چگونه یک مهمانی کوچک برای تولد مادر خود ترتیب دهیم؟

روز تولد مادر یکی از خاص‌ترین و بهترین روز‌های سال برای همه است. این روز به همراه روز مادر تنها روزهایی هستند که شاید بتوانیم اندکی از زحمات مادران عزیزمان را جبران کنیم و قدردان زحمات‌شان باشیم. هرساله با نزدیک‌شدن به این روز، فکر برگزاری یک جشن کوچک اما در شأن مادر، ذهن‌ ما را به خودش مشغول می‌کند. چرا که همه دوست داریم تا بهترین‌ها را برای مادرمان فراهم کنیم.

اغلب پدرها به همراه فرزندانشان‌، به‌صورت پنهانی برنامه‌ریزی می‌کنند ‌و نقشه‌هایی برای برگزاری این مراسم طراحی می‌کنند. برای آسان‌تر شدن کار پدران و فرزندان، ایده‌هایی را برایتان آورده‌ایم که کمک بسیار زیادی به شما خواهد‌کرد تا بهترین‌ها را برای مادرتان آماده‌کنید.

 

برگزاری جشن برای تولد مادر
برگزاری جشن برای تولد مادر

تعدادی از آشنایان و کسانی که برای مادرتان نیز عزیز هستند، دعوت کنید. سعی کنید تعداد دعوت‌شدگان اندک باشد. همچون دیگر جشن‌ها و مراسم‌ها باید منزل را تزئین کنید. برای این کار از رنگ‌های شادی نظیر صورتی، زرد، نارنجی و سفید استفاده کنید. نحوه تزئین منزل کاملا براساس سلیقه خودتان است، اما می‌توانید از نمونه‌هایی که برایتان آورده‌ایم نیز استفاده کنید.

 

برگزاری جشن برای تولد مادر
برگزاری جشن برای تولد مادر

بهترین وسیله برای تزئین منزل برای مادرتان، استفاده از گل‌های رنگی است. تا آنجایی که می‌توانید بیشتر بخش‌های خانه را با گل‌های کوچک و رنگی تزئین کنید. حتی می‌توانید از گل‌های کاغذی که در بازار موجود است نیز استفاده کنید. چرا که هم کم هزینه‌تر خواهد بود و هم می‌توانید آن‌ها را نگه‌دارید.

 

Canım-Annem-Anneler-Günü-3

پس از تزئین منزل، نوبت به تزئین . آماده‌سازی سفره است. ابتدا چند شاخه گل زیبا با رنگ‌های شاد تهیه‌کنید. هم‌چنین برای زیباتر دیده‌شدن سفره، رنگ گل و گلدان را با رنگ سفره و وسایل روی میز ست نمایید. تعدادی شمع رنگی و دستمال‌سفره با طرح‌های مختلف نیز خریداری کنید و از آن‌ها نیز استفاده کنید.

نکته مهم برای تزئین سفره این است که تعداد رنگ‌هایی که استفاده می‌کنید محدود باشند تا سفره شما حالت رنگین کمانی نداشته باشد.

 

Canım-Annem-Anneler-Günü-4

برای پذیرایی نسبتا کار ساده‌ای پیش رو دارید. از قبل کیک تولدی متناسب با تعداد مهمان‌هایی که دعوت کرده‌اید، سفارش دهید. برای پذیرایی از مهمان‌ها نیز می‌توانید تعدادی کاپ کیک یا دسر آماده کنید. فراموش نکنید که حتما شیرینی‌ها را نیز اندکی تزئین کنید.

 

برگزاری جشن برای تولد مادر
برگزاری جشن برای تولد مادر

اما مهم‌ترین بخش این روز بزرگ خرید هدیه‌ای در شأن مادرتان است. در انتخاب هدیه، هیچ‌گاه به نظر دوستان و آشنایان و این‌که درباره هدیه چه فکری خواهند کرد، اهمیت ندهید. صرفا آنچه که مادرتان را خوشحال می‌کند برایش بخرید. ممکن است این هدیه شاخه گلی کوچک باشد، اما برای مادرتان ارزش بسیار زیادی داشته باشد. برای زیباتر دیده‌شدن هدیه نیز از گل‌ها و یا روبان‌های رنگی استفاده کنید.

3 دیدگاه در “چگونه یک مهمانی کوچک برای تولد مادر خود ترتیب دهیم؟

  1. مریم میگوید:

    این چیزایی که میگید برای جشن بزرگه نه جشن کوچیک…….من خودم تزیین کننده ی جشنای تولدم این چیزایی که گفتید به درد مشتریم نمیخورد…..بیشتر رو سایتتون کار کنید…..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *