تم مانستر یک تم تولد عجیب و هیجان انگیز برای آقا پسرهای شیطون

تم مانستر

آقا پسرها در سنین کودکی پر شر و شور و شیطان هستند. از این رو معمولا تم تولدی برای آن‌ها مناسب است که متناسب با شور و اشتیاق آن‌ها باشد. تم مانستر یکی از مناسب‌ترین تم‌های تولد برای آقا پسرهایی است که قرار است جشن تولد ۱ الی ۱۵ سالگی خود را جشن بگیرند. و این تنها رنگ این تم است که می٬تواند تمایزی بین سنین مختلف ایجاد کند. اگر پسر کوچولوی شما هم عاشق کارتون مانستر است بی‌شک تم مانستر بهترین انتخاب برای او خواهد بود. تهیه این تم چندان هم کار سختی نیست. برای سفارش آن کافی است طرح مورد نظر خود را از طریق تلگرام روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ برای همکاران ما ارسال کنید. تا تیم خلاق روسیلی بهترین طراحی ممکن را برای این تم برای شما ارائه دهد. در ادامه اقلام مختلفی از تم مانستر را که برای برای برگزاری جشن لازم است در اختیار شما خوبان قرار می‌دهیم.

تم مانستر
تم مانستر یک تم جذاب و هیجان انگیز برای آقا پسرها

تم مانستر یک تم هیجان انگیز برای آقا پسرها

از من که می‌پرسید هیچ چیز به اندازه یک تم تولد رنگی رنگی و هیجان انگیز نمی‌تواند پسر کوچولوی شما را شگفت زده کند. از این رو توصیه من به شما این است که تا جای ممکن سعی کنید از زنگ‌های شاد و دلبازی در تم تولد فرزند دلبندتان استفاده کنید. اگر هم قصد برگزاری یک جشن تولد بی‌نظیر با تم مانستر را برای او دارید در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه‌هایی از اقلام این تم زیبا را با شما به اشتراک بگذاریم. لازم به ذکر است که برای سفارش تک تک اقلام این تم همین الان می‌توانید طرح دلخواه خود را از طریق تلگرام روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ برای ما ارسال کنید.

تم مانستر
نمای کلی یک جشن تولد جذاب با تم مانستر

اقلام تم تولد مانستر

کارت دعوت

اگر عاشق خلاقیت و کارهای خلاقانه هستید توصیه می‌کنم این خلاقیت را در تهیه کارت دعوت تولدتان را به کار ببرید. زیرا کارت دعوت تولد اولین المانی است که در اختیار مهمانان شما قرار گرفته و آن‌ها را از مراسم شما باخبر می‌کند. بنابراین هر چه خلاقانه‌تر تهیه شود تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. تهیه یک کارت دعوت با عکس فرزندتان می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

تم مانستر
تهیه یک کارت دعوت خلاقانه اولین مرحله از برگزاری یک جشن تولد ایده‌ال است.

ریسه تولد

هر چند المان‌های مختلفی برای تزیین محل برگزاری جشن وجود دارد. اما ریسه تولد معمولا در راس توجه همگان قرار می‌گیرد. بنابراین هر چه خاص‌تر و زیباتر باشد تاثیرگذاری بیشتری بر روی مهمانان حاضر در تولد خواهد داشت. اگر ریسه تولدی که در تزیین محل برگزاری جشنتان استفاده می‌کنید رنگ و بوی تم تولدتان را داشته باشد زیباتر به نظر خواهد رسید. اگر تم مانستر را برای جشن تولد فرزندتان انتخاب کرده‌اید گزینه‌های زیادی برای تهیه بهترین ریسه‌ها خواهید داشت. زیرا می‌توانید رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی را برای این ریسه خود انتخاب کنید.

تم مانستر
ریسه تولد چند لایه تم مانستر
تم مانستر
تم چند لایه دایره‌ای تولدت مبارک برای تم مانستر
تم مانستر
ریسه برجسته چند لایه تم مانستر
تم مانستر
ریسه برجسته تزیین شده با روبان برای تم مانستر
تم مانستر
ریسه طرح تم برای تم تولد هیولا

تاپر و سایر لوازم تولد

در حالت کلی تاپر، کلاه تولد، برچسب آب معدنی و بادبزن‌ها و گل‌های کاغذی همه و همه می‌توانند نقش موثری در زیبایی هر چه بیشتر محل برگزاری جشن تولد شما داشته باشد. بنابراین اگر اندکی حوصله به خرج داده و همه وسایل مورد نیاز تولد را با تم مانستر تهیه کنید. زیبایی میز تولد شما چندین برابر خواهد شد. البته تنها تهیه لوازم متناسب با تم کافی نخواهد بود. بلکه باید سلیقه خود را نیز در دیزاین هر چه بهتر میز تولد به کار بگیرید.

تم مانستر
کلاه تولد طرح تم مانستر
تم مانستر
بنرهای کوچک تم مانستر برای زیباسازی هر چه بیشتر محل برگزاری جشن تولد
تم مانستر
بادبزن‌های تزیینی زیبا برای تم تولد مانستر
تم مانستر
ریسه تزیینی با طرح شخصیت برای تم مانستر
تم مانستر
بالن تزیینی متناسب با تم تولد مانستر
تم مانستر
تاپرهای تزیین مواد غذیی برای تم تولد مانستر
تم مانستر
برچسب آب معدنی برای تم تولد مانستر

کوکی و کاپ کیک و کیک تولد

هر چند کوکی و کاپ کیک نیز مزین میز دسر تولد هستند. اما هیچ یک به اندازه کیک تولد در چشم نیستند. از این در انتخاب کیک تولد و سایر دسرها و فینگر فودهایی که قرار است با تم تولد ست شوند باید نهایت دقت را مبذول دارید. یکی از بزگترین مشکلات و دغدغه پدر و مادرها تهیه کیک تولد دقیقا متناسب با طرح تم است. که در این زمینه باید به شما بگویم که اگر ساکن یکی از شهرهای تبریز یا تهران هستنید به راحتی می‌توانید طرح دلخواه خود را از طریق تلگرام روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ برای همکاران ما ارسال کنید و کیک متناسب با تم خود را درب منزلتان تحویل بگیرید.

تم مانستر
کوکی تولد با تم تولد مانستر
تم مانستر
کاپ کیک مناسب برای تم تولد مانستر
تم مانستر
پاپ کیک تم مانستر
تم مانستر
کیک تولد با تم مانستر
تم مانستر
کیک چند طبقه برای تم تولد مانستر
تم مانستر
کیک تم تولد مانستر
تم مانستر
انواع کیک تولد و فینگر فود تم مانستر

المان‌های عکاسی

اگر قصد دارید عکس‌های فوق‌العاده‌ای از جشن تولد مانستری خود تهیه کنید استفاده از المان‌های عکاسی را فراموش نکنید. این المان‌ها در انواع مختلفی قابل تهیه هستند که معروف‌ترین آن‌ها عبارتند از عینک‌های مقوایی و عروسک‌های مانستر و یا قاب عکس که متناسب با حجم مهمان و بزرگی محل برگزاری جشنتان می‌توانید المان‌های مناسب را سفارشی سازی کنید.

تم مانستر
عینک مقوایی به عنوان یکی از المان‌های عکاسی تم مانستر
تم مانستر
استفاده از انواع المان عکاسی برای هر چه زیباتر شدن عکس تولد

لباس تولد

تهیه لباس تولدی که متناسب با تم تولد مانستر باشد شاید در ابتدا عجیب به نظر برسد. اما چندان هم دور از ذهن و سخت نیست. برای این کار می‌توانید یک تی‌شرت و شلوارک شیک با همین تم را برای فرزندتان تهیه کنید. برای سفارش این لباس می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با همکاران ما در تماس باشید.

تم مانستر
لباس متناسب با تم تولد مانستر

استند عدد تولد و استند اسم

برای اینکه عکس‌های زیباتری داشته باشید به شما توصیه می‌کنم که استفاده از استند اسم و عدد تولد را فراموش نکنید. این استندهای مقوایی به راحتی از طریق روسیلی نیز قابل سفارشی سازی هستند. برای زیبایی هر چه بیشتر دیزاین تولد فرزندتان می‌توانید طرح دلخواه خود را برای این استندها استفاده کنید.

تم مانستر
استند عدد تولد
تم مانستر
استند عدد تولد با طرح برجسته

گیفت تولد

مطمئنا جشن تولد بدون گیفت تولد نخواهد بود. بنابراین تهیه یک گیفت عروسکی یا پاکتی با تم مانستر می‌تواند انرژی مهمانان کوچک شما را چندین برابر کند. گیفت تولد نیز از جمله المان‌هایی است که می‌توانید از نهایت خلاقیت خود در تهیه آن‌ها استفاده کنید.

تم مانستر
گیفت عروسکی برای تم مانستر
تم مانستر
گیفت پاکتی برای تم تولد مانستر
تم مانستر
گیفت پاکتی خلاقانه برای تم مانستر

آنچه در این مطلب دیدید تنها نمونه‌هایی از اقلام تم تولد برای تم مانستر بود. اما این اقلام تنها محدود به این نمونه‌ها نیستند. برای دیدن انواع مختلفی از مدل‌ها و سفارش تم دلخواه خود در تعداد مورد نظرتان همین الان می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در ارتباط باشید. هدف ما برگزاری هر چه بهتر و زیباتر جشن‌های شما است. شاد و پیروز باشید!

3 دیدگاه در “تم مانستر یک تم تولد عجیب و هیجان انگیز برای آقا پسرهای شیطون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *