ایده‌های سورپرایز تولد دوست پسر برای خانم‌های جوان

سورپرایز تولد دوست پسر

یکی از دغدغه اصلی خانم‌های جوانی که تولد نامزد آن‌ها نزدیک است پیدا کردن ایده‌ی جالبی برای سورپرایز کردن آن‌هاست. بنابراین چندین ماه قبل از تولد نامزدشان دنبال یافتن ایده‌های سورپرایز تولد دوست پسر هستند. زیرا هیچ چیز به اندازه سورپرایز تولد در ذهن‌ها باقی نمی‌ماند. از این رو تیم روسیلی سعی کرده است در این مطلب مجموعه‌ای از ایده‌های سورپرایز تولد دوست پسر را برای خانم‌های جوان گردآوری کند. اگر برای اجرای این سورپرایزها نیاز به مشاوره داشتید و یا به وسایل خاصی نیاز پیدا کردید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران روسیلی در ارتباط باشید. زیرا تیم خوش ذوق روسیلی آماده است تا با سفارشی‌سازی تمام اقلام مورد نیاز مشتری راحتی و شادی خاصی را به جشن‌های آن‌ها ببخشد.

سورپرایز تولد دوست پسر
ایده‌هایی برای سورپرایز تولد دوست پسر

ایده‌های سورپرایز تولد دوست پسر برای خانم‌های جوان

۱) سبد خوراکی

اگر به دنبال یک ایده سورپرایز تولد دوست پسر برای نامزد یا دوست پسر خود هستید. می‌توانید یک سبد یا جعبه بزرگ تهیه کنید. و داخل آن را با خوراکی‌های مورد علاقه او پر کنید. برای زیبایی بیشتر این جعبه یا سبد سعی کنید دور هر خوراکی را با یک روبان قرمز رنگ ببندید. مطمئنا نامزد شما قبلا در مورد خوراکی‌های مورد علاقه‌ی کودکیش به شما چیزهایی گفته است. بنابراین سعی کنید تمام این خوراکی‌ها را یک جا جمع‌آوری کنید. برای نوستالژیک شدن هر چه بیشتر جعبه سعی کنید چند خوراکی قدیمی مثل نخودچی و کشمش و تخمه هم داخل جعبه قرار دهید. برای ماندگار شدن این خاطره در ذهن نامزدتان می‌توانید نوشته کوچکی از خاطراتتان را نیز ضمیمه هر خوراکی بکنید.

۲) دلایل عشق

به نظر من ذکر دلایل عشق بهترین ایده سورپرایز تولد دوست پسر شما است. هر چند معمولا کمتر پیش می‌آید که خانم‌ها در مورد دلایل عاشق بودنشان توضیحی دهند. اما در بسیاری از موارد آقایان دوست دارند آن را از طرف محبوبشان بشنوند. بنابراین با تهیه یک جعبه زیبای هفت دلیل عشق می‌توانید هفت دلیلی که باعث شده است عاشق نامزدتان شوید را برایش یادداشت کنید. این هدیه یک هدیه بی‌نظیر و ارزشمند خواهد بود که تا آخر عمر حس زیبای آن در ذهن او باقی خواهد ماند. برای تهیه و سفارشی سازی جعبه هفت دلیل عشق می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

سورپرایز تولد دوست پسر
سفارش جعبه هفت دلیل عشق از روسیلی

۳) ایده‌ی بادکنک و عکس

مطمئنا از ابتدای آشنایی با نامزدتان تا کنون، عکس‌های دو نفره زیادی با هم دارید. به عنوان یک ایده سورپرایز تولد دوست پسر می‌توانید این عکس‌ها را به انتهای بادکنک‌های رنگی وصل کنید. سپس این بادکنک‌ها را در جایی که قرار است برای او تولد بگیرید قرار دهید. برای استقرار بادکنک‌ها می‌توانید از گاز هلیوم برای باد کردنشان استفاده کنید.

۴) تی شرت

هیچ کس به اندازه شما از علاقه‌مندی‌های دوست پسرتان آگاه نیست. بنابراین به عنوان یک ایده‌ی سورپرایز تولد دوست پسر می‌توانید طرح دلخواه او یا عکس دلخواهش را بر روی یک تی‌شرت چاپ کنید. و در روز تولدش به او هدیه دهید. سعی کنید طرحی را انتخاب کنید که با دیدن آن شگفت زده شود. حتی برای جذابیت بیشتر می‌توانید تی‌شرت‌های ستی را برای هر دو نفرتان تهیه کنید. در صورتی که تمایل دارید تی‌شرتی با طرح دلخواهتان تهیه کنید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

۵) ماگ

تهیه ماگ با یک طرح خاص نیز یکی دیگر از ایده‌های سورپرایز تولد دوست پسر است. اما اگر قصد تهیه ماگ را دارید. حتما از طرح‌های ست دو نفره استفاده کنید. زیرا این ماگ‌ها هدیه‌های ویژه‌ای هستند که پس از ازدواج نیز می‌توانند یاد و خاطره دوران شیرین نامزدی را با خود به همراه داشته باشند. برای تهیه ماگ‌هایی با طرح‌های دلخواه می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

۶) جعبه سورپرایز

هر چند بسیاری از افراد تهیه جعبه سورپرایز برای آقایان را مناسب نمی‌دانند. اما از نظر من این ایده می‌تواند بسیار شیک و فوق‌العاده باشد. به ویژه اگر یک جعبه سورپرایز سفارشی با عکس‌های دونفره و یادداشت‌های عاشقانه باشد. برای تهیه و سفارشی سازی جعبه‌های سورپرایز خاص در رنگ‌ها و طرح‌های دلخواه می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

سفارش جعبه سورپرایز روسیلی

۷) بلیت مسابقه

به عنوان یک ایده سورپرایز تولد دوست پسر می‌توانید بلیت مسابقه مورد علاقه‌ی او را که مدتهاست آرزوی رفتن به آن را دارد برایش تهیه کنید. برای جذاب شدن هر چه بیشتر این ایده سورپرایز می‌توانید این بلیت را برایش پست کنید. یا از طریق کس دیگری به دستش برسانید.

روش دیگری که این ایده می‌تواند اجرایی شود این است که نامه‌های چندگانه‌ای تهیه کنید. سپس داخل هر نامه آدرس محلی را بنویسید که نامه بعدی در آن قرار دارد. بلیت مسابقه را در آخرین آدرس قرار دهید. هر چند ممکن است که نامزد شما در ابتدا با دیدن نامه‌های متمادی کلافه شود. اما در نهایت وقتی بلیت مسابقه را دریافت کند شگفت زده خواهد شد.

۸) کوهنوردی

معمولا بیشتر آقایان عاشق کوهنوردی هستند. بنابراین برای اجرایی کردن یک ایده سورپرایز تولد دوست پسر می‌توانید تدارک یک کوهنوردی دو نفره را ببینید. البته این ایده در صورتی عملی خواهد بود که آب و هوا مناسب کوهنوردی باشد. در صورتی که نامزد شما کوهنوردی گروهی را دوست دارد. می‌توانید از دوستان او نیز دعوت کنید که در این کوهنوردی ویژه شما را همراهی کنند. اگر این کوهنوردی چند روز قبل از تولدش انجام بگیرد بیشتر او را سورپرایز خواهد کرد.

۹) تماشای فیلم یا مسابقه دلخواه

اگر می‌دانید نامزد شما عاشق دیدن مسابقه‌ی خاصی است. یا فیلم جدیدی توجه او را جلب کرده است. می‌توانید تماشای این فیلم را به عنوان یک ایده سورپرایز تولد برای او استفاده کنید. برای این منظور می‌توانید به سینما بروید و در کنار هم با آرامش فیلم دلخواه او را ببینید. مطمئن باشید این کار بیش از اندازه برای او ارزشمند است.

۱۰) آشپزی

همه آقایان عاشق دست پخت محبوب خود هستند. بنابراین اگر دوست دارید یک خاطره فراموش نشدنی و یک سورپرایز ویژه برای نامزدتان در نظر بگیرید. می‌توانید برای او آشپزی کنید. برای این کار چند نوع از غذاها و دسرهای مورد علاقع او را بپزید. سپس طی یک گردش دو نفره این غذاها را نوش جان کنید. در پایان نیز با یک تبریک ویژه تولد او را تبریک بگویید. مطمئن باشید با این کار حس فوق‌العاده‌ای به او خواهید داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *