آقا پسرها دنیای هیجان‌انگیزی دارند و دوست دارند این هیجان را در تمام مراحل و خاطرات زندگیشان وارد کنند. از این رو طراحی تم تولد پسرانه یکی از هیجان انگیزترین کارها است و نیاز به دقت و حوصله دارد. اگر شما هم قصد برگزاری یک جشن تولد زیبا برای آقا پسر خود دارید و هنوز تم تولد مورد نظر خود را انتخاب نکرده‌اید، همراه روسیلی باشید تا مجموعه‌ای زیبا از تم تولد پسرانه را در اختیارتان قرار دهیم. در صورتی که شخصیت کارتونی یا مدل خاصی مد نظرتان است که در این لیست موجود نیست نیز می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ در ارتباط باشید تا به کمک تیم روسیلی زیباترین و خاطره‌انگیزترین جشن تولد را برای فرزند دلبندتان برگزار کنید. هدف ما این است که خاطره جشن تولد فرزندتان برای همیشه در ذهن او ماندگار شود.

۱) تم تولد پسرانه فوتبالی

از آنجایی که اکثر آقا پسرها عاشق فوتبال هستند، تم تولد فوتبالی می‌تواند انتخاب مناسبی برای جشن تولد آن‌ها باشد.

تم تولد فوتبالی
تم تولد فوتبالی

سفارش تم تولد فوتبالی

۲) تم تولد لاک پشت نینجا

لاک‌پشت‌های نینجا کارتون پرطرفداری است که می‌تواند گزینه مناسبی برای تم تولد پسرانه نیز باشد. این تم زیبا و شخصیت‌های کارتونی آن برای آقا پسرهای پر هیجان بسیار مناسب است و جشن تولد آن‌ها را خاطره‌انگیز می‌کند.

تم تولد لاک‌پشت نینجا
تم تولد لاک‌پشت نینجا

سفارش تم تولد لاک‌پشت نینجا

 

۳) تم تولد بن تن

بن تن یکی از کارتون‌های محبوب است که طرفدار بسیاری دارد. شخصیت‌های این کارتون محبوب در زمان کوتاهی تمام وسایل اتاق و لوازم‌التحریر آقا پسرهای ایرانی را تحت تاثیر خود قرار دادند. این کارتون می‌تواند گزینه مناسبی برای تم جشن تولد پسرانه نیز باشد.

تم تولد بن تن
تم تولد بن تن

سفارش تم تولد بن تن

۴) تم تولد شرک

شرک به عنوان یکی از شخصیت‌های کارتونی محبوب بچه‌ها موفق شد تا زندگی کودکان را تحت تاثیر خود قرار دهد. تلفیق حس ماجراجویی این کارتون با هیجان بچه‌ها سبب شد که محبوبیت فراوانی را در مدت کوتاه به دست آورد.

تم تولد شرک
تم تولد شرک

سفارش تم تولد شرک

۵) تم تولد مداد رنگی

تم تولد مداد رنگی یکی از شادترین تم‌های موجود است. از آنجایی که همه بچه‌ها عاشق رنگ‌های شاد هستند این تم می‌تواند به عنوان تم جشن ورود به مدرسه نیز استفاده شود.

تم تولد مداد رنگی
تم تولد مداد رنگی

سفارش تم تولد مدادرنگی

 

۶) تم تولد میکی موس

تم میکی موس برای همه سنین جذاب است و طرفداران زیادی دارد. برای برگزاری یک جشن تولد با این تم با چیزهای ساده می‌توانید یک جشن تولد عالی داشته باشید.

تم تولد میکی موس
تم تولد میکی موس

سفارش تم تولد میکی موس

 

۷) تم تولد بالن

 تم تولد بالن یکی از جالب‌ترین تم‌های تولد است که در جشن‌های امروزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تم تولد می‌تواند هم برای جشن تولدهای دخترانه و هم جشن‌های پسرانه استفاده شود.

تم تولد بالن
تم تولد بالن

سفارش تم تولد بالن

۸) تم تولد ابر قهرمان

تاثیرگذاری کارتون  ابرقهرمان‌ها در بازی‌های بچه‌ها مشهود است. پس چه بهتر که برای روز تولدشان یک فضای قهرمانانه ایجاد کنید که تداعی زندگی قهرمانانه باشد.

تم تولد ابر قهرمان یا سوپرمن
تم تولد ابر قهرمان یا سوپرمن

سفارش تم تولد ابر قهرمان

 

۹) تم تولد دزدان دریایی

تم دزدان دریایی یکی از پرطرفدارترین تم‌های تولد پسرانه است. اکثر پسر بچه‌های شیطان عاشق دزدان دریایی هستند و این تم می‌تواند انتخاب مناسبی برای خوشحال کردن آن‌ها باشد.

تم تولد دزدان دریایی
تم تولد دزدان دریایی

سفارش تم تولد دزدان دریایی

۱۰) تم تولد فضایی

کودکان علاقه بسیار زیادی به انیمیشن‌ها و فیلم‌های تخیلی و فضایی دارند و همین موضوع سبب شده تا بیشتر شرکت‌های ساخت انیمیشن، تولیدات‌شان را به این سمت ببرند. این علاقه کودکان، هم‌چنین سبب شده تا برگزارکننده‌های جشن تولد نیز تم تولد فضایی برای کودکان طراحی نمایند.

تم تولد فضایی
تم تولد فضایی

سفارش تم تولد فضایی

۱۱) تم تولد پاوپاترول

انیمیشن سریالی پاو پاترول جذابیت خاصی برای کودکان پیش دبستانی دارد. به همین دلیل انتخاب تم تولد پاو پاترول یک ایده‌ی فوق‎العاده برای جشن‌های کودکانه است.

تم تولد پاو پاترول
تم تولد پاو پاترول

سفارش تم تولد پاوپاترول

 

۱۲) تم تولد انتقام جویان

تم تولد انتقام جویان راه خود را به‌جشن‌های تولد باز کرده و توانسته کودکان را مجذوب خود نماید. اگر به تازگی قصد برگزاری جشن تولدی برای پسر کوچولوی شیطان خود دارید این تم می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

سفارش تم تولد انتقام جویان

 

۱۳) تم تولد لگو

اسباب‌بازی لگو یک بازی محبوب میان بچه ها و البته بزرگترها می‌باشد. از این رو می‌تواند به عنوان یک تم تولد محبوب در میان کودکان انتخاب شود. نکته‌ی جالب اینجاست که تم تولد لگو می‌تواند برای دختران و پسران استفاده شود.

تم تولد لگو
تم تولد لگو

سفارش تم تولد لگو

 

 

۱۵) تم تولد باب اسفنجی

کودکان علاقه‌ی بسیار زیادی به شخصیت باب اسفنجی دارند و کارتون باب اسفنجی یکی‌از محبوب‌ترین کارتون‌های آن‌هاست. این علاقه کودکان به باب اسفنجی سبب شده تا اخیرا برگزاری جشن تولد با تم باب اسفنجی نیز رایج شود و طراحان جشن‌های تولد این تم بسیار زیبا را برای کودکان تدارک ببینند.

تم تولد باب اسفنجی
تم تولد باب اسفنجی

سفارش تم تولد باب اسفنجی

 

۱۶) تم تولد مینیون

مینیون‌ها، عروسک‌های دوست داشتنی هستند که چند وقتی است که علاوه بر دراختیار گرفتن گیشه سالن‌های سینما، دل میلیون‌ها کودک و بزرگسال را نیز ربوده‌اند و خودشان را به عنوان محبوب‌ترین کاراکترهای این چندسال اخیر معرفی کرده‌اند. همین محبوبیت بیش‌ از اندازه، این کاراکترهای انیمیشینی و تخیلی، سبب شده تا طراحان جشن‌های تولد برای کودکان، به فکر برگزاری تم تولد مینیون بیفتند.

تم تولد مینیون
تم تولد مینیون

سفارش تم تولد مینیون

۱۷) تم تولد پلنگ صورتی

پلنگ صورتی سال‌هاست که به یکی از کارتون‌های مورد علاقه همه بچه‌ها تبدیل شده است. این کارتون زیبا می‌تواند یک تم تولد رویایی را برای فرزندان شما فراهم آورد.

تم تولد پلنگ صورتی
تم تولد پلنگ صورتی

سفارش تم تولد پلنگ صورتی

 

 

۱۸) تم تولد سبیل

تم تولد سبیل یک تم جالب و پرطرفدار برای مهمانی‌های امروزی و مدرن است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر شما هم علاقه‌مند برگزاری یک جشن تولد متفاوت هستید این تم می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

تم تولد سبیل
تم تولد سبیل

سفارش تم تولد سبیل

 

۱۹) تم تولد دایناسور

اکثر آقا پسرها عاشق دایناسور هستند. فیلم‌ها و کارتون‌های مختلف هم باعث جلب توجه بیشتر آن‌ها می‌شود. تمام این عوامل سبب گرایش آقا پسرها به کارتون‌های علمی و تخیلی می‌شود. از این رو تم تولد دایناسور نیز به یکی جذاب‌ترین نوع تم تولد پسرانه تبدیل شده است.

تم تولد دایناسور
تم تولد دایناسور

سفارش تم تولد دایناسور

 

۲۰) تم تولد هواپیما

اکثر آقا پسرهایی که عاشق هیجان هستند دوست دارند هواپیما را وارد بخش‌هایی از زندگی خود بکنند. اگر قصد برگزاری جشن تولد برای آن‌ها را دارید می‌توانید تم تولد پسرانه هواپیما را برایشان برگزینید.

تم تولد هواپیما
تم تولد هواپیما

سفارش تم تولد هواپیما

 

۲۱) تم تولد پسرانه تام و جری

تام و جری سال‌هاست یکی از کارتون‌های محبوب بچه‌ها و از همه مهمتر بزرگترها است. این تم تولد می‌تواند انتخاب مناسبی برای برگزاری یک جشن تولد ماجراجویانه است.

تم تولد تام و جری
تم تولد تام و جری

سفارش تم تولد تام و جری

 

۲۲) تم تولد پسرانه انگری بردز

کارتون و بازی انگری بردز یا پرندگان خشمگین در مدت کوتاهی موفق شد تا توجه میلیون‌ها کودک را به خود جلب کرده و وارد دنیای زیبای آن٬ها شود. اکثر آقا پسرها عاشق این کارتون هیجان‌انگیز هستند. همبن امر نیز باعث شده که تم تولد انگری بردز به یکی از تم‌های تولد جذاب برای جشن تولدهای پسرانه تبدیل شود.

تم تولد انگری بردز
تم تولد انگری بردز

سفارش تم تولد انگری بردز

 

۲۳) تم تولد پسرانه مک کویین

اکثر آقا پسرها عاشق ماشین هستند و همین امر سبب تمایل آن‌ها به سمت انیمیشن‌ها و کارتون‌هایی می‌شود که اجزای اصلی آن را ماشین‌ها تشکیل می‌دهند. از این رو تم تولد مک کویین می‌تواند انتخاب مناسبی برای جشن تولدهای پسرانه باشد.

تم تولد مک کویین
تم تولد مک کویین

سفارش تم تولد مک کویین

 

۲۴) تم تولد پسرانه مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی کارتون مورد علاقه اکثر پسر بچه‌هایی است که عاشق ماجراجویی‌های قهرمانانه هستند. همین امر باعث شده است که این کارتون هیجان‌انگیز به تم‌های تولد نیز راه پیدا کرده و به انتخاب نخست بچه‌ها تبدیل شود.

تم تولد مرد عنکبوتی
تم تولد مرد عنکبوتی

سفارش تم تولد مرد عنکبوتی

 

۲۵) تم تولد پسرانه شهربازی یا چرخ و فلک

همه بچه‌ها عاشق شهربازی هستند. زیرا خاطره‌ای که از شهر بازی دارند همیشه خاطره‌ای پر از حس خوب و هیجان است. از این رو توصیه ما به شما این است که جشن تولد فرزند خود را با تم تولد شهربازی برگزار کنید تا خاطره فراموش نشدنی را برای او رقم بزنید.

تزیینات تولد برای تم تولد شهربازی
تزیینات تولد برای تم تولد شهربازی

 

سفارش تم تولد شهربازی

محصولات ویژه یلدا

همه محصولات یلدا