مهمانی شب یلدا با تم هندوانه

تم هندوانه یلدا

اگر شما نیز یکی‌ از میزبانان برای مهمانی شب یلدا هستید اما هنوز درخصوص مهمانی تصمیم خاصی نگرفته‌اید نگران نباشید. یکی‌از تم‌های بسیار جذابی که می‌توانید برای شب‌ یلدا انتخاب کنید، تم هندوانه یلدا است.

آن‌چنان که خودتان می‌دانید، مرسوم است که در مهمانی شب یلدا هندوانه‌ای تهیه و به‌ همراه مهمانان صرف شود. اما هندوانه‌های شب یلدا به‌دلیل سرمای هوا معمولا خوب از آب درنمی‌آیند. بهتر است به‌جای خرید هندوانه‌ای گران‌قیمت و نامرغوب، مهمانی خودتان را هندوانه‌ای کنید.

در صورت کمبود وقت می‌توانید تم هندوانه یلدا آماده‌ی روسیلی را خریداری کنید، در غیراین‌صورت ادامه‌ی مطلب را بخوانید تا با ایده‌های جدید برای تزیین یلدای خود آشنا شوید.

تم یلدای روسیلی

خرید تم یلدا

اگر میخواهید تعداد دلخواهی از محصولات تم شب یلدای روسیلی را بخرید، با تلگرام روسیلی در ارتباط باشید.

استفاده از کاغذرنگی ها و و سایل تزیینی منزل

برای گام نخست، می‌توانید منزل را با بادکنک‌های هندوانه‌ای شکل و کاغذ رنگی‌هایی با این شکل، تزئین نمایید. دقت داشته باشید که نیازی نیست حتما تمام منزل را با بادکنک و کاغذرنگی بپوشانید. یکی‌ از ایده‌هایی جالبی که می‌توانید از آن استفاده کنید؛ این‌است که بادکنکی هندوانه‌ای یا دسته گلی را به‌ رنگ‌های سبز و سفید و قرمز (۳ رنگ اصلی هندوانه) تهیه و آن را به قسمت خارجی درب ورودی آویزان کنید و مهمان‌های‌تان را غافل‌گیر کنید.

مهمانی شب یلدا 1

آویز در مخصوص شب یلدا
آویز در مخصوص شب یلدا، قیمت ۳۰۰۰۰ تومان

خرید

استفاده از شمع و بادکنک برای تزیین میز

میز غذا از جمله بخش‌هایی است که باید دقت بیشتری بر روی آن داشته باشید و سلیقه به‌خرج دهید. برای تزئین میز غذاخوری می‌توانید از گل‌هایی با رنگ‌های سبز وسفید و قرمز استفاده کنید. هم‌چنین می‌توانید شمع‌هایی با طرح هندوانه از بازار تهیه و برروی میز قراردهید.

شمع حروف یلدا
شمع حروف یلدا، قیمت ۲۵ هزار تومان

خرید

 

پذیرایی با تم هندوانه یلدا

حال نوبت به مهم‌ترین بخش مهمانی، یعنی پذیرایی می‌رسد. پیشنهاد ما به شما این است که یا کیکی بزرگ به‌شکل هندوانه تهیه کنید (در آخرین روز آذر، در بیشتر قنادی‌ها موجود است) و یا از کاپ‌کیک‌هایی با طرح هندوانه پذیرایی را انجام دهید. حتی شکلات‌ها و آب‌نبات‌هایی با شکل هندوانه نیز این‌روزها در بازار مشاهده می‌شود که می‌توانید برای مهمان‌های‌تان تدارک ببینید. اگر در بین مهمان‌های‌تان کودکان خردسال نیز حضور دارند، شکلات‌ها و آب‌نبات‌ها بسیار موردعلاقه آن‌ها قرار خواهدگرفت.

مهمانی شب یلدا3

اگر خودتان دستی در شیرینی‌پزی دارید، می‌توانید کلوچه‌هایی دایره‌ای شکل را در منزل آماده کنید و آن‌ها را با خامه‌های رنگی به‌شکل هندوانه درآورید.

مهمانی شب یلدا4

یکی‌از کارهای جالبی که می‌توانید انجام دهید، تزئین بشقاب‌ها است. بدین‌منظور می‌توانید کاغذهای رنگی به‌شکل هندوانه تهیه و به‌شکل دایره‌ای یا مربع (متناسب با شکل بشقاب) برش داده و در کف بشقاب قرار دهید. بهتراست از کاغذرنگی‌های روغنی استفاده کنید تا آب یا روغن غذاها شکل ظاهری آن‌را خراب نکند.

اگر هندوانه نیز تهیه کرده‌اید و هندوانه خوب و شیرینی است، می‌توانید هندوانه‌ها را به قاچ‌های کوچکی تقسیم کرده و با استفاده از چوب‌های نازک مخصوص شیرینی‌پزی، آن‌ها را به‌شکل آب‌نبات درآورید.

امیدواریم با موارد گفته شده بتوانید خانه ی خود را به شکل زیبا تزیین کنید، در غیر این صورت سری به محصولات دیگر روسیلی و مطالب یلدا بیندازید.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

محصولات یلدا

همه محصولات یلدا را اینجا ببنید

محصولات یلدا

همه محصولات یلدا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *