بهترین ایده برای برگزاری یک جشن تولد شاد و رنگی استفاده از ریسه کاغذی است. ریسه کاغذی در رنگ‌ها و طرح‌های دلخواهی قابل تهیه است. در حقیقت این به سلیقه شما بستگی دارد که بخواهید چه نوع ریسه کاغذی را با تم خود ست کنید. در این میان تیم روسیلی با ارائه انواع تم تولد سفارشی و ریسه کاغذی تمام تلاش خود را می‌کند تا جشنی شاد را به شما هدیه کند. در صورت تمایل به سفارش انواع ریسه کاغذی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف می‌توانید با  تلگرام روسیلی در ارتباط باشید.

هر چند تزیینات جشن تولد تنها به ریسه کاغذی ختم نمی‌شود. اما استفاده از ریسه‌های کاغذی و ترکیب آن‌ها با گل کاغذی می‌تواند جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای به جشن‌های شما ببخشد. از این رو تیم پر انرژی روسیلی نیز در نظر دارد با فراهم کردن امکان سفارشی سازی ریسه‌های منطبق با تم زیبایی جشن‌های شما را چندین برابر کند. اگر شما هم دوست دارید جشنی متفاوت را تجربه کنید در ادامه با روسیلی همراه باشید تا انواع مختلفی از ریسه کاغذی شیک را با هم ببینیم. باشد که خاطره جشن امسالتان ماندگارتر از همه خاطراتتان باشد.

مدل‌هایی از ریسه کاغذی رنگی

ریسه‌های برجسته معمولا زیبایی فوق‌العاده‌ای دارند. از این رو معمولا طرفداران زیادی دارند. اگر شما هم قرار است جشنی با تم تاج برگزار کنید می‌توانید یک ریسه برجسته زیبا برای جشن خود سفارش دهید. این گونه ریسه‌ها می‌توانند در رنگ‌ها و طرح‌های دلخواه به سفارش شما تهیه شوند. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی
ریسه کاغذی برجسته برای تم تولد تاج

ریسه‌ی تم تاج می‌تواند به شکل‌های مختلفی تهیه شود. نمونه‌ای دیگر از ریسه قابل سفارش از روسیلی نیز در ادامه آمده است.

ریسه برجسته کاغذی برای تم تاج

ریسه‌های تزیینی تنها محدود به ریسه‌های افقی نیستند. بلکه ریسه‌های عمودی خاص نیز یکی از زیباترین ریسه‌های تزیینی هستند که جشن‌های شما را بی‌نظیر می‌کنند. ریسه عمودی با طرح تاج و قلب یکی از زیباترین ریسه‌های عمودی برای تم تولد تاج است. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی
ریسه عمودی با طرح تاج و قلب

اگر در حال تدارک یک مهمانی دخترانه زیبا هستید. حتما استفاده از المان روبان را فراموش نکنید. هیچ چیز به اندازه یک ریسه صورتی برجسته با حروف اکلیل دار و روبان صورتی جلوه‌ی دخترانه به جشن شما نمی‌بخشد. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی  در تماس باشید.

ریسه کاغذی
ریسه صورتی برجسته

گاهی استفاده از ایده‌های خلاقانه در تزیین تولد جلوه‌ی بی‌نظیری ایجاد می‌کند. به عنوان مثال فرفره‌های رنگی و ریسه پرچمی و لیوان‌های کاغذی که با حروف برجسته طراحی شده‌اند می‌تواند ایده مناسبی برای تزیین محل برگزاری جشن باشد. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی
ریسه پرچمی و ریسه‌های طرحدار در شکل‌ها و رنگ‌های مختلف

استفاده از ریسه‌های کاغذی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف می‌تواند محل برگزاری جشن شما را بی‌نظیر و فوق‌العاده گرداند. می٬توانید برای اینکه جلوه محل برگزاری جشن شما بی‌نظیر شود. از چندین ریسه افقی زیر هم استفاده کنید. شکل‌های هندسی یکی از جالب‌ترین ایده‌ها برای ریسه کاغذی هستند. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی  در تماس باشید.

ریسه کاغذی
ریسه‌های رنگی در طرح‌های مختلف

اگر محل برگزاری جشن شما کوچک است بهتر است خلاقیت بیشتری برای تزیین آن به خرج دهید. برای این کار می‌توانید از ریسه‌ها و آویزهای کاغذی رنگی شیک استفاده کنید. زیرا آویزهای کاغذی می‌توانند گزینه‌ی فوق‌العاده‌ای برای تزیینات فانتزی باشند. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی
ریسه‌ها و آویزهای کاغذی شیک برای جشن‌های شاد

ریسه‌های رنگی معمولا جلوه‌ی شادتری دارند. از این رو گزینه مناسبی برای جشن تولدهای شاد هستند. اگر جشن تولد کوچولوی شما نزدیک است می‌توانید چنین ریسه‌ای را برای تم تولد شهربازی یا هر تم رنگی دیگری سفارش دهید. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی رنگی برای جشن‌های شاد

لزومی ندارد که حتما ریسه کاغذی تهیه شده برای جشن‌ها مربعی یا مثلثی باشد. می‌توانید انواع مختلفی از ریسه‌های برجسته را در طرح‌ها و شکل‌های مختلف و در رنگ‌های دلخواه خود برای جشن دلبندتان تهیه کنید. در ادامه نمونه‌ای از ریسه نیم دایره‌ای را با هم می‌بینیم. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی برجسته با طرح نیم دایره

اگر دوست دارید عشق را نیز چاشنی جشن خود کنید. به شما توصیه می‌‌کنم از ریسه‌های قلبی شکل استفاده کنید. تهیه چند ریسه در رنگ‌های مختلف می‌تواند گزینه مناسبی برای جشن‌های شاد و پر از احساس باشد. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه قلب رنگی

ریسه‌های قلبی می‌توانند به شکل عمودی نیز تهیه شوند. حتی می‌توانند با تم‌های دیگری مثل تم رنگین کمان نیز تلفیق شوند. در ادامه نمونه٬٬ای از این ریسه‌های عمودی شیک برای شما آورده‌ایم. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی  در تماس باشید.

ریسه عمودی قلب برای تم رنگین کمان

اگر به دنبال ریسه‌های خاص هستید. می‌توانید به کمک روسیلی و با استفاده از خلاقیت خود ریسه‌های فوق‌العاده‌ای را سفارشی سازی کنید. در ادامه چند نمونه از ریسه‌های ستاره‌ای شکل را برایتان آورده٬ایم که می‌توانند گزینه مناسبی برای جشن‌های سحرآمیز باشند. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه عمودی ماه و ستاره برای تزیین اتاق کودک
ریسه کاغذی ستاره‌ای اکلیل دار
ریسه‌ی کاغذی ستاره‌ای رنگارنگ

اگر قرار است جشن تولدی با تم پروانه برگزار کنید. تهیه ریسه‌های پروانه‌ای شکل می‌تواند ایده‌ی مناسبی برای جشن‌های شما باشد. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی با طرح پروانه

ریسه‌های روسیلی می‌توانند با هر تمی متناسب شوند. اگر قرار است جشنی با تم بالن برگزار کنید نیز می‌توانید ریسه‌های متناسب با این تم را سفارش دهید. در صورت تمایل به سفارش و دریافت مشاوره می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید.

ریسه کاغذی سه بعدی برای تم بالن
ریسه کاغذی تم بالن

در ادامه نمونه‌هایی دیگر از ریسه‌های کاغذی خلاقانه را با هم می‌بینیم. در صورتی که قصد سفارش هر یک از ریسه‌ها را داشتید می‌توانید با تلگرام روسیلی در تماس باشید. همکاران خوش ذوق ما آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

ریسه سه بعدی رنگی
ریسه گل کاغذی
ریسه‌های رنگی کاغذ دایره‌ای
ریسه حروفی
ریسه برجسته تم میکی موس
ریسه کاغذی رنگی
ریسه کاغذی شاد

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *