wedding-ideas-2016-1000x480

رنگ سال ۲۰۱۶ به تازگی مشخص شده است. پس زمان انتخاب تم ‌های عروسی است. اولین قدمی که باید در برنامه ریزی مراسم عروسی‌تان داشته باشید این است که  تم عروسی‌تان را انتخاب کنید. اگر هنوز برای تم عروسی‌تان مطمئن نیستید. ما در این پست ۶ تم عروسی برتر که همچنان در لیست بهترین تم‌های عروسی هستند را به شما معرفی می‌کنیم. فقط کافی است تا پایین صفحه اسکرول کرده و مهمترین تصمیم مراسم عروسی‌تان را بگیرید.

تم عروسی گیاهان سبز

greenery-natural-wedding-theme-ideas-2016

سبز رمانتیک یکی از چند تم عروسی  برتر امسال است. چوبی، سبز، طبیعت و موضوع‌های مربوط به اینها در ابتدا به ذهن من و شما می‌آید که می‌تواند با گیاهان سبز و المان‌های طبیعت یک تم عروسی عالی برای شما باشد.

 

تم عروسی با گل

trending-flroal-themed-weddings-2016

اگرچه گل همیشه بخش ضروری  در مراسم عروسی است. اما در سالی که پیش رو داریم شاهد استفاده زیاد از جزئیات تزئینات با گل خواهیم بود. تاج گل، حلقه گل و انواع تزئیناتی که در همه جزئیات مراسم عروسی تکرار خواهد شد.حتی برای دور کیک و روی کیک شاید سبک جدیدی از تزئین کیک باشد که امسال  مطرح خواهد شد.

تم عروسی  روستایی

2016-country-rustic-woodland-wedding-theme-ideas

منظور از تم روستایی بیشتر برای مراسم‌هایی است که در فضای بیرون و باغ‌های سنتی برگزار می‌شوند. این تم درسال پیش رو گزینه انتخابی بسیاری از عروس‌ها خواهد بود. جزئیاتی مثل چراغ‌ها و ظروف قدیمی و المان‌های روستایی، دکوراسیون انباری برای عکس از گزینه‌های این تم هستند. در پست‌های آینده بیشتر به این جزئیات خواهیم پرداخت.

تم‌ تخیلی عروسی

dramatic-fairytale-wedding-trends-and-themes-2016

عروس‌ها، یک مراسم عروسی جادویی و سحرآمیز و عاشقانه خواهند داشت. حتما برای این مراسم عروسی شاهزاده جذابی هم خواهد بود. لباس عروس توری مثل پری‌ها، چراغ‌های جادویی و شمع آرایی خاص، آرایش گلبرگ و آویزهای گل برای راهرو مثل سرزمین‌های فرشتگان و هر چیزی که سرزمین جادویی دختران را به حقیقت تبدیل کند و نمونه واقعی داستان‌هایی که تا بحال خوانده ایم جزو برترین تم‌های عروسی خواهد بود که هر عروسی آرزوی داشتنش را دارد.

 

تم عروسی آبی

light-pastel-blue-wedding-theme-ideas-2016-

آبی همیشه جزو رنگ‌های محبوب برای عروسی بوده است. در بین تم رنگ‌های عروسی که کم کم رو به افول هست. رنگ آبی به شکل دیگری در بین تم‎‌ها برتر عروسی خواهد بود. بطوریکه همه جزئیات مراسم عروسی مثل لباس ساقدوش، دسته گل، و همه موارد مربوط به دکور را در بر خواهد گرفت.

 

تم عروسی با بافت و الگوی خاص

patterns-wedding-theme-ideas-2016

trending-wedding-ideas-with-tulle-2016

بافت و الگوهای خاصی را به عنوان تم عروسی خواهیم دید. شاید جزئیات این تم قبلا در یک یا دو مورد تکرار شده اما امسال به عنوان یک تم کلی انتخاب خواهد شد. مثلا رنگ‌های روشن و فلزی همراه با الگوهای خاص، پارچه‌های توری و ابریشمی نازک مخصوص روسری در تم‌های سال آینده بسیار تکرا ر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *