۱۲ ایده‌ی جالب برای سورپرایز تولد همسرتان

سورپرایز تولد شوهر

تولد همسرتان نزدیک است و شما هنوز هم ایده‌ای برای خوشحال کردن او ندارید. نیاز نیست پول زیادی خرج کنید، تنها با کمی ابتکار و قوه خلاقیت می‌توانید نشان دهید که چقدر برایتان مهم هست. راه‌های زیادی برای نشان دادن عشق و توجه به همسرتان وجود دارد که در ادامه چند نوع سورپرایز تولد آورده شده است. سلیقه‌ی همسر خود را در نظر بگیرید و یکی از این راه‌ها را امتحان کنید. همچنین می‌توانید از طریق تلگرام با تیم روسیلی در ارتباط باشید تا ایده‌های جذاب دیگری در اختیار شما قرار گیرد.

سورپرایز
سورپرایز تولد

کارهایی که برای سورپرایز تولد همسرتان می‌توانید انجام دهید

۱. یک نامه بنویسید

نوشتن یک نامه یک راه حل عالی مخصوصا برای سال‌های اول ازدواجتان است. حالا زمانی است که به او بگویید چقدر برای شما باارزش است. نامه ای از جزییاتی که در مورد او دوست دارید بنویسید. چیزهایی که سال گذشته دوستشان داشتید و چیزهایی که امیدوارید سال آینده به همراه او تجربه اش کنید. نامه را مهرو موم کرده در یک پاکت زیبا قرار دهید و قبل از اینکه نامه را به او بدهید، کمی ازعطر موردعلاقه اش بر روی آن بزنید.

همچنین می‌توانید برای نوشتن این نامه از ایده خلاقانه دیگری نیز استفاه کنید. به عنوان مثال یک جعبه شیک تهیه کنید و ۷ دلیل عمده‌ای که باعث شده است. عاشق او باشید را برایش بنویسید.

جعبه ۷ دلیل عشق پیشنهاد روسیلی برای سورپرایز تولد همسرتان

۲. چندین سورپرایز برای او آماده کنید

روز تولد همسرتان را با یک سورپرایز ویژه شروع کنید، و مواردی  را برای طول روز نگه دارید  و در طول روز یکی یکی اجرا کنید! او را با یک صبحانه عالی در رختخواب بیدار کنید، سپس به او یک هدیه مخصوص دهید. در طول روز هدیه های کوچکی که از قبل تهیه کرده اید را در جاهای مختلف خانه ، ماشین و درجاهای دیگری  که می‎‌دانید نگاه می‌کند، بگذارید. حتی می‌توانید کارهای جالبی مثل  گذاشتن بنر تولدت مبارک در محل کارش انجام دهید. تهیه یک کارت تبریک خاص و قرار دادن آن در کیف یا کمد لباس و یا کشوی محل کارش نیز می‌تواند ایده‌ی فوق‌العاده‌لی برای سورپرایز تولد همسرتان باشد.

تهیه کارت تبریک خاص ایده‌ای جالب برای سورپرایز تولد همسرتان

۳. تعطیلات رمانتیک

این یکی از بهترین ایده ها برای تولد همسرتان است، شما می‌توانید یک برنامه عاشقانه برای بیرون از خانه  برنامه ریزی کنید ، مثلا ترتیبی انجام دهید که یک شب در هتل بمانید ، حتی می‌تواند جایی در نزدیکی محل زندگی تان باشد، می‌توانید  در شهر بمانید و شب زنده داری کنید، این زمان بهترین فرصت برای حرفهای عاشقانه و مرور خاطراتتان است.بهتر از همه اینها به یک جای خاص بروید و غروب خورشید را تماشا کنید. حتما دوربین عکاسی تان همراهتان باشد و این لحظه زیبا را ثبت کنید شاید برای سورپرایز سال بعد لازمتان شد.

۴. یک سبد هدیه از قبل تهیه کنید

چند ماه قبل برای تولد نقشه بکشید بوسیله جمع آوری چیزهای کوچک، مثلا هدیه های خلاقانه ای که در حراجی ها هستند. همه آنها را در یک سبد یا جعبه زیبا قرار دهید و آن را با یک روبان تزیین کنید برای تزیین جعبه های هدیه روش های زیادی هست. این سورپرایز به نوبه خود می‌تواند یک هدیه مجلل باشد اما فقط شما می‌دانید که چقدر ارزان است!

فرم ثبت سفارش و استعلام قیمت انواع تم تولد

۵. یک خوردنی مخصوص برای او بپزید

اگر راهی برای ورود به قلب مردان باشد حتما یکی از آنها معده آنهاست. می‌توانید از قبل مواد غذایی مورد نیاز را تهیه کرده  و یک روز برای تهیه غذاهای موردعلاقه همسرتان اختصاص دهید. شاید تمام روز در آشپرخانه بمانید اما می توانید با صحبت کردن در مورد کار و شرکتش او را در آشپزخانه نگه دارید. و به صحبتهایش گوش داده و از آنها لذت ببرید. حتی می‌توانید با تهیه کیسه‌ای پر از میوه‌های خشک نیز همسرتان را سورپرایز کرده و لبخند را بر لبانش بنشانید.

کیسه میوه خشک یک ایده سورپرایز تولد برای عشقتان

۶. برنامه ریزی برای ورزش مورد علاقه همسرتان

آیا همسرتان فوتبال دوست دارد و تولدش همزمان با بازی های فوتبالی است؟ پس شما خوش شانس هستید! شما می توانید بلیط فوتبال تیم  های موردعلاقه اش را تهیه کنید، یا در خانه ترتیبی دهید  تا از تماشای مسابقه فوتبال لذت ببرد. او را با یک پتو و خوردنی و نوشیدنی های موردعلاقه اش همراهی کنید. و مثل او از تماشای بازی هیجان زده شوید.

۷. یک دفترچه یادداشت به او بدهید

یادداشتی هایی از سال گذشته را در آخر هفته هایتان بنویسید و عکس هایی از مهمترین روزها و خاطراتتان در یک  پوشه در کامپیوترتان ذخیره کنید و نزدیک تولدش همه آنها را در دفتر یادداشت نوشته و بچسبانید. می‌توانید عکس‌هایتان را توسط سرویس های آنلاین ارزان قیمت چاپ کنید. شما یک هدیه بسیار شخصی و خاص به او داده اید که مطمئنا  یک هدیه لذت بخش خواهد بود.

۸. یک روز کامل به او اختصاص دهید

هنگامی که از خواب بیدار می‌شود یک تاج روی سرش بگذارید و او را به عنوان پادشاه روز تولدش منسوب کنید. از او بخواهید یک لیست از چیزهایی که دوست دارد و می خواهد در آن روز انجام  دهید بنویسد  سپس آنها را به بهترین شکل به انجام برسانید.

۹. از طریق برنامه رادیویی موردعلاقه اش سورپرایزش کنید

اگر او رادیو گوش کردن را دوست دارد، قبلا زنگ بزنید و برای او یک اهنگ هدیه کنید. آهنگی که واقعا دوست دارد یا آهنگی که مدتها نشنیده است چیزی که معنی خاصی برای هر دوی شما دارد. این خیلی هیجان انگیز است که نام خود را از جایی بشنوید وقتی انتظارش را ندارید.

۱۰.یک عکس خاص به او هدیه دهید

کجا همدیگر را ملاقات کردید؟ یا جایی که او پیشنهاد ازدواج داد؟ گرفتن عکس از مکان هایی که با آنها خاطره دارید و گذاشتن در قاب عکس های زیبا . این هدیه بزرگی است که به او یادآور شوید تمام لحظه هایی که با او بودید چقدر برایتان با ارزش هست و از زندگی با او لذت برده اید. حتی می‌توانید یک جعبه سوزپرایز تهیه کرده و عکس و نوشته‌ای که یادآور خاطزات شما باشد را داخل آن قرار دهید. بدون شک تهیه این جعبه سورپرایز تولد برای همیشه در ذهن او باقی می‌ماند و به یکی از خاطرات خوبش تبدیل می‌شود.

جعبه سورپرایز یک ایده جالب برای قرار دادن عکس و نوشته دلخواه برای سورپرایز تولد همسرتان

۱۱.وانمود کنید فراموش کرده اید

اصلا به تاریخ تولد او توجه نکنید و برنامه ای برای بیرون رفتن  با دوستانتان بریزید. سپس شب او را با یک شام فوق العاده سورپرایز کنید می‌توانید دوستان صمیمی یا خانواده اش را نیز دعوت کنید، این ایده  را می‌توانید با ایده های قبلی که گفته شد ترکیب کنید و یک روز فوق العاده برای همسرتان رقم بزنید.

۱۲.یک میهمانی شام ترتیب دهید

همه دوستانش را دعوت کنید و غذاهای خوشمزه ای برایشان درست کنید. مطمئن باشید زمانی که مهمانی تمام شد او از شما بخاطر همه زحمت هایتان و روز خوبی که برای او و دوستانش هدیه دادید تشکر خواهد کرد.


ما تم‌های تولد اختصاصی بر اساس سلیقه عزیزانتان با خلاقیت و عشق طراحی خواهیم کرد تا بجای استفاده از تم‌های آماده یک خاطره استثنایی برای فرزند، همسر و دوستانتان رقم بزنید.


%d8%aa%d9%85-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%b3%d8%a7%d9%84


مشاهده انواع تم تولد بزرگسالان

حراج!
۳,۵۰۰ تومان۴,۲۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

تاپر کاپ کیک یلدا

۷۵۰ تومان ۷۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

قاشق تم یلدا

۶۵۰ تومان ۶۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

چنگال تم یلدا

۶۵۰ تومان ۶۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

کارد با تم یلدا

۶۵۰ تومان ۶۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

ظرف آجیل تم یلدا

۵,۰۰۰ تومان ۴,۵۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

پیش دستی تم یلدا

۱,۳۰۰ تومان ۱,۲۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

لیوان تم یلدا

۶۰۰ تومان ۵۵۰ تومان

32 دیدگاه در “۱۲ ایده‌ی جالب برای سورپرایز تولد همسرتان

 1. آرش میگوید:

  ایده های خیلی جالبی هستن هرچند چند موردش زمانگیر هستش ولی بقیه رو به راحتی میشه اجرا کرد…
  من که خوشم اومد و بعد از این با این روش سورپرایز میکنم.

 2. اشتراک ها: چند ایده برای سوپرایز تولد همسر - روسیلی

 3. سلام اخر اين هفته تولد همسرمه شبه تولدش مهموني دعوت هستيم و ميخوام كه توي اون مهموني سوپرايزش كنم ولي نميدونم چجوري لطفا اگه ميشه كمكم كنيد میگوید:

  ايده هاتون خوب بودن…

 4. نفس خانوم میگوید:

  ممنون از پیشنهاداتتون راستش سالگردمون نزدیکه و من خیلی وقت بود دنبال یه ایده‌ی خوب برای سوپرایز کردن همسرم بودم

 5. مریم میگوید:

  سلام.من و شوهرم هر دومون در یک روز به دنیا اومدیم.و همیشه جشن تولدمون مشترک هست.دوست دارم امسال یه ایده خلاقانه برای جشن داشته باشم …

 6. behzad میگوید:

  با سلام
  من يه روز كامل براي همسرم تولد گرفتم
  مثلا بردمش پاساژ و از جلوي عروسك فروشي رد ميشديم
  خانم فروشنده اي كه باهاش هماهنگ كرده بودم صداش كرد و يه عروسك خرس بهش هديه داد و گفت تولدتون مبارك!
  ايده نامه رو هم اجرا كردم همون روز تولدش صبح كه نشيت تو ماشين پشت افتابگير گذاشته بودم و وقتي اومد ميكاپشو چك كنه نامه افتاد😊
  اما بهترين بخش برنامم كه هنوزم بعد ٢ سال ميگه وقتي بود كه بردمش باشگاه هوايي و پرواز تفريحي داشتيم

 7. ایمی میگوید:

  من میخوام همسرمو به بیرون ببرم و فقط با یه بستی تولدشو تبریک بگم. اون فکر میکنه ک فقط ی بستنی به من داده و هیچ کادو یا کار خاصی انجام نداد که. بعد ک خونه رسیدیم و لامپ رو روشن کرد با بهترین دوستاش مواجه میشه وکیک تولد و کادوهاش

 8. ون گوگ میگوید:

  روز تولد خواهرم،همسرش کادو رو از قبل داده بود به آقای قناد و ایشون با تبحر خاصی هنگام پختن کیک کادورو با جعبه ی کوچیکش جا کرده بود داخل کیک.زمان شروع کادو دادن، همسرش ازش عذرخواهی کرد که بدلیل اینکه روز قبلش براش کلی لوازم آرایش خریده بود اونو جزو کادوهاش حساب کنه،اما خواهرم در حین بریدن کیک متوجه جسم سفتی شد که مانع بریده شدن کیک میشد.خلاصه با سورپرایز قسنگی مواجه شد و کلی ذوق کردیم.

 9. سیما میگوید:

  تولد رو جای عجیبی بگیرید مثل پشت نیسان ابی ماشینو گل بزنید
  یا براش نقشه گنج اماده کنید با یه خط خودساخته که راهنماشم بش بدید کادوتونو چال کنید و مجبورش کنید دنبالش بگرده کل روز تولدش. حتی توی نقشه ببریدش جاهای مختلفی که خاطره داشتید هر مکان ی برنامه خاص تدارک ببینید

 10. as... میگوید:

  سلام. ایده ها عالی بودن . ی نظر خواهی میکنم خواهش میکنم کمکم کنید . من میخوام روز تولد نامزد سابقم به بهانه روز تولدش کادو براش بگیرم و به محل کارش یا در خونش ببرم و به این بهونه برگردیم به هم . به نظرتون جواب میده این کار ؟؟؟

 11. سارا*** میگوید:

  سلام ایده های جالبی بودن. ۲ روز دیگه تولد همسرم هست چون اوایل محرم هست نمیشه برنامه شاد بچینم . تا ۷ ۸ شب هم جفتمون سر کار هستیم جطوری سوپرایزش کنم با توجه به اینکه لحظه لحظه ازم خبر میگیره و نمیتونم قایمکی کاری انجام بدم.!!!

 12. سارا*** میگوید:

  سلام مجدد. جهت توضیحات بیشتر.ما خونه مشترک هنوز نداریم که توی خونه براش کاری انجام بدم. ۳ ماهه ازدواج کردیم

  • مدیر فروشگاه میگوید:

   سلام، یک تم مخصوص و اتفاقا خیلی جذاب میشه برای این جشن طراحی کرد. یک کیک به شکل پوتین هم میتونه جذاب باشه

   • کیمیا میگوید:

    ی کیک ب شکل کلاه یا پوتين میخوام سفارش بدم اون ک هیچ .ب نظر شما چ کادويي میتونه جذاب باشه؟
    بعد میشه راهنمایی کنین چجور تمي قشنگ میشه مرسی

    • مدیر فروشگاه میگوید:

     تمی که با طرح پوتین باشه یا تم های خالدار و ره راه دو رنگ هم می تونه مناسب باشه
     برای کادو هم بستگی به بودجه شما داره
     دوربین، جعبه سورپرایز، یک کارت پستال خاص ، سبد خوراکی و ….

 13. محمد میگوید:

  من از تو يه فيلم الگو برادري كردم ميخوام كه خونه رو تا سقف نه يكم پايين تر پر كنم از بادكنك و دوستاش از وسط بادكنك ها بيان بيرون و بهش تبريك بگن

  • مدیر فروشگاه میگوید:

   خیلی عالیه. ایده‌ی جالبی هست. می تونین تو بعضی بادکنک ها هم یه کاغذ کوچیک که توش از خاطراتتون نوشتین براشون بذارین. فقط اینجوری باید برای پیدا کردنشون کل بادکنک ها رو بترکونن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *