته هایتان بنویسید و عکس هایی از مهمترین روزها و خاطراتتان در یک  پوشه در کامپیوترتان ذخیره کنید و نزدیک تولدش همه آنها را در دفتر یادداشت نوشته و بچسبانید. می‌توانید عکس‌هایتان را توسط سرویس های آنلاین ارزان قیمت چاپ کنید. شما یک هدیه بسیار شخصی و خاص به او داده اید که مطمئنا  یک هدیه لذت بخش خواهد بود.

۸) یک روز کامل به او اختصاص دهید

هنگامی که از خواب بیدار می‌شود یک تاج روی سرش بگذارید و او را به عنوان پادشاه روز تولدش منسوب کنید. از او بخواهید یک لیست از چیزهایی که دوست دارد و می خواهد در آن روز انجام  دهید بنویسد  سپس آنها را به بهترین شکل به انجام برسانید.

۹) از طریق برنامه رادیویی موردعلاقه اش سوپرایزش کنید

اگر او رادیو گوش کردن را دوست دارد، قبلا زنگ بزنید و برای او یک اهنگ هدیه کنید. آهنگی که واقعا دوست دارد یا آهنگی که مدتها نشنیده است چیزی که معنی خاصی برای هر دوی شما دارد. این خیلی هیجان انگیز است که نام خود را از جایی بشنوید وقتی انتظارش را ندارید.

۱۰) یک عکس خاص به او هدیه دهید

کجا همدیگر را ملاقات کردید؟ یا جایی که او پیشنهاد ازدواج داد؟ گرفتن عکس از مکان هایی که با آنها خاطره دارید و گذاشتن در قاب عکس های زیبا . این هدیه بزرگی است که به او یادآور شوید تمام لحظه هایی که با او بودید چقدر برایتان با ارزش هست و از زندگی با او لذت برده اید. حتی می‌توانید یک جعبه سوزپرایز تهیه کرده و عکس و نوشته‌ای که یادآور خاطزات شما باشد را داخل آن قرار دهید. بدون شک تهیه این جعبه سوپرایز تولد برای همیشه در ذهن او باقی می‌ماند و به یکی از خاطرات خوبش تبدیل می‌شود.

جعبه سورایز یک ایده جالب برای قرار دادن عکس و نوشته دلخواه برای سوپرایز تولد همسرتان

۱۱) وانمود کنید فراموش کرده اید

اصلا به تاریخ تولد او توجه نکنید و برنامه ای برای بیرون رفتن  با دوستانتان بریزید. سپس شب او را با یک شام فوق العاده سوپرایز کنید می‌توانید دوستان صمیمی یا خانواده اش را نیز دعوت کنید، این ایده  را می‌توانید با ایده های قبلی که گفته شد ترکیب کنید و یک روز فوق العاده برای همسرتان رقم بزنید.

۱۲) یک میهمانی شام ترتیب دهید

همه دوستانش را دعوت کنید و غذاهای خوشمزه ای برایشان درست کنید. مطمئن باشید زمانی که مهمانی تمام شد او از شما بخاطر همه زحمت هایتان و روز خوبی که برای او و دوستانش هدیه دادید تشکر خواهد کرد.

۱۳) قلب یخی

مطمئن باشید هیچ چیز به اندازه یک قلب یخی در روزهای گرم تابستان همسر شما را شگفت‌زده نخواهد کرد. یک روز گرم تابستان را تصور کنید که همسر شما بعد از یک روز کاری سخت به خانه برمی‌گردد. بهترین ایده برای رفع این خستگی یک نوشیدنی خنک است. اما اگر اندکی خلاقیت را هم چاشنی این نوشیدنی کنید. می‌توانید یک سورپرایز فوق‌العاده را برای او رقم بزنید. بهترین ایده استفاده از قلب‌های یخی داخل نوشیدنی است.

تنها کاری که برای تهیه‌ی این قلب‌های یخی باید انجام دهید. این است که قالب یخ قلبی کوچکی را تهیه کنید. سپس به کمک نوشیدنی‌های قرمز رنگ مثل آب آلبالو یخ‌های رنگی تهیه کنید. بنابراین قبل از رسیدن همسرتان به منزل می‌توانید قلب‌های یخی قرمزی را داخل نوشیدنی او بیندازید تا به کمک یک ایده‌ی خلاقانه کوچک هم عشق خود را به او ثابت کنید. و هم بتوانید خستگی او را از تنش به در کنید.

اما نکته‌ی قابل توجهی که در این زمینه باید به آن توجه کنید. این است که رنگ نوشیدنی را به رنگ روشن انتخاب کنید. زیرا اگر قلب‌های یخی شما با نوشیدنی موجود در لیوان همرنگ باشند جلوه‌ی چندانی نخواهند داشت.

سورپرایز تولد
قلب یخی یک ایده جال برای سوپرایز تولد

۱۴) بلیت کنسرت

مطمئنا شما می‌دانید که همسرتان عاشق کدام گروه موسیقی است. شاید هم محبوب شما رفتن به سینما و تئاتر را بیشتر از کنسرت ترجیح دهد. به هر حال بلیت کنسرت یا تئاتر مورد علاقه‌ی او را تهیه کنید. سپس به کمک یک نامه‌ی عاشقانه از او دعوت کنید که با شما به تماشای این فیلم با کنسرت بیاید.

در صورتی که می‌خواهید تمام خلاقیت خود را چاشنی سورپرایز خود بکنید. یک پاکت خاص و منحصر به فرد تهیه کنید. نامه‌ای عاشقانه به همان سبکی که همسرتان آن را دوست دارد بنویسید. سپس به همراه یک شاخه گل برای او بفرستید. مطمئنا همسر شما با دریافت این دعوتنامه شما بسیار خوشحال و شگفت‌زده می‌شود.

۱۵) پیام عاشقانه

دریافت پیام عاشقانه از طرف شما، انرژی فوق‌العاده‌ای به همسر شما می‌بخشد. بنابراین این سورپرایز عاشقانه را از او دریغ نکنید. هیچ وقت به این فکر نکنید که همسرم می‌داند که من چقدر دوستش دارم. پس نیازی نیست من به او چیزی بگویم. گاهی تنها چیزی که او نیاز دارد شنیدن همین یک جمله از زبان شما است. اما برای گفتن این جمله اندکی شیطنت و خلاقیت را نیز چاشنی کارتان بکنید. می‌توانید پیام عاشقانه خود را روکی کاغذ چسب دار نوشته و به یخچال، کمد، آینه یا حتی در ورودی بچسبانید. تا همسرتان بی‌مقدمه آن را پیدا کند. اگر همسرتان در حال مطالعه کتابی است. می‌توانید این پیام را در لابه لای کتاب او جای دهید. تا موقع مطالعه آن را پیدا کند.

در صورتی هم که همسر شما ساعت‌های زیادی از وقت خود را پشت لپ‌تاپ می‌گذراند. می‌توانید یک پیام عاشقانه بر روی کیبورد لپ تاپ یا داخل سی‌دی درایور لپ تاپش قرار دهید. این پیام عاشقانه هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد. اما همسر شما را بی‌نهایت خوشحال و انرژی او را برای ادامه روزش بسیار بیشتر خواهد کرد.

۱۶) نامه پازلی

مطمئنا تا کنون چندین بار برای عشقتان نامه نوشته‌اید. اما نظرتان در مورد یک نامه پازلی چیست؟ تعجب نکنید. درست شنیده‌اید. یک نامه پازلی! برای این کار می‌توانید نامه‌ای به همسرتان بنویسید. سپس آن را پاره کنید. اما توجه کنید که هنگام پاره کردن نامه آن را کج یا له نکنید. حتی می‌توانید برای پاره کردن نامه از قیچی هم استفاده کنید. سپس تکه‌های کاغذ نامه را داخل یک کیسه کوچک قرمز بریزید. ( این کیسه می‌تواند به رنگ دلخواه همسرتان نیز انتخاب شود.) سپس آن را در جایی قرار دهید که همسرتان به طور اتفاقی آن را پیدا کند. در کاغذ کوچکی که به کیسه وصل می‌کنید نیز به این اشاره کنید که ” این پازل را درست کن تا حرف دل منو بدونی!”

مطمئنا هیچ سوپرایز تولد بهتر و حسی دل‌انگیزتر از درست کردن این پازل برای همسر شما وجود نخواهد داشت. حتی پیشنهاد من به شما این است که یک نقاشی یا طرح خاص نیز دور نامه یا در قسمت پایین آن بکشید تا زیبایی آن چندین برابر شود. همچنین در صورت امکان نامه را روی مقوای نازک بنویسید که خیلی نازک نباشد. زیرا در صورتی که خیلی نازک باشد هنگام پاره شدن شکل نامطلوبی پیدا می‌کند.

۱۷) جعبه رفع خستگی

اگر همسر شما ساعت‌های طولانی را صرف کار کردن می‌کند. باید کاری کنید که تا جای ممکن از خستگی او بکاهید و به او انرژی بیشتری ببخشید. این کار باعث می‌شود حس کند که چقدر برای شما مهم است. برای تدارک یک سوپرایز تولد ویژه می‌توانید جعبه‌ای پر از خوراکی‌های مورد علاقه‌اش برای او تهیه کنید. این خوراکی‌ها می‌توانند شامل شکلات، کیسه میوه خشک، آجیل و تنقلاتی باشند که همسرتان به آن‌ها علاقه مند است. فراموش نکنید که در کارت کوچک نیز جمله‌ی عاشقانه‌ای را ضمیمه جعبه بکنید. جعبه را در قسمتی از خانه یا میز کار او قرار دهید. روی جعبه بنویسید هر موقع خسته شدی این را باز کن. سعی کنید جعبه‌ی انتخابی شما زیاد پر زرق و برق نباشد که همسرتان قبل از بازکردن جعبه هیچ ذهنیتی در مورد آن نداشته باشد. از طرفی نیز مطمئن باشید که همسرتان این کار شما را هرگز فراموش نمی‌کند.

سورپرایز تولد
یک جعبه پر از خوراکی برای رفع خستگی یک ایده جالب برای سوپرایز تولد

۱۸) فلش مموری سحرآمیز

مطمئنا شما بهتر از هر کس دیگری از سلیقه‌ی موسیقی همسرتان مطلع هستید. بنابراین می‌توانید او را به کمک آهنگ‌های دلخواهش سورپرایز کنید. برای این کار کافی است یک فلش مموری زیبا تهیه کنید. سپس داخل آن تمام آهنگ‌های مورد علاقه همسرتان را بریزید. برای جذابیت بیشتر می‌توانید آن‌ها را فولدر بندی نیز بکنید. این فلش مموری را می‌توانید در ماشین او قرار داده و یا به تلویزیون خانه وصل کنید. اما نصب آن در ماشین گزینه بهتری است.

تصور کنید که صبح زود همسرتان در روز تولدش با عجله به سمت ماشین می‌رود تا خود را به سر کار برساند. به محض استارت زدن آهنگ مورد علاقه‌اش پخش می‌شود. قطعا او بهترین حس را در این لحظه خواهد داشت. نکته قابل توجهی که باید در این ایده مد نظر قرار گیرد. این است که ممکن است سلیقه موسیقی همسر شما بسیار متفاوت‌تر از سلیقه شما باشد. بنابراین در انتخاب آهنگ سلیقه او را مد نظر قرار دهید. نه اینکه طبق دلخواه خودتان آهنگ‌ها را انتخاب کنید. با این کار یک سوپرایز تولد فوق‌العاده برای او رقم می‌زنید.

۱۹) استفاده از خاطرات

خاطرات بخش بزرگی از زندگی ما را تشکیل می‌دهند. به جرات می‌توان گفت ما بسیاری از اوقات خود را با خاطرات زندگی می‌کنیم. اما آقایان معمولا حافظه‌ی خوبی در یادآوری خاطرات ندارند. از این رو خانم‌ها می‌توانند از حافظه‌ی قوی خود برای سورپرایز همسرشان استفاده کنند. برای این کار می‌توانید تعدادی از عکس‌های دو نفره‌تان را چاپ کنید. یا یادداشت‌های کوچکی در مورد بهترین خاطرات خود تهیه کنید. سپس در روز مناسبی شروع به مرور خاطرات خود بکنید. به عنوان مثال اگر وسیله‌ای را با هم خریداری کرده‌اید و یکی از خاطراتتان به آن گره خورده است را به همسرتان نشان دهید. سعی کنید تمام جزئیات آن روز را به خاطر بیاورید و بازگو کنید. مطمئنا همسرتان از این حافظه‌ی قوی و یادآوری جزئیات شگفت زده خواهد شد و شما را در آغوش خواهد گرفت.

اما سعی کنید زیاد در مورد خاطراتتان از او سوال نپرسید. زیرا در صورت فراموش کردن این خاطرات احساس شرمندگی خواهد کرد و این حس مثبت ایجاد شده را از بین خواهد برد.

۲۰) یادداشت داخل کفش

ماموریت‌های کاری و شیفت‌های طولانی معمولا آقایان را کسل و افسرده می‌کنند. تنها چیزی که در این شرایط می‌تواند دلگرمشان کند حضور و همراهی همسرشان است. در حقیقت پس از یک روز کاری سخت، آقایان معمولا دنبال گوشه دنجی هستند تا در کنار همسر خود آرامش را تجربه کنند. البته این موضوع برای خانم‌ها نیز صادق است.

اگر شرایط کاری همسرتان به تازگی تغییر کرده است و یا قرار است به یک ماموریت کاری برود. می‌توانید از همین موقعیت برای سورپرایز او استفاده کنید. برای این منظور یک قلب کاغذی تهیه کنید و داخل آن جملات عاشقانه‌ای بنویسید. در پایان نیز برایش بنویسید که “با تمام وجود منتظر بازگشتت هستم. تا می‌توانی زودتر بیا که خانه بدون تو برایم مثل زندان است.”

سپس این کاغذ را داخل کفش او قرار دهید. موقع رفتن خیلی عادی با او خداحافظی کرده و برایش آرزوی موفقیت کنید. اما منتظر یک آغوش غیرمنتظره یا یک تماس تلفنی هیجان انگیز باشید. با این کار علاوه بر اینکه همسرتان را سورپرایز می‌کنید. حس همراهی و همدلی بیشتری نیز به او می‌دهید.


ما تم‌های تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزانتان با خلاقیت و عشق طراحی خواهیم کرد تا بجای استفاده از تم‌های آماده یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستانتان رقم بزنید.


%d8%aa%d9%85-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%b3%d8%a7%d9%84


مشاهده انواع تم تولد بزرگسالان

32 دیدگاه در “۱۲ ایده‌ی جالب برای سورپرایز تولد همسرتان

 1. آرش میگوید:

  ایده های خیلی جالبی هستن هرچند چند موردش زمانگیر هستش ولی بقیه رو به راحتی میشه اجرا کرد…
  من که خوشم اومد و بعد از این با این روش سورپرایز میکنم.

 2. اشتراک ها: چند ایده برای سوپرایز تولد همسر - روسیلی

 3. سلام اخر اين هفته تولد همسرمه شبه تولدش مهموني دعوت هستيم و ميخوام كه توي اون مهموني سوپرايزش كنم ولي نميدونم چجوري لطفا اگه ميشه كمكم كنيد میگوید:

  ايده هاتون خوب بودن…

 4. نفس خانوم میگوید:

  ممنون از پیشنهاداتتون راستش سالگردمون نزدیکه و من خیلی وقت بود دنبال یه ایده‌ی خوب برای سوپرایز کردن همسرم بودم

 5. مریم میگوید:

  سلام.من و شوهرم هر دومون در یک روز به دنیا اومدیم.و همیشه جشن تولدمون مشترک هست.دوست دارم امسال یه ایده خلاقانه برای جشن داشته باشم …

 6. behzad میگوید:

  با سلام
  من يه روز كامل براي همسرم تولد گرفتم
  مثلا بردمش پاساژ و از جلوي عروسك فروشي رد ميشديم
  خانم فروشنده اي كه باهاش هماهنگ كرده بودم صداش كرد و يه عروسك خرس بهش هديه داد و گفت تولدتون مبارك!
  ايده نامه رو هم اجرا كردم همون روز تولدش صبح كه نشيت تو ماشين پشت افتابگير گذاشته بودم و وقتي اومد ميكاپشو چك كنه نامه افتاد?
  اما بهترين بخش برنامم كه هنوزم بعد ٢ سال ميگه وقتي بود كه بردمش باشگاه هوايي و پرواز تفريحي داشتيم

 7. ایمی میگوید:

  من میخوام همسرمو به بیرون ببرم و فقط با یه بستی تولدشو تبریک بگم. اون فکر میکنه ک فقط ی بستنی به من داده و هیچ کادو یا کار خاصی انجام نداد که. بعد ک خونه رسیدیم و لامپ رو روشن کرد با بهترین دوستاش مواجه میشه وکیک تولد و کادوهاش

 8. ون گوگ میگوید:

  روز تولد خواهرم،همسرش کادو رو از قبل داده بود به آقای قناد و ایشون با تبحر خاصی هنگام پختن کیک کادورو با جعبه ی کوچیکش جا کرده بود داخل کیک.زمان شروع کادو دادن، همسرش ازش عذرخواهی کرد که بدلیل اینکه روز قبلش براش کلی لوازم آرایش خریده بود اونو جزو کادوهاش حساب کنه،اما خواهرم در حین بریدن کیک متوجه جسم سفتی شد که مانع بریده شدن کیک میشد.خلاصه با سورپرایز قسنگی مواجه شد و کلی ذوق کردیم.

 9. سیما میگوید:

  تولد رو جای عجیبی بگیرید مثل پشت نیسان ابی ماشینو گل بزنید
  یا براش نقشه گنج اماده کنید با یه خط خودساخته که راهنماشم بش بدید کادوتونو چال کنید و مجبورش کنید دنبالش بگرده کل روز تولدش. حتی توی نقشه ببریدش جاهای مختلفی که خاطره داشتید هر مکان ی برنامه خاص تدارک ببینید

 10. as... میگوید:

  سلام. ایده ها عالی بودن . ی نظر خواهی میکنم خواهش میکنم کمکم کنید . من میخوام روز تولد نامزد سابقم به بهانه روز تولدش کادو براش بگیرم و به محل کارش یا در خونش ببرم و به این بهونه برگردیم به هم . به نظرتون جواب میده این کار ؟؟؟

 11. سارا*** میگوید:

  سلام ایده های جالبی بودن. ۲ روز دیگه تولد همسرم هست چون اوایل محرم هست نمیشه برنامه شاد بچینم . تا ۷ ۸ شب هم جفتمون سر کار هستیم جطوری سوپرایزش کنم با توجه به اینکه لحظه لحظه ازم خبر میگیره و نمیتونم قایمکی کاری انجام بدم.!!!

 12. سارا*** میگوید:

  سلام مجدد. جهت توضیحات بیشتر.ما خونه مشترک هنوز نداریم که توی خونه براش کاری انجام بدم. ۳ ماهه ازدواج کردیم

  • مدیر فروشگاه میگوید:

   سلام، یک تم مخصوص و اتفاقا خیلی جذاب میشه برای این جشن طراحی کرد. یک کیک به شکل پوتین هم میتونه جذاب باشه

   • کیمیا میگوید:

    ی کیک ب شکل کلاه یا پوتين میخوام سفارش بدم اون ک هیچ .ب نظر شما چ کادويي میتونه جذاب باشه؟
    بعد میشه راهنمایی کنین چجور تمي قشنگ میشه مرسی

    • مدیر فروشگاه میگوید:

     تمی که با طرح پوتین باشه یا تم های خالدار و ره راه دو رنگ هم می تونه مناسب باشه
     برای کادو هم بستگی به بودجه شما داره
     دوربین، جعبه سورپرایز، یک کارت پستال خاص ، سبد خوراکی و ….

 13. محمد میگوید:

  من از تو يه فيلم الگو برادري كردم ميخوام كه خونه رو تا سقف نه يكم پايين تر پر كنم از بادكنك و دوستاش از وسط بادكنك ها بيان بيرون و بهش تبريك بگن

  • مدیر فروشگاه میگوید:

   خیلی عالیه. ایده‌ی جالبی هست. می تونین تو بعضی بادکنک ها هم یه کاغذ کوچیک که توش از خاطراتتون نوشتین براشون بذارین. فقط اینجوری باید برای پیدا کردنشون کل بادکنک ها رو بترکونن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *