‍۱۳ هدیه ای که زنان در روز ولنتاین می خواهند

ولنتاین نام یکی از کشیش های روم باستان است. در آن زمان فردی به نام کلادسیوس فرماندهی و پادشاهی روم را به عهده داشت. کلادسیوس معتقد بود افراد مجرد سپاهش نسبت به افراد متاهل نسبت به جنگ و سپاه متعهدتر هستند، از همین رو تمام ازدواج ها را لغو شده اعلام کرد و اجازهی ازدواج به بقیه ی سربازها هم داده نمیشد. تمام کشیش ها مجبور شدند از فرمان پادشاه اطاعت کنند. اما ولنتاین به همراه ماریوس مقدس عزم خود را جزم کردند و زوج های جوان را به طور محرمانه به عقد هم درآوردند.
پس از مدتی پادشاه از این ماجرا خبردار شد و دستور زندانی کردن ولنتاین را صادر نمود. زمانی که ولنتاین در زندان بود، همه ی افرادی که ولنتاین عقد آنها در این مدت جاری کرده بود، برای دیدن او به زندان می رفتند و گل و نامه های محبت آمیز برای او پرتاب میکردند.
ولنتاین خود نیز عاشق دختر زندان بان می شود و دست از مخالفت با پادشاه برنمیدارد، تا این که پادشاه حکم اعدام او را میدهد. از آن پس، روز ۱۴ فوریه (مصادف با ۲۴ بهمن) به عنوان روز عشق و عاشقی شناخته می شود. از آن زمان تاکنون مردم این روز را جشن گرفته و برای معشوقان خود هدیه میگیرند. علاوه بر این، آنها سعی میکنند این روز را کنار هم بگذرانند و آن را به بهترین روز سال شان تبدیل کنند. اگر به دنبال این هستید که همسر یا معشوق خود را در این روز شاد و راضی نگه دارید، ما چند ایده به شما ارائه میدهیم.

 

سفارش جعبه سورپرایز مخصوص ولنتاین

 

آلبومی تهیه کنید از قشنگ ترین عکس هایی که تا به حال با هم داشته اید

بیشتر از هر چیزی در روز ولنتاین رمانتیک بودن و دادن هدیه هایی که خاطرات مشترک ایجاد کند مهم است. درست کردن یک آلبوم پر از عکس هایی دوتایی که یادآور بهترین خاطرات تان باشد، برای خانم ها بسیار ارزشمند است.

آلبوم عکسهای دوتایی

بلیت سینما تهیه کنید، برای فیلمی که مطمئن هستید او دوستش خواهد داشت

باید این روز را به نحوی بچینید که هیچ زمان خالی و حوصله سر بری نداشته باشید. شما میتوانید بلیت سینما تهیه کنید، اما حتما توجه داشته باشید که بهترین فیلم را انتخاب کرده باشید. اگر حدس میزنید فیلم هایی که اکران میشوند مورد علاقه ی او نباشند، یک فیلم خوب به انتخاب خودتان روی لپ تاپ پلی کنید.

بلیت سینما- هدیه ولنتاین
کارهای جدید، هیجان انگیز و به یادماندنی در روز ولنتاین انجام دهید

مطمئن میدانید همسرتان از انجام چه کاری و یا بودن در چه جایی بیش از همیشه خوشحال میشود. امروز (روز ولنتاین) برای انجام کارهای هیجان انگیز که در روزهای معمولی فرصتی برای آن نداشتید، بسیار مناسب است.

کارهای هیجان انگیز
موزیک خوب به او هدیه دهید

موزیک ها میتوانند خاطره انگیز شوند. لحظه ها و روزهای خوب را تنها موزیک های خوب ماندگار میکنند. همسر شما تا هر زمانی که آن آهنگ ها را بشنود به یاد این روز خواهد افتاد. فقط به خاطر داشته باشید که اگر تعداد آهنگ ها زیاد باشد، خاطره انگیز نخواهد بود. ۱۰ آهنگی که بیشتر از همه دوستشان دارید را به او هدیه دهید.

موزیکهای مورد علاقه- روز ولنتاین
یک هدیه که همواره شما را به یاد او بیندازد مثل دستبند یا انگشتر

خانم ها عاشق زیورآلات هستند، مهم نیست که آن طلا باشد یا بدلیجات؛ آن چه که اهمیت دارد اینست که سلیقه او را بدانید و یک هدیه دوست داشتنی برایش بخرید. دستبند و انگشتر بیشتر از هر چیزی همسر شما را خوشحال خواهد کرد.

دستبند هدیه روز ولنتاین

در روز ولنتاین یک شیشه ی نقل قول تهیه کنید

یک شیشه نقل قول بگیرید و آن را پر از جمله های عاشقانه خوب بکنید. سعی کنید جملاتی بنویسید که یادآور خاطرات گذشته تان باشد.

شیشه نقل قول ولنتاین
زیاد شکلات بخورید، از نوع شیرینش

شکلات نماد عشق است، و خانم ها خوراکی های شکلاتی را بسیار دوست دارند.

شکلات- هدیه روز ولنتاین
تعدادی کتاب فانتزی و عاشقانه از نویسنده موردعلاقه اش به او هدیه دهید

همه دوست دارند کتاب هدیه بگیرند. اما بهتر است برای معشوق تان کتاب های عاشقانه و رمانتیک هدیه دهید تا خوشحالیش را چندین برابر کند.

کتاب های مورد علاقه او- هدیه روز ولنتاین

عصر را در محلی سرگرم کننده به سر برید

بعد از انجام همه ی کارهایی که اشاره کردیم، همراه معشوقه تان به یک مکان جذاب و دیدنی بروید، جایی که تا به حال ندیده اید و حدس میزنید بسیار هیجان برانگیز باشد.

یک عصر خوب ولنتاین
یک کارت هدیه که با دست خودتان ساخته اید

با این که ممکن است دست ساخته های خودتان زیاد زیبا دیده نشوند، اما ارزشمندتر هستند، چون معشوقتان متوجه میشود چه زحمتی برای ساخت آن کشیده اید.

کارت هدیه دستساز
ماساژور میتوانید یک هدیه ی فوق العاده باشد

این هدیه میتواند هر رزو شما را به خاطر او بیاورد و یک یادگاری ماندگار برای او باشد.

ماساژور- هدیه روز ولنتاین
یک یا دو نامه عاشقانه به او دهید

نامه های عاشقانه میزان رمانتیک بودن این روز را به اوج می رسانند.

نامه های عاشقانه ولنتاین
یک شب رویایی را با پیتزای موردعلاقه اش به پایان برسانید

برای خوردن شام به رستوران مورد علاقه ی او بروید و غذای دلخواهش را برای او سرو کنید. فراموش نکنید که قبلا میز را رزرو کرده باشید. حتما لازم نیست برای صرف پیتزا بروید، غذای لذیذی که مورد پسند هر دوی شما هست میتواند بهترین گزینه باشد.

شام مورد علاقه اش

 

سفارش جعبه سورپرایز مخصوص ولنتاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *