آموزش تصویری ساخت کلاه تولد زیبا برای فرزندان عزیز

همه بچه ها دوست دارند تا در روز تولدشان کلاه تولد داشته باشند. حتی بزرگترهایی را دیده ایم که برای روز تولد خودشان نیز کلاه تولد می خرند. پس چاره ای نمی ماند جز اینکه یک کلاه تولد زیبا برای دلبند تان خریداری کنید.  رسیلی به فکر رفع این نیاز شما نیز بوده و کلاه های تولد زیبایی را در فروشگاه خود برای استفاده شما قرار داده است. نمونه ای از این کلاه های زیبا را می توانید در ادامه همین مطلب ببینید و سفارش بدهید.

 

 

کلاه کاغذی تولد با طرح کارتونی میکی موس و شخصیت های کارتونی مختلف
کلاه کاغذی تولد با طرح کارتونی میکی موس و شخصیت های کارتونی مختلف.

می توانید این کلاه را از این لینک سفارش بدهید. این کلاه در طرح های میکی موس و بسیاری از شخصیت های کارتونی دیگر موجود است.

به جای خرید کلاه تولد می توانید یک نمونه بسیار زیبا را خودتان در خانه بسیازید. چه چیزی بهتر از انکه دلبندتان کلاه تولد خودش را خودش بسازد. کلاهی که در ادامه روش ساخت آن را توضیح می دهم، نمونه ای زیبا است که به راحتی می توان در خانه آن را درست کرد. اگر فرزندتان کم سن و سال است، کمی کمک حالش بشوید تا این کلاه را بسازد ولی اجازه بدهید خودش کارهای اصلی این کاردستی را انجام دهد.

 

 

روشساخت کلاه تولد پادشاهان 

کاغذ بزرگی را انتخاب کنید و آن را به دو نیم تا کنید. طول کاغذ باید به اندازه دور سر فرزندتان باشد. تا کردن کاغذ باعث می شود تا  آن را راحت تر و سریع تر برش دهید. بعد از اینکه کاغذ را تا کردید، یک ردیف مثلث در بالای کاغذ رسم نمایید. این مثلث ها در واقع همان شکل تاج بالای کلاه خواهد بود. با این کار یک طرح گرافیکی در بالای کاغذ دیده خواهد شد.مثلث ها را مانند مدلی که در شکل آمده است، ببرید.

بعد از اینکه کاغذ را برش دادید، سعی کنید تا دو سر ان را به هم برسانید.  اندازه سر کودک را با اندازه کلاه تنظیم نمایید. بعد از اینکه اندازه سر کلاه را تثبیت کردید، این محل را با منگنه یا چسب به هم بچسبانید. کار ساخت کلاه تولد پادشاهی در اینجا تمام شده است. برای زیباتر دیده شدن کلاه می توانید روی تاج را با وسایل مختلفی تزیین کنید. وسایلی مثل عروسک های کوچک یا شکلک های زیبا که باعث می شود کلاه تولد زیباتر دیده شود. این عروسک ها را به بالای تاج ها بچسبانید و اجازه دهید تا خوب خشک شوند. به جای کاغذ سفید می توانید از رنگ های دیگری نیز برای ساخت این کلاه استفاده کنید. توصیه میکنم رنگی را انتخاب کنید که مورد پسند فرزندتان باشد.

کلاه تولد (1)

 

کلاه تولد (2)

 

کلاه تولد (3)

 

کلاه تولد (5)

 

کلاه تولد (6)

 

 

 

 

2 دیدگاه در “آموزش تصویری ساخت کلاه تولد زیبا برای فرزندان عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *