بیشتر کودکان غرق در دنیای انیمیشن و کارتون هستند. به گونه‌ای که گویی در دنیای برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه خود زندگی می‌کنند. اگر فرزند شما هم غرق در دنیای انیمیشن دلخواهش است می‌توانید تم تولد امسال او را با طرح همین انیمیشن انتخاب کنید. اگر فرزند کوچکی در منزل داشته باشید احتمالا تا کنون بارها نام کارتون پوکویو را شنیده‌اید. از این رو اگر این انیمیشن یکی از برنامه‌های مورد علاقه فرزند شما نیز باشد می‌توانید تم پوکویو را برای تولد امسال فرزندتان سفارشی سازی کنید. تیم خلاق روسیلی در نظر دارد با طراحی انواع تم‌های سفارشی جشن‌های تولد شما را بی‌نظیر و فوق‌العاده گرداند. برای سفارش تم دلخواه خود می‌توانید همین الان از طریق واتساپ یا  تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در تماس باشید.

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

تم پوکویو
تم پوکویو یک تم خاص و شیک برای تولد فرزند شما
تم پوکویو
نمای کلی تم پوکویو طراحی شده توسط تیم خلاق روسیلی

چرا تم پوکویو می‌تواند جشن تولد فرزند شما را بی‌نظیر گرداند؟

احتمالا اولین سوالی که با شنیدن تم پوکویو به ذهن شما می‌رسد این است که چرا این تم می‌تواند جشن تولد فرزندتان را خاص گرداند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در طراحی تم پوکویو معمولا از رنگ‌های شاد و متنوعی استفاده می‌شود که بیشتر کودکان آن را دوست دارند. بنابراین می‌تواند یک جشن شاد و پرانرژی را برای فرزند شما ایجاد کند.

تم پوکویو
استفاده از رنگ‌های شاد یکی از مهمترین عوامل پرطرفدار بودن تم پوکویو است
استفاده از رنگ‌های شاد یکی از عواملی است که باعث جذابیت تم تولد پوکویو می‌شود

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

دومین عاملی که باعث شده است تم پوکویو به یکی از تم‌های تولد پرطرفدار تبدیل شود جذاب بودن کاراکترهای این انیمیشن است. شخصیت هر یک از کاراکترهای موجود در این تم به خودی خود می‌تواند عامل مهمی در انتخاب این تم باشد. زیرا کودکان معمولا بیشتر به تم‌هایی علاقه نشان می‌دهند که بتوانند با کاراکترهای آن ارتباط عاطفی برقرار کنند.

تم پوکویو
جذابیت شخصیت کاراکترهای کارتون پوکویو باعث شده است که این تم به یکی از تم‌های پرطرفدار تبدیل شود.

چگونه یک دکوراسیون متفاوت با تم پوکویو در جشن تولد ایجاد کنیم؟

بر خلاف تصور بسیاری از افراد صرف سفارشی سازی یک تم تولد خاص نمی‌تواند دکوراسیون متفاوتی را نیز ایجاد کند. بنابراین برای ایجاد یک دکوراسیون متفاوت علاوه بر سفارشی سازی یک تم بی‌نظیر لازم است که از ایده‌های خلاقانه متفاوتی نیز برای زیباسازی هر چه بیشتر فضا نیز استفاده شود. از این رو درادامه مطلب سعی می‌کنیم ایده‌هایی را برای زیباسازی هر چه بیشتر محل برگزاری تولد به کمک اقلام تم سفارشی تم پوکویو با شما در میان بگذاریم.

تم پوکویو
نمای کلی تم پوکویو طراحی شده توسط تیم خلاق روسیلی که می‌تواند دکوراسیون جشن شما را متفاوت گرداند

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

استفاده از بنر را فراموش نکنید

نکته قابل توجهی که در زمینه تزیینات تولد حتما باید مد نظر قرار گیرد استفاده از یک بنر خاص با طرح تم است. هر چند در نگاه نخست ممکن است چندان مهم به نظر نرسد اما در حقیقت استفاده از یک بنر با طرح تم با اندازه‌ای متناسب با دیواری که میز دسر تولد جلوی آن قرار می‌گیرد نقش موثری در زیباسازی فضای تولد دارد. به بیان دیگر استفاده از بنر دیوار باعث می‌شود که کودکان خود را کاملا در فضای انیمیشن محبوب خود تصور کنند. همین امر هم باعث می‌شود ذوق و قریحه بیشتری از خود نشان دهند.

تم پوکویو
بنر یکی از اجزای اصلی تزیین محل برگزاری جشن تولد است
تم پوکویو
نمونه‌ای از بنر دیواری با تم پوکویو

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

در صورتی که به هر دلیلی امکان تهیه بنر دیواری برایتان مقدور نبود می‌توانید از طریق استند شخصیت و یا استیکرهای شخصیت تم که در سایز بزرگی تهیه شده‌اند فضاسازی را برای کودکان انجام دهید.

تم پوکویو
استیکرهای شخصیت نیز می‌توانند در صورت نبود بنر به فضاسازی محل برگزاری جشن تولد کمک کنند.

استفاده از تاپرهای تزیین را در اولویت قرار دهید

اگر تم تولد پوکویو را برای جشن تولد فرزندتان انتخاب کرده‌اید بهتر است کاری کنید که تمامی دسرها و خوراکی‌هایی که در این جشن تولد سرو می‌شوند نیز رنگ و بوی کارتون پوکویو را داشته باشند. برای این کار می‌توانید از تاپرهای تزیینی استفاده کنید. تاپرهای تزیینی که در دو سایز بزرگ و کوچک تهیه می‌شوند می‌توانند مزین تمامی دسرها مانند کاپ کیک، پاپ کورن، ظرف میوه و … در جشن تولد شما باشند. بنابراین بهتر است تاپرهای تزیینی را در دو سایز بلند و کوتاه سفارشی سازی کنید.

تم پوکویو
تاپرهای تزیین خاص تم پوکویو
تم پوکویو
از تاپرهای کوتاه تم پوکویو معمولا برای تزیین کاپ کیک‌ها استفاده می‌شود.

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

تم پوکویو
تاپر بلند تم پوکویو برای تزیین سایر دسرهایی که در جشن تولد سرو می‌شوند.
تم پوکویو
نمونه‌ای دیگر از تاپر بلند تم پوکویو

سفارش کیک تولد متاسب با تم پوکویو

همانگونه که می‌دانید کیک اصلی‌ترین خوراکی هر جشن تولدی را تشکیل می‌دهد. بنابراین سفارش یک کیک تولد بی‌نظیر با تم پوکویو رنگ و لعاب خاصی به جشن تولد فرزند شما خواهد بخشید. نکته قابل توجهی که در زمینه سفارش کیک تولد باید مد نظر قرار دهید این است که اندازه کیک باید با تعداد مهمانان جشن شما هماهنگی داشته باشد.

تم پوکویو
کیک تولد با روکش فوندانت متناسب برای تم پوکویو
تم پوکویو
کیک سه طبقه تم پوکویو
تم پوکویو
کیک تولد برای تم پوکویو

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

سفارش اقلام تم تولد پوکویو

مطمئنا اگر تمامی دسرها و خوراکی‌های موجود در جشن در ظروفی سرو شوند که با تم پوکویو طراحی شده است جذابیت چندین برابری خواهد داشت. بنابراین بهتر است تمامی اقلام مورد نظر این تم را متناسب با تعداد مهمانان خود سفارشی سازی کنید.

تم پوکویو
لیوان کاغذی با طرح تم تولد پوکویو
تم پوکویو
ظرف پاپ کورن با طرح تم تولد کارتون جذاب پوکویو
تم پوکویو
بشقاب، لیوان، ظرف پاپ کورن و استند شخصیت تم کارتون پوکویو برای جشن‌های شاد کودکانه
تم پوکویو
قاشق، چنگال، دستمال کاغذی و حلقه دستمال کاغذی با تم پوکویو
تم پوکویو
اقلام تم پوکویو

یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه‌ای که در زمینه تم‌های سفارشی وجود دارد. سفارش تمامی اقلام تم با اسم و عکس کودک است. این کار باعث می‌شود کوچولوی شما حس خوبی نسبت به جشن تولدش داشته باشد.

تم پوکویو
نمونه‌ای از تم پوکویو با اسم و عکس خود کودک

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

کلاه و گیفت تولد با طرح تم

از نظر کودکان کلاه و گیفت تولد یکی از مهمترین عناصر هر جشن تولدی است. بنابراین هنگام سفارشی سازی تم تولد این اقلام را از قلم نیندازید. نکته قابل توجه اینکه تمامی اقلام این تم‌ها می‌توانند در رنگ و طرح دلخواه شما و فرزندتان سفارش داده شوند.

تم پوکویو
کلاه و کارت تشکر با تم پوکویو
تم پوکویو
گیفت باکس تولد کاغذی تم پوکویو
تم پوکویو
گیفت باکس‌های خاص تم تولد پوکویو قابل سفارشی سازی در رنگ‌های مختلف و شاد
تم پوکویو
نمونه‌ای آماده از تزیینات جشن تولدی با تم تولد پوکویو
تم پوکویو
گیفت باکس و کپسول اسمارتیز تم پوکویو

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

لباس تولد طرح تم

مطمئنا یک جشن تولد زیبا اگر با لباسی که برای آن جشن تدارک دیده شده است برگزار شود خاص‌تر خواهد بود. بنابراین ما در تیم خلاق روسیلی در کنار تمام اقلام تم تولد، تی‌شرت‌ها و لباس‌های خاصی را نیز با تم دلخواه شما برایتان تهیه کرده است. برای سفارش این تی‌شرت‌ها در سایز دلخواه خود می‌توانید از طریق واتساپ یا تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در ارتباط باشید.

تم پوکویو
تی‌شرت با طرح تم پوکویو

آنچه تا کنون دیدید تنها نمونه‌هایی از طرح‌هایی بود که می‌توانند برای تم پوکویو مورد استفاده قرار گیرند. اما در مجموع تنوع طرح‌های این تم بسیار زیاد است. تیم خلاق روسیلی نیز در نظر دارد با طراحی انواع تم‌های سفارشی جشن‌های تولد شما را بی‌نظیر و فوق‌العاده گرداند. برای سفارش تم دلخواه خود می‌توانید همین الان از طریق واتساپ یا تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در تماس باشید. هدف ما شادی و زیبایی هر چه بیشتر جشن‌های شما است.

 

 

برای سفارش تم تولد پوکویو کلیک کنید

 

 

4 دیدگاه برای “تم پوکویو : با انتخاب تم پوکویو جشن تولد فرزندتان را خاص برگزار کنید

  1. مدیر فروشگاه گفته:

    سلام و عرض ادب
    دوست عزیز قیمت تم سفارشی بسته به اقلام انتخابی شما داره.
    می تونین از طریق تلگرام ما به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ باهامون در ارتباط باشین تا قیمت خدمتتون ارائه بشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *