تم یونیکورن : یک تم جذاب برای برگزاری یک جشن تولد خاص و فراموش نشدنی

تم یونیکورن

اگر دوست دارید یک جشن تولد خاص و فراموش نشدنی برای فرزندتان برگزار کنید. باید به فکر یک تم تولد خاص نیز باشید. اما جالب است بدانید که این روزها تم یونیکورن به یکی از خاص‌ترین تم‌های تولد تبدیل شده است که در نوع خود انتخاب هوشمندانه‌ای محسوب می‌شود. از این رو ما هم در تیم روسیلی با طراحی تم یونیکورن خاص و زیبا سعی داریم زیبایی جشن تولد شما را چندین برابر کنیم. از این رو می‌توانید طرح دلخواه خود را از طریق تلگرام روسیلی یا شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ به اشتراک بگذارید. تیم خلاق روسیلی سعی می‌کند با طراحی تم دلخواه شما خاطره جشن تولد شما را در ذهنتان ماندگارتر کند. در ادامه با ما همراه باشید تا اقلام تم یونیکورن را با هم ببینیم. همچنین برای دیدن نمونه‌های بیشتری از انواع تم تولد می‌توانید به سایت روسیلی مراجعه کرده و یا از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

تم یونیکورن یک تم جذاب و رویایی برای جشن‌های کودکانه

دوران کودکی برای همه ما دورانی است که در آن دوست داریم به رویا پردازی بپردازیم. با توجه به این موضوع که بیشتر ما اسب تک شاخ را نماد برآورده شدن آرزوها می‌دانیم. از این رو انتخاب تم یونیکورن می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای برای جشن تولد کوچولوی ما باشد. اگر شما هم به فکر انتخاب تم تولد متفاوتی هستید در این مطلب با ما همراه باشید. در ادامه اقلام این تم جذاب را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

تم یونیکورن
نمای کلی از تم یونیکورن برای جشن تولد کودکانه

اقلام تم یونیکورن برای جشن تولدهای رویایی

کارت دعوت تولد

اولین مرحله از تولدی پس از انتخاب تم تولد تهیه کارت دعوت تولد است. اگر قصد دارید که مهمانان شما با دریافت کارت دعوت متوجه تم تولد انتخابی شما شوند بهتر است کارت دعوت تولد خود را نیز با تم تولد انتخابی خود ست کنید. در این میان اگر تم یونیکورن را برای جشن تولد فرزندتان انتخاب کرده باشید می‌توانید کارت دعوت‌های فوق‌العاده‌ای را برای خود انتخاب کنید. نکته جالب توجهی که در زمینه کارت دعوت‌های روسیلی وجود دارد این است که می‌توانید متن دلخواه خود را نیز به صورت چاپی بر روی کارت بیاورید. در ادامه نمونه‌ای از این کارت دعوت‌های شیک را با هم می‌بینیم.

تم یونیکورن
کارت دعوت تولد برای تم یونیکورن

کیک تولد

برای اینکه جشن تولد شما رویایی و بی‌نظیر باشد بهتر است کیک تولدی را انتخاب کنید که با تم تولد انتخابی شما هماهنگ باشد. به عنوان مثال اگر تم یونیکورن را برای تولد فرزندتان انتخاب کرده‌اید، بهر است کیک تولد او نیز به شکل اسب تک شاخ باشد. اگر ساکن یکی از شهرهای تبریز یا تهران هستید نیز می‌توانید طرح کیک دلخواه خود را از طریق تلگرام روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ برای ما ارسال کنید. تا بدون دردسر کیک دلخواه خود را درب منزلتان تحویل بگیرید.

تم یونیکورن
مدل کیک یک طبقه برای تم یونیکورن
تم یونیکورن
کیک دوطبقه تم یونیکورن
تم یونیکورن
کیک با طراحی برجسته برای تم یونیکورن
تم یونیکورن
کیک زیبای سه طبقه برای تم تولد یونیکورن

لباس تولد

اگر دوست دارید که یک جشن تولد خاص و بی‌نظیر را برای فرزندتان برگزار کنید بهتر است لباس تولد او را نیز هماهنگ با تم تولد تهیه کنید. این لباس بهتر است بسته به راختی فرزندتان به صورت تی‌شرت و شلوار و یا پیراهن توری انتخاب شود. خبر خوب این که ما در تیم روسیلی سعی داریم با تهیه و ارائه انواع لباس تولد کودکانه زیبایی و راحتی جشن‌های شما را چندین برابر کنیم. بنابراین اگر قصد تهیه لباس تولد برای فرزندتان را دارید نیز نگران نباشید. زیرا به راحتی می‌توانید این لباس‌ها را نیز از بسته به سایز فرزندتان از طریق تلگرام روسیلی سفارشی سازی کنید.

تم یونیکورن
تی شرت متناسب با تم تولد یونیکورن
تم یونیکورن
لباس تولد دخترانه تم تولد یونیکورن

ریسه تولد

به نظر من ریسه تولد یکی از زیباترین المان‌های تزیینی است که می‌تواند در جشن تولدها مورد استفاده قرار بگیرد. مخصوصا اگر این ریسه‌ها به صورت چند لایه و برجسته کار شوند زیباتر هم خواهند بود. حتی بسیاری از والدین پس از اتمام تولد از این ریسه‌ها برای تزیین اتاق فرزندشان نیز استفاده می‌کنند. اگر تا کنون ریسه‌های آماده و ساده‌ای را برای جشن تولد خود یا فرزندتان تهیه کرده‌اید. پیشنهاد می‌کنم جشن تولد امسال او را با تهیه ریسه‌های چند لایه و برجسته متفاوت کنید. به ویژه اینکه تم یونیکورن به خودی خود زیبایی خیره کننده‌ای دارد که به کمک ریسه چند لایه هم زیباییش چندین برابر خواهد بود.

تم یونیکورن
ریسه چند لایه برجسته تم تولد یونیکورن یا اسب تک شاخ
تم یونیکورن
تم چند لایه سفارشی تم اسب تک شاخ
تم یونیکورن
ریسه تولد جشن تولد یک سالگی اسب تک شاخ
تم یونیکورن
ریسه تولد با طرح اسب تک شاخ
تم یونیکورن
ریسه برجسته شیک برای تم اسب تک شاخ

سایر تزیینات تولد

احتمالا خودتان بهتر از من می‌دانید که تزیینات تولد تنها با ریسه به پایان نمی‌رسد. بلکه المان‌های مختلفی در زیباسازی فضای تولد نقش دارند. به عنوان مثال گل‌های کاغذی، استند عدد تولد، گل‌های بادبزنی و … که هر یک می‌توانند زیبایی محل برگزاری جشن شما را چندین برابر گردانند. بنابراین اگر قصد برگزاری یک جشن تولد بی‌نظیر با تم یونیکورن را دارید سایر المان‌های تزیینی را نیز فراموش نکنید.

به عنوان مثال می‌توانید به کمک استند عدد تولد و استند اسم فرزندتان علاوه بر زیباسازی محل برگزاری جشن تولد فرزندتان زیبایی عکس‌های تولدش را نیز چندین برابر کنید. این استندها در رنگ‌ها و اندازه‌های دلخواه شما قابل تهیه هستند.

تم یونیکورن
استند عدد تولد تم تولد یونیکورن
تم یونیکورن
استند عدد تولد

علاوه بر استندهای عدد تولد یا استند اسم می‌توانید از تاپرهای گوناگونی نیز برای تزیین میز دسر تولد فرزندتان استفاده کنید. تاپرهای بلند معمولا بیشتر از تاپرهای کوتاه مورد استقبال والدینی قرار می‌گیرند که قصد دارند یک جشن تولد رویایی برای فرزندشان برگزار کنند.

تم یونیکورن
تاپر بلند تم تک شاخ
تم یونیکورن
تاپرههای تزیینی تم اسب تک شاخ
تم یونیکورن
تاپرهای تزیینی تم تولد اسب تک شاخ یا یونیکورن

گیفت تولد

یادبودهای تولد هیجان انگیزترین بخش هر جشن تولدی هستند. زیرا در این بخش یک هدیه کوچک به عنوان یادگاری در اختیار مهمانان تولد قرار می‌گیرد. بنابراین بچه‌ها برای این لحظه از تولد لحظه شماری می‌کنند. توصیه من به شما این است که سعی کنید یادبود تولد فرزندتان را به گونه‌ای تهیه کنید که بیشتر مورد توجه کودکان قرار گیرد و برایشان لذت بخش باشد. در ادامه نمونه‎هایی از این یادبودها را با هم می‌بینیم.

تم یونیکورن
گیفت پاکتی برای تم تولد یونیکورن
تم یونیکورن
گیفت باکس برجسته تم تک شاخ
تم یونیکورن
نمای کلی یک جشن تولد با تزیین تم تک شاخ

آنچه در این مطلب خواندید نمونه‌هایی از اقلام تم تولد یونیکورن بود. برای دیدن نمونه‌های بیشتر و سفارشی سازی این تم رویایی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید. هدف ما برگزاری هر چه بهتر و زیباتر جشن‌های شما است.

2 دیدگاه در “تم یونیکورن : یک تم جذاب برای برگزاری یک جشن تولد خاص و فراموش نشدنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *