اسباب بازی لگو ؛ این‌بار برای تم عروسی

ما همیشه برای تولدها دنبال تم هستیم و از انواع تم های کودکانه استفاده می‌کنیم. اما برای عروسیمان از گل و دکورهای لوکس و تکراری استفاده میکنیم که تقریبا همه مراکز خدمات و تشریفات مجالس از آنها استفاده می‌کنند. اما برای خاص تر کردن جشن عروسیی می‌توان ایده های خاصی داشت. باید برای عروسی‌تان سراغ یک تم بروید و با اید‌های طراحی تم  عروسی یک جشن عروسی خاص که فقط مخصوص خودتان است بسازید. در تم عروسی برخلاف تم تولد، المان هایی هست که فقط مختص خودتان است و می‌تواند برای خود شما شخصی باشد.

حالا ممکن است بگویید چه تمی برای عروسی انتخاب کنیم؟ ما در این پست و پست‌های آینده تم‌های جالبی با موضوعات متفاوتی معرفی خواهیم کرد و قدم به قدم با شما خواهیم بود تا جشن عروسی خاص خودتان را طراحی کنید.

در پست‌های قبل در مورد تم تولد لگو صحبت کرده بودیم و فکر می‌کنم حتما ذوق زده خواهید شد اگر بگویم تم مورد نظر ما برای عروسی نیز لگو هست. بله، لگو بدون شک اسباب بازی محبوب همه بچه‌ها است. اگر با این اسباب بازی خاطره‌های زیادی دارید و در طول روز و انواع مسافرت آن را از خودتان جدا نکرده‌اید پس بهتر است این دوست خوب را در عروسی‌تان جای دهید تا در تمام مراحل عروسی‌تان نیز با شما باشد.

کارت دعوت با تم لگو برای عروسی

lego-wedding-gemma-clarke-photography-13
lego-wedding-invitation-biplane-press-etsy

کارت دعوت عروسی‌تان را به شکل آدمک‌های لگویی طراحی و چاپ کنید.  حتی می‌توانید عکس آدمک لگویی که خودتان درست کرده اید را روی کارت دعوت عروسی‌تان چاپ کنید.

 

جعبه انگشترها

lego-ring-boxes-bitsandbadges-etsylego-wedding-albert-palmer-photography-2

با لگو جعبه هایی بسازید که انگشترهایتان را در آن بگذارید. این جعبه های مخصوص را بعد ها می‌توانید در خانه تان برای نگهداری حلقه ها و جواهراتتان نیز استفاده کنید.

 

دکمه های سر آستین

lego-wedding-gemma-clarke-photography-17

lego-wedding-caroline-tran-2

این گزینه  جذاب ریزبینی شما را برای مراسم عروسی نشان می‌دهد. با کمی خلاقیت یک شکل لگویی برای سرآستین داماد بسازید یا از نمونه‌های آماده  بازار استفاده کنید.

lego-wedding-gemma-clarke-photography-2

روی میزها به جای گل از ظرف‌هایی که با لگو پر شده اند استفاده کنید و داخل آن کارت های کوچکی که عروس و داماد قبلا آماده کرده اند را قرار دهید.

جعبه کارت دعوت

lego-wedding-gemma-clarke-photography-5 lego-wedding-gemma-clarke-photography-4

برای نگهداری کارت های عروسی از جعبه بزرگ لگو استفاده کنید.

lego-bouquet-foldedfancy-etsy-2lego-bouquet-foldedfancy-etsy-3

lego-wedding-albert-palmer-photography-3

lego-wedding-gemma-clarke-photography-15

دکوراسیون جشن عروسی مهمترین قسمتی است که تم عروسی را جلوه گر می‌سازد. پس آن را بطور وسیعی در مکان های متفاوتی قرار دهید مثلا برای گلدان‌ها یا حتی ساخت گل‌هایی با لگو.

lego-wedding-infused-studios-3

lego-wedding-infused-studios-2

شماره میزها را با لگو بسازید.

lego-wall-art-bitterstore-etsy

حروف اول اسمتان را  با لگو بسازید و در تابلوهایی در کنار جایگاه عروس و داماد نصب کنید. این  تابلوها را می‌توانید در خانه تان به عنوان یادگاری از عروسی خاص خودتان داشته باشید.

lego-wedding-gemma-clarke-photography-1

کیک عروسی ساده با الهام از آدمک‌های لگو

lego-wedding-gemma-clarke-photography-7

برای ساخت کلیپ عروسی در سکانس نمایش لباس بهتر است از نماد لگو ها نیز استفاده کنید.

lego-wedding-megan-noonan-4

lego-wedding-gemma-clarke-photography-11 lego-wedding-gemma-clarke-photography-12

عروسی با تم لگو بدون ساخت اشکال و بازی کردن با این اسباب بازی محبوب  کامل نمی‌شود. پس با مهمانان تان مشغول بازی شوید.

lego-wedding-caroline-tran-4 lego-wedding-caroline-tran-3 lego-wedding-albert-palmer-photography-6

lego-cake-topper-foldedfancy-etsy

lego-wedding-megan-noonan-5 lego-wedding-megan-noonan-6

دکور تزئینی برای روی کیک

lego-chocolate-lollipops-bearheartscrafts-etsy lego-wedding-gemma-clarke-photography-14 lego-wedding-caroline-tran-5

گیفت عروسی هم یکی از گزینه های مهم و ضروری  برای ست شدن با تم است.  یک ایده برای گیفت، استفاده از شکلات‌هایی به شکل لگو هست. کوکی هایی به شکل لگو، آب نبات های شکلاتی، کاپ کیک هایی با شکل لگو که با فوندانت یا شکلات تهیه شده اند.

lego-portrait-giftabrickmosaics-etsy

بهترین عکس عروسی‌تان را با لگوها بسازید. این کار نیازمند هزاران قطعه لگو هست.

می‌دانم شما هم مثل من با خواندن این ایده های ناب برای عروسی  هیجان زده شده ‌اید. ولی می‌بینید با کمی خلاقیت می‌توان قسمت‌های مهمی از عروسی را با تم هماهنگ  کرد.  مطمئنا راه‌های بسیار دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید به کار بگیرید. اگر دوست داشتید ایده‌های خودتان را با درمیان بگذارید.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

برای مشاهده سایر مطالب جذاب، کانال تلگرام روسیلی را پیشنهاد می‌کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *