تم کریسمس : تمی با رنگ و بوی زمستان برای برگزاری یک جشن کریسمس شاد

تم کریسمس

اگر قصد برگزاری جشن کریسمس را داشته باشید. احتمالا به دنبال ایده‌هایی برای تزیین کریسمس نیز هستید. بنابراین اگر بتوانید یک تم کریسمس شیک برای جشن خود انتخاب کنید. می‌توانید زیبایی جشن خود را چندین برابر کنید. تهیه تم کریسمس از سایت روسیلی کار سختی نیست. برای این کار کافی است مدل مورد نظر خود را از طریق تلگرام روسیلی برای ما ارسال کنید. همکاران خوش ذوق ما با طراحی بهترین تم‌های سفارشی تمام تلاش خود را برای برگزاری یک جشن شاد و به یادماندنی می‌کنند. اگر شما هم قصد سفارش تم کریسمس را برای جشن کریسمس خود دارید در این مطلب از روسیلی با ما همراه باشید تا نمونه‌های جذابی از تم کریسمس را با هم ببینیم. همچنین برای ایده یاب برای تزیین کریسمس و انتخاب یادبود کریسمس می‌توانید به سایت روسیلی مراجعه کنید.

ایده‌هایی جذاب برای انتخاب بهترین تم کریسمس

با توجه به اینکه درخت کریسمس یکی از المان‌های مهم جشن کریسمس است. از این رو معمولا طرح کاج در تم مربوط به کریسمس مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما برای برگزاری یک جشن خاص و شیک لزومی به استفاده از یک طرح خاص نیست. بلکه معمولا از کاج‌های سه بعدی در طرح‌های دلخواه استفاده می‌شود. در تصویر زیر نمونه‌ای از تم کریسمس که با طرح کاج کار شده است را با هم می‌بینیم.

تم کریسمس
تم کریسمس با طرح کاج

برای برگزاری یک جشن کریسمس به یاد ماندنی هیچ الزام و قاعده خاصی وجود ندارد. بلکه شما آزاد هستید که عناصر دلخواه خود را که حال و هوای زمستانی داشته باشند گردآوری کرده و برای برگزاری یک جشن خاص استفاده کنید. در ادامه نمونه‌ی زیبا و جذاب از تم کریسمس را با هم می‌بینیم.

تم کریسمس
نمونه‌ای از تم مربوط به جشن کریسمس

ایده‌های کاغذی برای تزیین کریسمس یکی از راه‌های نوین برگزاری یک جشن کریسمس به یاد ماندنی است. توپک‌های کاغذیدر شکل‌ها و طرح‌های مختلف می‌توانند مزین جشن کریسمس شما باشند. برای طراحی یک تم کریسمس فقط به کمی خلاقیت نیاز دارید. استفاده از ایده‌های خلاقانه و تیم خلاق روسیلی لذت برگزاری یک جشن کریسمس به یاد ماندنی را برای همیشه در ذهن شما ماندگار می‌کند.

تم کریسمس
توپک‌های کاغذی ایده‌ای فوق‌العاده برای برگزاری یک جشن کریسمس شاد

با توجه به اینکه تم کریسمس حال و هوای زمستانی دارد. بهتر است از المان‌های زمستانی مانند آدم برفی و بابانوئل و درخت کاج در آن استفاده شود. این کار باعث می‌شود میز کریسمس شما خاص و زیباتر از همیشه باشد.

تم کریسمس
تم کریسمس خاص با المان آدم برفی و درخت کاج

تهیه تم کریسمس تنها به تهیه بشقاب و لیوان و سایر وسایل پذیرایی محدود نمی‌شود. بلکه می‌توان از عناصر مختلفی برای تزیین محل برگزاری جشن نیز استفاده کرد. آنچه در تصویر زیر می‌بینید استفاده از طرح آدم برفی برای تزیین راه پله و اطراف درخت کریسمس است.

تم کریسمس
تزیین محل برگزاری جشن کریسمس

معمولا عکس‌های یادگاری و خاطرات خوب تنها چیزهایی هستند که پس از برگزاری یک جشن باقی می‌مانند. از این رو هر چه تزیین کریسمس شما قشنگ‌تر باشد عکس‌های یادگاری شما نیز زیباتر خواهد بود. در ادامه نمونه‌ای از یک تزیین بی‌نظیر آمده است. که می‌تواند تزیین مناسبی برای جشن‌هایی باشد که تعداد مهمانان آن‌ها زیاد است.

تم کریسمس
تزیین کریسمس برای داشتن عکس‌هایی بی‌نظیر

ترکیب رنگی که معمولا برای جشن کریسمس انتخاب می‌شود. قرمز و سفید است. المان‌های استفاده شده نیز معمولا دانه برف و گوزن و بابانوئل هستند. برای زیبایی هر چه بیشتر تزیین کریسمس خود نیز بهتر است از ایده‌های خلاقانه مختلفی استفاده شود.

تم کریسمس
تم جشن کریسمس

اگر از افرادی هستید که همیشه دوست دارید خاص و متفاوت باشید می‌توانید چنین تمی را برای جشن کریسمس خود انتخاب کنید. زیرا معمولا بیشتر افراد تم‌های سفید و قرمز را برای کریسمس انتخاب می‌کنند. بنابراین انتخاب تم آبی و سفید می‌تواند زیبایی بی‌نظیری را ایجاد کند.

تم کریسمس
تم آبی و سفید برای کریسمس

جوراب بابانوئل یکی از محبوب‌ترین المان‌های مربوط به جشن کریسمس است. از این رو می‌تواند به عنوان یک ایده‌ی خلاقانه برای تزیین کریسمس نیز استفاده شود. برای جذابیت بیشتر می‌توانید از نوارهای زردار نیز استفاده کتید.

تم کریسمس
ایده تزیین با جوراب بابا نوئل و نوارهای زردار

متفاوت بودن راز جذابیت است. از این رو انتخاب تم سفید نیز می‌تواند گزینه مناسبی برای متفاوت برگزار کردن جشن کریسمس باشد. افراد می‌توانند به کمک یک تم سفید زیبا جشنی خاص و متفاوت را برگزار کنند که خاطره آن برای همیشه در ذهن‌ها باقی می‌ماند. برای جلوه‌ی بیشتر رنگ سفید در این تم معمولا سفید با سبزی کاج زیباتر می‌شود.

تم کریسمس
ایده‌ای برای انتخاب تم سفید برای کریسمس

قرار نیست که همیشه از بابانوئل برای طراحی تم جشن کریسمس استفاده شود. آدم برفی نیز می‌تواند به عنوان یکی از نمادهای زمستان مزین جشن کریسمس شما باشد. در حالت کلی هر چه ایده شما خلاقانه تر باشد. احتمال برگزاری یک جشن خاص نیز چندین برابر می‌شود.

تم کریسمس
تم آدم برفی برای کریسمس

اگر تمایل دارید که جشن کریسمس شما متفاوت و بی‌نظیر باشد. تهیه المان‌های عکاسی را فراموش نکنید. زیرا این المان‌ها جلوه و زیبایی خاصی به جشن کریسمس شما می‌بخشد. استفاده از المان‌هایی مانند عینک و سبیل و ریش بابانوئل و … می‌تواند ایده‌ی مناسبی برای خلاق کردن عکس‌ها باشد. در ضمن هر چه تنوع این المان‌ها بیشتر باشد. احتمال خلاقانه شدن جشن‌ها نیز بیشتر می‌شود.

تم کریسمس
المان‌های عکاسی برای تم جشن کریسمس
ایده‌هایی برای خلاقانه کردن عکس‌های جشن کریسمس

هر چه ایده شما خلاقانه‌تر باشد احتمال زیباتر شدن عکس‌های شما نیز بیشتر می‌شود. از طرفی نیز جشن زیباتر و رنگ‌تری نیز خواهید داشت. از این رو بهتر است از المان‌های مختلفی برای جشن کریسمس خود استفاده کنید. رنگ‌های شاد را در اولویت قرار دهید. و تمام تلاش خود را برای برگزاری یک جشم متفاوت داشته باشید. اگر قصد سفارش تم کریسمس را دارید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی در تماس باشید.

تم کریسمس
ایده خلاقانه و رنگارنگ برای جشن کریسمس

ریسه‌های کاغذی مختلف یکی از بهترین ایده‌ها برای تزیین کریسمس هستند. ریسه‌های کاغذی می‌توانند در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف و به دو شکل افقی یا عمودی تهی شوند. همچنین اگر دوست دارید که جشن شما متفاوت‌تر باشد می‌توانید از ریسه‌های برجسته چند لایه استفاده کنید. در ادامه نمونه‌هایی از ریسه‌های رنگی مختلف را با هم می‌بینیم.

طرح ریسه‌های مختلف برای جشن کریسمس
ریسه‌های خلاقانه کریسمس
ریسه طرح درخت کاج
ریسه طرح گوزن برای کریسمس
عروسک‌های چترباز یک ایده خلاقانه برای تزیین کریسمس

آنچه تا کنون دیدیدم نمونه‌هایی از ایده‌های خلاقانه تم کریسمس هستند. هر یک از این ایده‌ها می‌توانند به عنوان راهی برای برگزاری یک جشن کریسمس خاص و متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. جهت سفارش تم کریسمس به راحتی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در تماس باشید. هدف ما شادی و راحتی جشن‌های شما است.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *