تم یلدا روشی برای برگزاری یک جشن یلدای متفاوت

تم یلدای روسیلی

جشن شب یلدا یکی از جشن‌های ایران باستان است که همه ساله در آخرین روز از فصل پاییز برگزار می‌شود. این جشن آداب خاصی دارد که طبق رسم و رسوم هر خانواده برگزار می‌شود. همانگونه که می‌دانید انار و هندوانه از جمله مهم‌ترین المان‌های جشن شب یلدا هستند که سایر وسایل نیز معمولا متناسب با آن‌ها انتخاب می‌شوند. اما امسال تیم روسیلی قصد دارد با ارائه تم یلدا به شما کمک کند تا این شب به یادماندنی را متفاوت از همه سال‌ها برگزار کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان در ارتباط با تهیه محصولات جشن شب یلدا می‌توانید با تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵تماس بگیرید.

می‌دانید که تمام اعضای خانواده در این شب به خصوص دور هم جمع می‌شوند و بلندترین شب سال را در کنار هم جشن می‌گیرند. بنابراین تهیه وسایلی با تم یلدا می‌تواند جلوه‌ی خاصی را ایجاد کرده و خاطره‌ی خوشی را در ذهن‌ مهمانان شما حک کند. از سوی دیگر جشن شب یلدا در اکثر  مهدکودک‌ها و مدارس ایران نیز برگزار می‌شود. پس تهیه تم یلدا می‌تواند تاثیر زیادی در روحیه کودکانی داشته باشد که در این جشن باستانی شرکت می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری از تم یلدا را در اختیار شما قرار دهیم.

تهیه تم یلدا راه‌حلی برای برگزاری یک جشن یلدای متفاوت

چند وقتی است که تهیه تم متناسب با هر جشن کار برگزاری جشن‌های ما را آسان کرده است. جشن شب یلدا نیز که یکی از جشن‌های ایران باستان است از این جشن‌ها مستثنی نیست. از این‌رو جشن یلدا نیز می‌تواند با یک تم یلدا که توسط افراد خوش ذوق طراحی شده است متفاوت و فوق‌العاده برگزار شود.
از سوی دیگر تهیه تم یلدا به کودکان ما می‌آموزد که جشن شب یلدا نیز مانند سایر جشن‌ها مهم است و به آموزش صحیح فرهنگ ایرانی کمک می‌کند. از آنجایی که وسایل رنگی و تزیین‌های ویژه سبب جذب کودکان به سمت خود شده و خاطره این رنگ‌ها برای همیشه در ذهن آن‌ها ماندگار می‌شود. ما نیز سعی کرده‌ایم تا جای ممکن از رنگ‌ها و طرح‌های شاد استفاده کنیم تا خاطره جشن شب یلدا در ذهن کودکانمان نقش ببندد. تهیه این تم به شما کمک خواهد کرد تا یک جشن شیک و فانتزی را در کنار خانواده یا دوستان خود جشن بگیرید. در ادامه تصاویری از این تم را برایتان گردآوری کرده‌ایم.

تم شب یلدای روسیلی
ریسه پرچمی تم یلدا

 

تم شب یلدای روسیلی
قاشق و چنگال و ظرف آنها با طرح تم

 

تم شب یلدای روسیلی
لیوان در سه طرح برای تم یلدا

 

تم شب یلدای روسیلی
فلش راهنما با تم هندوانه

 

تم شب یلدای روسیلی
ردپا با طرح تم هندوانه برای جشن یلدا

 

تم شب یلدای روسیلی
بشقاب با طرح تم

 

تم یلدا
نمای کلی از تم یلدا

خرید تم یلدا

 

اجزای تم یلدا

از آنجایی که در این شب به یاد ماندنی همه اعضای خانواده دور هم جمع می‌شوند. سعی کرده‌ایم تم یلدا را در پکیج‌های ویژه ارائه دهیم که در ادامه جزئیات هر پک آمده است.

اقلام تم شب یلدای روسیلی (۱۰ نفره)

کلاه ۵ عدد

تاج سر ۵ عدد

ردپا ۱۰ عدد

فلش راهنما ۳ عدد

ریسه هلالی ۱ عدد

ریسه عمودی ۲ عدد

خلال فینگر فود (تاپر) ۲۰ عدد

برچسپ آب معدنی ۱۵ عدد

پیش دستی ۱۵ عدد

چنگال ۱۵ عدد

قاشق ۱۵ عدد

کارد ۱۵ عدد

لیوان ۱۵ عدد

بادکنک قرمز ۱۰ عدد

اقلام تم شب یلدای روسیلی (۲۰ نفره)

کلاه ۱۰ عدد

تاج سر ۱۰ عدد

ردپا ۱۰ عدد

فلش راهنما ۴ عدد

ریسه هلالی ۱ عدد

ریسه عمودی ۴ عدد

خلال فینگر فود (تاپر) ۴۰ عدد

برچسپ آب معدنی ۳۰ عدد

پیش دستی ۳۰ عدد

چنگال ۳۰ عدد

قاشق ۳۰ عدد

کارد ۳۰ عدد

لیوان ۳۰ عدد

بادکنک قرمز ۲۰ عدد

اقلام تم شب یلدای روسیلی (۳۰ نفره)

کلاه ۱۵ عدد

تاج سر ۱۵ عدد

ردپا ۱۰ عدد

فلش راهنما ۶ عدد

ریسه هلالی ۲ عدد

ریسه عمودی ۶ عدد

خلال فینگر فود (تاپر) ۶۰ عدد

برچسپ آب معدنی ۴۰ عدد

پیش دستی ۴۰ عدد

چنگال ۴۰ عدد

قاشق ۴۰ عدد

کارد ۴۰ عدد

لیوان ۴۰ عدد

بادکنک قرمز ۳۰ عدد

در صورت تمایل به خرید تعداد دلخواه از اقلام مورد نیاز جشن شب یلدا می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

سفارش تم یلدا با تعداد دلخواه از طریق تلگرام

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

محصولات یلدا

همه محصولات یلدا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *