دختر خانم‌ها روحیه لطیفی دارند و ظرافت و زیبایی از اولویت‌های زندگی آن‌ها است. از این رو طراحی تم تولد دخترانه یکی از ظریف‌ترین کارها است و نیاز به دقت و حوصله دارد. اگر شما هم قصد برگزاری یک جشن تولد زیبا برای دختر خانم خود دارید و هنوز تم تولد مورد نظر خود را انتخاب نکرده‌اید، همراه روسیلی باشید تا مجموعه‌ای زیبا از تم تولد دخترانه را در اختیارتان قرار دهیم. در صورتی که شخصیت کارتونی یا مدل خاصی مد نظرتان است که در این لیست موجود نیست نیز می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ در ارتباط باشید تا به کمک تیم روسیلی زیباترین و خاطره‌انگیزترین جشن تولد را برای فرزند دلبندتان برگزار کنید. هدف ما این است که خاطره جشن تولد فرزندتان برای همیشه در ذهن او ماندگار شود.

۱) تم تولد دخترانه فروزن، پرنسس یخی

تم پرنسس یخی یا تم فروزن یک تم جدید و پرطرفدار در میان دختر خانم‌ها می‌باشد. از این تم با نام تم پرنسس السا یا تم فروزن هم یاد می‌شود. اگر دختر خانم شما هم عاشق رنگ آبی است این تم می‌تواند انتخاب مناسبی برای او باشد.

تم تولد فروزن یا پرنسس یخی
تم تولد فروزن یا پرنسس یخی

سفارش تم تولد فروزن

۲) تم تولد راپونزل یا گیسو کمند

تم تولد راپونزل یا تم تولد گیسو کمند از سری تم‌های پرنسسی جذاب و پرطرفدار در میان تم‌های دخترانه است. اگر دختر خانم ماجراجویی دارید این مدل تم می‌تواند انتخاب مناسبی برای او باشد.

تم تولد گیسو کمند
تم تولد گیسو کمند

سفارش تم تولد گیسو کمند

۳) تم تولد دخترانه زمستان

برگزاری جشن تولد در زمستان برای بسیاری از افراد شاید مشکل باشد چرا که بخاطر سرما نمی‌توان کارهای زیادی انجام داد. ولی هر فصل زیبایی‌های خاص خودش را دارد. به عنوان مثال در فصل زمستان نیز برحسب آب و هوا و طبیعت خاص آن می‌توان تم تولد زمستان را انتخاب کرد.

تم تولد زمستانی
تم تولد زمستانی

سفارش تم تولد زمستانی

۴) تم تولد مداد رنگی

تم تولد مداد رنگی یکی از شادترین تم‌های موجود است. از آنجایی که همه بچه‌ها عاشق رنگ‌های شاد هستند این تم می‌تواند به عنوان تم جشن ورود به مدرسه نیز استفاده شود.

تم تولد مداد رنگی
تم تولد مداد رنگی

سفارش تم تولد مدادرنگی

۵) تم تولد میکی موس

تم میکی موس برای همه سنین جذاب است و طرفداران زیادی دارد. برای برگزاری یک جشن تولد با این تم با چیزهای ساده می‌توانید یک جشن تولد عالی داشته باشید.

تم تولد میکی موس
تم تولد میکی موس

سفارش تم تولد میکی موس

۶) تم تولد بالن

 تم تولد بالن یکی از جالب‌ترین تم‌های تولد است که در جشن‌های امروزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تم تولد می‌تواند هم برای جشن تولدهای دخترانه و هم جشن‌های پسرانه استفاده شود.

تم تولد بالن
تم تولد بالن

سفارش تم تولد بالن

۷) تم تولد کفشدوزک

راه‌های زیادی وجود دارد برای اینکه بتوانید یک روز خاص برای تولد فرزندتان رقم بزنید. یکی از این راه‌ها استفاده از تم‌های شخصیت‌های محبوب آنها و یا عروسک‌های جالب است. یکی از تم‌هایی که می‌توانید برای تولد فرزند خود از آن استفاده کنید، تم تولد کفشدوزک است.

تم تولد کفشدوزک
تم تولد کفشدوزک

سفارش تم تولد کفشدوزک

۸) تم تولد آپ

برای کسانی که عاشق بادکنک هستند تم تولد آپ ایده خوبی هست. همچنین خاطرات عاشقانه آقای فردریکسن و همسرش برای جشن تولد مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها نیز یکی از گزینه‌های طراحی هستند.

تم تولد آپ
تم تولد آپ

سفارش تم تولد آپ

۹) تم تولد رنگین کمان

تم رنگین کمان یک تم بسیار شاد و جذاب برای کودکان است. از آنجایی که کودکان عاشق رنگ‌های شاد هستند انتخاب تم تولد رنگین کمان می‌تواند انتخاب هیجان‌انگیزی برایشان باشد.

تم تولد رنگین کمان
تم تولد رنگین کمان

سفارش تم تولد رنگین کمان

۱۰) تم تولد پونی کوچولو

احتمالا همه شما با پونی کوچولو، یکی از بهترین کارتون‌های دوران کودکی خود خاطره دارید. از این رو می‌توانید ایده‌های خود را برای کارت دعوت، دکوراسیون، اقلام تم تولد، انواع فعالیت و سرگرمی تم جشن تولد پونی کوچولو را برای فرزند خود آماده کنید.

تم تولد پونی
تم تولد پونی

سفارش تم تولد پونی کوچولو

۱۱) تم تولد صورتی

تم تولد صورتی یک تم ایده‌آل برای دختران جوان است که می‌تواند در طرح‌ها و مدل‌های گوناگونی طراحی شود. از آنجایی که اکثر دختر خانم‌ها عاشق رنگ صورتی هستند این تم به یکی از تم‌های محبوب تبدیل شده است.

تم تولد صورتی
تم تولد صورتی

سفارش تم تولد صورتی

۱۲) تم تولد لگو

اسباب‌بازی لگو یک بازی محبوب میان بچه ها و البته بزرگترها می‌باشد. از این رو می‌تواند به عنوان یک تم تولد محبوب در میان کودکان انتخاب شود. نکته‌ی جالب اینجاست که تم تولد لگو می‌تواند برای دختران و پسران استفاده شود.

تم تولد لگو
تم تولد لگو

سفارش تم تولد لگو

۱۳) تم تولد هری پاتر

ماجراجویی‌های هری پاتر میلیون‌ها طرفدار دارد و محبوبیت خاصی بین کودکان دارد. همین دلیل باعث می شود بعد از سن ۸ سالگی که وارد مدرسه می‌شوند تم تولد هری پاتر برایشان مناسب باشد.

تم تولد هری پاتر
تم تولد هری پاتر

سفارش تم تولد هری پاتر

۱۴) تم تولد باب اسفنجی

کودکان علاقه‌ی بسیار زیادی به شخصیت باب اسفنجی دارند و کارتون باب اسفنجی یکی‌از محبوب‌ترین کارتون‌های آن‌هاست. این علاقه کودکان به باب اسفنجی سبب شده تا اخیرا برگزاری جشن تولد با تم باب اسفنجی نیز رایج شود و طراحان جشن‌های تولد این تم بسیار زیبا را برای کودکان تدارک ببینند.

تم تولد باب اسفنجی
تم تولد باب اسفنجی

سفارش تم تولد باب اسفنجی

۱۵) تم تولد مینیون

مینیون‌ها، عروسک‌های دوست داشتنی هستند که چند وقتی است که علاوه بر دراختیار گرفتن گیشه سالن‌های سینما، دل میلیون‌ها کودک و بزرگسال را نیز ربوده‌اند و خودشان را به عنوان محبوب‌ترین کاراکترهای این چندسال اخیر معرفی کرده‌اند. همین محبوبیت بیش‌ از اندازه، این کاراکترهای انیمیشینی و تخیلی، سبب شده تا طراحان جشن‌های تولد برای کودکان، به فکر برگزاری تم تولد مینیون بیفتند.

تم تولد مینیون
تم تولد مینیون

سفارش تم تولد مینیون

۱۶) تم تولد تینکربل

تینکربل یکی از شخصیت‌های کارتونی پرطرفدار دیزنی هست. اگر شما و دختر کوچولی با احساستان نیز از طرفداران تینکربل هستید می‌توانید جشن تولدی با تم تینکر بل ترتیب دهید.

تم تولد تینکربل
تم تولد تینکربل

سفارش تم تولد تینکربل

۱۷) تم تولد شهربازی یا چرخ و فلک

از آنجایی که همه کودکان عاشق شهربازی هستند تم تولد شهربازی یا چرخ و فلک می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای برگزاری یک جشن تولد شیک برای آن‌ها باشد. این تم با ایجاد یک حالت رویایی کمک به سزایی به برگزاری یک جشن شاد می‌کند.

تم تولد چرخ و فلک
تم تولد چرخ و فلک

سفارش تم تولد چرخ و فلک

۱۸) تم تولد خرگوش

خرگوش یکی از حیوانات محبوب در بین دختر بچه‌ها هست و خاطره فوق‌العاده آن‌ها از کارتون آلیس آن‌ها بیشتر و بیشتر به خرگوش علاقه‌مند ساخته است. از این رو تم تولد خرگوش می‌تواند یک تم دخترانه زیبا باشد.

تم تولد خرگوش
تم تولد خرگوش

سفارش تم تولد خرگوش

۱۹) تم تولد پلنگ صورتی

پلنگ صورتی سال‌هاست که به یکی از کارتون‌های مورد علاقه همه بچه‌ها تبدیل شده است. این کارتون زیبا می‌تواند یک تم تولد رویایی را برای فرزندان شما فراهم آورد.

تم تولد پلنگ صورتی
تم تولد پلنگ صورتی

سفارش تم تولد پلنگ صورتی

۲۰) تم تولد پوه

پوه کارتون پرطرفداری در بین کودکان است. شخصیت این خرس مهربان و دوستانش تاثیر به سزایی بر روی کودکان دارد. این کارتون زیبا می‌تواند به عنوان تم تولد کودکانه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

تم تولد پوه
تم تولد پوه

سفارش تم تولد پوه

۲۱) تم تولد سفید برفی

کارتون سفیدبرفی و هفت کوتوله یکی از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین کارتون‌های دخترانه است. به دلیل علاقه زیاد دختر خانم‌ها به این کارتون می‌تواند به عنوان تم تولد دخترانه جذاب مورد استفاده قرار گیرد.

تم تولد سفید برفی
تم تولد سفید برفی

سفارش تم تولد سفیدبرفی

۲۲) تم تولد فرشته

روحیه‌ی لطیف دختر خانم‌ها و قلب مهربانشان آن‌ها را تبدیل به فرشته می‌کند. اگر شما هم قرار است برای فرشته کوچولوی خودتان جشن تولد برگزار کنید توصیه می‌کنیم تم تولد دخترانه فرشته را برای این مراسم برگزینید.

تم تولد فرشته
تم تولد فرشته

سفارش تم تولد فرشته

۲۳) تم تولد سیندرلا

کارتون جذاب سیندرلا بیشتر دختر خانم‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در گوشه به گوشه زندگی آن‌ها جا باز می‌کند. همین موضوع باعث شده است که تم تولد سیندرلا به یکی از محبوبترین نوع تم تولد دخترانه تبدیل شود.

تم تولد سیندرلا
تم تولد سیندرلا

سفارش تم تولد سیندرلا

۲۴) تم تولد زیبای خفته

دختر کوچولوها عاشق پرنسس‌های کارتونی هستند. زیبای خفته به عنوان یکی از کارتون‌های جذاب دیزنی اکثر دختر کوچولوها را به سمت خود جلب می‌کند. از این‌رو می‌تواند به عنوان یک تم تولد دخترانه شیک مورد استفاده قرار گیرد.

تم تولد زیبای خفته
تم تولد زیبای خفته

سفارش تم تولد زیبای خفته

۲۵) تم تولد تام و جری

تام و جری سال‌هاست یکی از کارتون‌های محبوب بچه‌ها و از همه مهمتر بزرگترها است. این تم تولد می‌تواند انتخاب مناسبی برای برگزاری یک جشن تولد ماجراجویانه است.

تم تولد تام و جری
تم تولد تام و جری

سفارش تم تولد تام وجری

۲۶) تم تولد گارفیلد

کارتون گربه هیجان‌انگیز و شیطان گارفیلد یکی از علاقمندی اکثر کودکانی است که دوست دارند در هر شرایطی هیجان را تجربه کنند. اگر به تازگی قصد برگزاری یک جشن تولد پرانرژی برای فرزند خود را دارید تم تولد گارفیلد می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

تم تولد گارفیلد
تم تولد گارفیلد

سفارش تم تولد گارفیلد

۲۷) تم تولد اسنوپی

کارتون اسنوپی نیز یکی دیگر از کارتون‌های محبوب است که وارد زندگی کودکان شده و آن٬ها را تحت تاثیر قرار داده است. اگر کودک شما هم عاشق این کارتون معروف است پیشنهاد می‌کنم برای تولد امسال فرزند خود تم تولد اسنوپی را انتخاب کنید.

تم تولد اسنوپی
تم تولد اسنوپی

سفارش تم تولد اسنوپی

۲۸) تم تولد هلوکیتی

هلوکیتی شخصیت کارتونی محبوب اکثر دختر بچه‌ها است. از این رو معمولاً همه‌ی دخترها عاشق این هستند که وسایلشان طرح این شخصیت کارتونی را داشته باشد. همین امر سبب طراحی تم تولد هلوکیتی برای جشن‌های دخترانه شده است.

تم تولد هلو کیتی
تم تولد هلو کیتی

سفارش تم تولد هلوکیتی

۲۹) تم تولد دختر توت فرنگی

تم تولد دختر توت‌ فرنگی یکی از پرطرفدارترین تم‌های صورتی و دخترانه است که در جشن تولدهای شاد مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که بچه‌ها عاشق کاراکتر کارتونی دلخواه خود هستند، دوست دارند روز تولدشان نیز همه چیز از جنس کاراکتر کارتونی دلخواهشان باشد.

تم تولد دختر توت فرنگی
تم تولد دختر توت فرنگی

سفارش تم تولد دخترتوت فرنگی

۳۰) تم تولد باربی

عروسک باربی طی مدت کوتاهی موفق شد زندگی دختر خانم‌ها را تحت تاثیر خود قرار دهد. این عروسک زیبا از تزیین اتاق گرفته تا لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی دختر خانم‌ها را در بر گرفته است. همین امر باعث شده است که طراحان تم تولد باربی را به عنوان یک تم تولد دخترانه در بین محصولات خود قرار دهند.

تم تولد باربی
تم تولد باربی

سفارش تم تولد باربی

۳۱) تم تولد دنیای زیر دریا

بیشتر دختر خاتم‌ها عاشق دریا و آرامش آن هستند. همین امر باعث می‌شود که تم دنیای زیر دریا یا تم تولد پری دریایی به یکی از پرطرفدارترین تم تولد دخترانه تبدیل شود.

تم تولد دنیای زیر دریا
تم تولد دنیای زیر دریا

سفارش تم تولد دنیای زیر دریا

۳۳) تم تولد زنبور

همه ما خاطرات زیبایی از کارتون هاج زنبور عسل داریم و می‌دانیم که این کارتون می‌تواند جذابیت خاصی برای فرزندانمان نیز داشته باشد. ترکیب رنگ زیبای زنبور عسل باعث می‌شود که دختر خانم‌ها تمایل زیادی به تم تولدی با این ترکیب نشان دهند.

تم تولد زنبور
تم تولد زنبور

سفارش تم تولد زنبور

محصولات ویژه یلدا

۵,۰۰۰ تومان۷,۰۰۰ تومان
حراج!
۴,۲۰۰ تومان ۴,۰۰۰ تومان
همه محصولات یلدا