پنج رنگ کت‌وشلوار که آقایان باید داشته باشند

تمامی آقایان دوست دارند کمد لباسی داشته‌ باشند که طیف وسیعی‌ از کت‌وشلوارها با رنگ‌های مختلف در آن موجود‌ باشد. برای هر مناسبت و یا هر فصلی یکی‌از آن‌ها را انتخاب کرده و بپوشند. اما متاسفانه در واقعیت، آقایان تنها تعدادمحدودی کت‌ و شلوار دارند که مجبورند در هرمناسبت خاص یکی‌از آن‌ها را استفاده‌کنند. پس بهتراست این چند دست کت‌وشلوار را با دقت بیشتری انتخاب‌ کنند تا هم در مناسبت‌ها دچار مشکل نشوند هم‌اینکه لباس‌شان متناسب با فصل‌های سال باشد. در اینجا ما پنج‌رنگ محبوب را معرفی‌ می‌کنیم که می‌توانید هرکدام از آن‌ها را در فصل محبوب خودش بپوشید بی‌انکه نیازی باشد تا کت‌وشلوار جدیدی تهیه‌ کنید.

کت وشلوار مشکی

کت وشلوار مشکی

کت‌وشلوار مشکی شاید تنها کت‌وشلواری باشد که در تمام فصول مورداستفاده قرارمی‌گیرد و همواره نگاه‌ها را به‌خود جلب می‌کند. البته این نکته را درنظر داشته‌ باشید برای مراسمی که در یک بعدازظهر گرم تابستان برگزار می‌شود، پوشیدن کت‌وشلوار مشکی کمی برایتان مشکل خواهد بود. کت‌وشلوار مشکی ایده‌آل‌ترین لباس برای تمام سال است و می‌توانید با یک پیراهن سفید و در صورت لزوم استفاده از یک کراوات ظاهری شیک داشته‌باشید.

کت‌وشلوار آبی سیر یا آبی‌نفتی

کت و شلوار آبی نفتی

کت‌وشلوار آبی نفتی یکی‌ از هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها برای مناسبت‌ها و یا مهمانی‌هاست. چراکه این رنگ کت‌وشلوار حالت رسمی دارد و اگر با کت‌وشلوار مشکی راحت نیستید می‌توانید آبی‌نفتی را انتخاب کنید. می‌توانید بسته به مناسبت از کفش مشکی و یا قهوه‌ای استفاده کنید. هم‌چنین کت‌ آبی نفتی را می‌توانید برای تعطیلات آخر هفته با شلوار جین نیز بپوشید.

کت‌وشلوار خاکستری

کت و شلوار خاکستری

این رنگ فوق‌العاده یکی‌از پرکاربردترین رنگ‌ها در کت‌ و شلوار است و هر مردی باید یک دست کت‌وشلوار خاکستری داشته‌باشد. این رنگ به‌اندازه‌ی کافی رسمی‌ است و می‌توانید آن‌ را برای جلسات‌ کاری و یا مراسمات عروسی، مهمانی‌های شام و سایر دورهمی‌ها بپوشید. معمولا کت‌ وشلوار خاکستری قیمت بالایی نسبت به سایر کت‌وشلوارها دارد و گران‌تر است.

کت‌وشلوار قهوه‌ای سوخته

Statement-brown-suit-stz-100

این رنگ از کت‌وشلوار جزو رنگ‌هایی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد اما جزو محبوب‌ترین رنگ‌ها در کت‌وشلوار است. حتما در کمد لباس خود یک دست کت‌وشلوار قهوه‌ای داشته‌ باشید. به‌آسانی می‌توانید آن‌را با پیراهن سفید و یا آبی روشن بپوشید. اگر در جمعی حضورداشته‌ باشید که اکثرا کت‌وشلوار مشکی پوشیده‌اند، رنگ قهوه‌ای کت‌وشلوار شما بسیار شیک دیده‌ خواهد شد و در آن جمع متفاوت خواهید بود.

کت‌وشلوار راه‌دار

مدل کت‌وشلوار

هرچندکه این مدل رنگ خاصی ندارد، اما باید جایگاه ویژه‌ای در ست پنج‌تایی کت‌وشلوارهای‌تان داشته‌ باشد. این مدل صرفا منحصربه بانک و یا اداره نیست. به‌آسانی می‌توانید با پوشیدن این مدل، خاص‌ترین فرد در یک جمع و یا مهمانی باشید. کت‌وشلوارهای راه‌دار در طیف وسیعی‌از رنگ‌ها می آیند اما محبوب‌ترین رنگ‌ها خاکستری روشن و قهوه‌ای است.

برای مشاهده سایر مطالب مربوط کانال تلگرام روسیلی را دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *