ایده‌هایی جالب برای برگزاری یک جشن عروسی سبز

معمولا تصویری که با شنیدن کلمه جشن عروسی در ذهن ما نقش می‌بندد یک جشن باشکوه است که در همه جای آن از رنگ سفید و صورتی استفاده شده است. برخی از افراد حتی به غیر از رنگ سفید به رنگ دیگری نمی‌توانند فکر کنند. اما عروسی‌های مدرن امروز سرشار از حس تنوع است و از این رو یک جشن عروسی سبز و سرشار از آرامش مطمئنا برای همه جالب خواهد بود. از این رو روسیلی هم در نظر دارد ایده‌های جالبی را برای برگزاری یک جشن عروسی سبز در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به کمک آن یک جشن عروسی متفاوت و بی‌نظیر را تجربه کنید.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در جشن‌های عروسی مدرن از تم‌های عروسی مختلفی مثل تم سیب یا تم لگو هم در جشن‌های خود استفاده می‌کنند. اگر دوست دارید که عروسی شما رنگ و بوی خاصی داشته باشد استفاده از ایده‌خای خلاقانه را فراموش نکنید.

ایده‌های برگزاری یک جشن عروسی سبز

دسته گل عروسی سبز تهیه کنید

برای برگزاری یک جشن عروسی سبز می‌توانید دسته گل عروسی خود را به گونه‌ای تهیه کنید که ترکیبی از رنگ سبز و سفید باشد. این انتخاب باعث می‌شود دسته گل عروسی شما منحصر به فرد و بسیار شیک به نظر برسد.

دسته گل عروسی سبز
دسته گل عروسی سبز

کارت دعوت سبز تهیه کنید

یکی از مراحل اصلی و اولیه برگزاری یک جشن عروسی سبز انتخاب کارت دعوت عروسی سبز است. این کارت می‌تواند در انواع و طرح‌های مختلفی تهیه شود.

کارت دعوت عروسی سبز
کارت دعوت عروسی سبز

گیفت عروسی سبز تهیه کنید

گیفت‌های عروسی یکی از مهمترین عناصر عروسی هستند که می‌توانند در انواع و مدل‌های گوناگونی انتخاب شوند. امروزه افراد بسیاری تمایل دارند که به جای گیفت‌های معمول از گیفت‌های منحصر به فردی در عروسی خود استفاده کنند. یکی از بهترین نمونه‌ها برای گیفت‌های عروسی گل‌ها و گلدان‌های کوچکی مثل کاکتوس و یا انواع دیگری از گل‌های دلخواهتان است.

گیفت عروسی سبز
گیفت عروسی سبز

از رنگ سبز در دکوراسیون محل برگزاری جشن استفاده کنید

استفاده از گل‌ها و تورهای سبز در دکوراسیون محل برگزاری جشن یکی از گامهای مهم برگزاری جشن عروسی سبز است. این کار باعث می‌شود زیبایی محل برگزاری جشن شما چندین برابر شده و رنگ و بوی تازگی به خود بگیرد.

استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون محل برگزاری جشن
استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون محل برگزاری جشن

جایگاه عروس و داماد را متفاوت انتخاب کنید

برای خاص بودن جشن عروسی خود می‌توانید جایگاه عروس و داماد را به گونه‌ای متفاوت با رنگ سبز زیبا تزیین کنید.

جایگاه عروس و داماد را متفاوت و سبز انتخاب کنید
جایگاه عروس و داماد را متفاوت و سبز انتخاب کنید

 

1 دیدگاه در “ایده‌هایی جالب برای برگزاری یک جشن عروسی سبز

  1. اشتراک ها: ۱۱ مدل کارت دعوت عروسی مخصوص عروس خانم های با سلیقه - روسیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *