تم تولد کاکتوس : یک تم تولد خاص برای تمامی سنین

تم تولد کاکتوس

کاکتوس نماد ایستادگی و مقاومت و تلاش و پشتکار است. بنابراین شما نیز با انتخاب تم تولد کاکتوس برای عزیزان‌تان می‌توانید به آن‌ها نشان دهید که تا چه اندازه دوست دارید که آن‌ها نیز همانند این گل در مقابل مشکلات زندگی‌شان مقاوم باشند و همواره برای رسیدن به اهدافشان تلاش کنند. تم تولد کاکتوس سرشار از خلاقیت و ایده‌های جالب و هیجان‌انگیز است و شاید بتوان گفت، یکی از بامزه‌ترین و منحصر به فردترین تم‌هایی است که می‌تواند برای تمامی سنین مناسب باشد.

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

وسایل مورد نیاز برای برگزاری یک جشن تولد شاد با تم تولد کاکتوس

برای برگزاری یک جشن تولد شاد با تم تولد کاکتوس به اقلامی نیاز دارید که در این سایت موجود هستند. این اقلام همگی با تم تولد کاکتوس همخوانی دارند. بنابراین اگر تمایل دارید می‌توانید از آن‌ها به منظور جذاب‌تر شدن جشن خود استفاده کنید. اگر اقلامی به غیر از آنچه که در این سایت مشاهده می‌کنید نیاز دارید همین الان می‌توانید با تلگرام یا واتساپ روسیلی به شماره  ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ تماس بگیرید. در ادامه لیستی از اقلام محبوب تم تولد کاکتوس را برای شما آورده‌ایم :

  • تاپر تم کاکتوس
  • جعبه کادوی کاکتوس
  • ریسه تم کاکتوس
  • کلاه مخروطی تم کاکتوس
  • شمع تم کاکتوس
  • پاپ کورن تم کاکتوس
  • و …

که در ادامه می‌توانید بیش‌تر راجع به اقلام تم تولد بخوانید.

تم تولد کاکتوس
کلاه مخروطی تم تولد کاکتوس

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

کارت دعوت

برای دعوت از مهمان‌های خود بهتر است به فکر تهیه یک کارت دعوت باشید. کارت‌های دعوت در مدل‌های متنوعی قابل تهیه هستند. فقط باید به یاد داشته باشید که شما قصد برگزاری یک جشن تولد شاد با تم تولد کاکتوس دارید. بنابراین بهتر است کارت دعوتی که انتخاب می‌کنید نیز از طرح همین تم باشد.

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

اگر دوست دارید خلاقیت به خرج دهید، می‌توانید کارتی با تم کاکتوس سفارش دهید. اما خودتان هم طرح کاکتوس دلخواه خود را در آن نقاشی کنید. در این صورت شما هم در طراحی تم تولد فرد دلخواهتان سهیم خواهید شد.

دکوراسیون

برای زیبایی هر چه بیش‌تر جشن بهتر است محل برگزاری جشن را طوری طراحی و تزیین کنید که با ورود به آن تم انتخابی شما مشخص باشد. برای این منظور بهتر است یک میز را در محیط بگذارید و سپس وسایل تزیینی با تم تولد کاکتوس روی آن قرار دهید. می‌توانید چند کاکتوس کوچک بخرید و در کنار دیگر وسایل میز قرار دهید. این کاکتوس‌ها می‌توانند در طرح‌های متنوعی سفارش داده شوند.

کاکتوس کاغذی یک انتخاب شایسته برای تزیین جشنی با تم تولد کاکتوس
نمونه‌ای از کاکتوس کاغذی برای تزیین میز تولد
کاکتوس طبیعی با تزیین توری برای جشن تولدی با تم تولد کاکتوس

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

شمع‌ها نیز می‌توانند زیبایی خاصی به محل برگزاری جشن شما بدهند. اما برای رویایی شدن هر چه بیش‌تر جشن تولد خود می‌توانید از شمع‌های کاکتوسی ریز و خاصی استفاده کنید. در ادامه نمونه‌ای از این شمع‌ها را برای شما آورده‌ایم.

شمع کاکتوس
شمع کاکتوس

توجه داشته باشید که استفاده از ریسه‌ها جلوه خاصی به محل برگزاری جشن می‌دهند. بنابراین می‌توان گفت ریسه‌ها بهترین گزینه برای زیباسازی دکوراسیون محل برگزاری جشن شما هستند. ریسه تم تولد کاکتوس به گونه‌ی خاصی طراحی شده است و قابلیت تغییر رنگ دارد تا دقیقا مطابق با سلیقه شما شود.

روز و زمان برگزاری جشن

برگزاری جشن دقیقا در روز تولد اهمیت زیادی ندارد به تقویم خود سری بزنید و یک روز مناسب را که نزدیک به تاریخ تولد است را برای برگزاری جشن انتخاب کنید. تا حد امکان راحتی مهمان‌های خود را در نظر بگرید مثلا اگر این تولد یک فرد جوان است و اکثر مهمان‌های شما کارمند هستند بهتر است تاریخ مراسم را به گونه‌ای تنظیم کنید که روز بعد تعطیل باشد تا مهمانان شما در طول جشن نگران کارهای خود نباشند. برگزاری جشن در آخر هفته در صورت امکان هم که بهترین گزینه خواهد بود.

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

کیک با تم تولد کاکتوس

اکثر ما کنجکاو دیدن طرح کیک جشن تولد هستیم. زیرا کیک اصلی‌ترین خوراکی هر جشن تولدی است. به همین دلیل است که افراد در انتخاب آن وسواس زیادی به خرج می‌دهند. شما می‌توانید برای زیباتر شدن جشنتان، کیک خود را نیز با تم تولد هماهنگ کنید و از قنادی موردنظرتان بخواهید کیکی منحصربه فرد و در عین حال بامزه را برای شما آماده کند. سپس کیک را در معرض دید و در وسط دکوراسیون خود قرار دهید و آن را با تاپرهای زیبایی جذاب‌تر کنید.

تاپر تم تولد کاکتوس

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

شیرینی و کوکی

اگر قرار است در جشن خود شیرینی و کوکی نیز سرو کنید، بهتر استکوکی‌های خود را با طرح کاکتوس سفارش دهید. زیرا این کار باعث زیبایی بیش‌تر میز جشن تولد شما می‌شود.

شیرینی تم کاکتوس

نوشیدنی و دسر

قطعا مهمان های شما بعد از ساعاتی خسته و تشنه می شوند. اگر جشن شما در فصل تابستان باشد، نوشیدنی سرد بهترین انتخاب برای رفع خستگی است. هماهنگ کردن یک نوشیدنی با تم کاکتوس کمی سخت است. ولی شما می‌توانید با سفارش از نی‌هایی با تم تولد کاکتوس از سایت روسیلی نوشیدنی‌های خود را نیز با تم دلخواهتان هماهنگ کنید. توجه داشته باشید که تهیه ظرف پاپکورن با طرح تم تولد کاکتوس نیز می‌تواند نقش موثری در زیبایی جشن شما و شادی مهمانانتان داشته باشد.

نوشیدنی تم تولد کاکتوس

پاپکورن طرح تم تولد کاکتوس

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

لباس

یکی از کار‌های جالبی که می‌توانید انجام دهید این است که برای خودتان و فردی که برای او تولد می‌گیرید لباسی تهیه کنید، که تصویر کاکتوس بر روی آن باشد. لازم نیست که این لباس، گران قیمت و یا بسیار پر زرق و برق باشد. بهتر است این لباس نیز مانند گل کاکتوس یک لباس ساده و بامزه باشد. سفارش تی‌شرت نیز می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

لباس تم تولد

در صورت تمایل به سفارش تی‌شرت می‌توانید سفارش خود را از طریق تلگرام یا واتساپ روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ سفارش دهید.

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

سفارش کلاه مخروطی تم تولد کاکتوس نیز می‌تواند ایده جالبی باشد. این کلاه می‌تواند تنها برای افرادی خاص و یا همه افراد حاضر در جشن سفارش داده شود. این کلاه در بین اقلام تم تولد روسیلی وجود دارد.

کلاه تم تولد کاکتوس

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

گیفت

در انتهای مهمانی برای قدردانی از حضاری که شما را در این شادی همراهی کردند بهتر است یک گیفت برایشان تدارک ببینید.و آن را به عنوان تشکر به آن‌ها تقدیم کنید. گیفت‌ها انواع مختلفی دارند. شما می‌توانید یکی از طرح‌های ساده‌ یا گلدان کاکتوس را انتخاب کرده و سفارش دهید. اما سعی کنید رنگ و یا مدل آن را مشابه با تم تولد خود انتخاب کنید.

گیفت تم تولد کاکتوس

 

 

برای سفارش تم تولد کاکتوس کلیک کنید

 

 

شما می‌توانید گیفت‌های مورد نظر تان را سفارش دهید، تا ما در روسیلی برای‌تان تدارک ببینیم.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

برای دیدن سایر تم‌های تولد به این‌ لینک مراجعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *