تم تولد انتقام جویان ؛ مهمانی تولد با شخصیت‌های فیلم انتقام جویان

بی‌شک فیلم سینمایی مشهور انتقام جویان را دیده‌اید و آشنایی کلی با شخصیت‌ها و کاراکترهای تخیلی این فیلم دارد. این فیلم جزو محبوب‌ترین فیلم‌ها در سراسر جهان است و طرفداران بی‌شماری دارد. چندوقتی است، تم تولد انتقام جویان نیز راه خود را به‌جشن‌های تولد باز کرده و توانسته کودکان را مجذوب خود نماید. همین امر بهانه‌ای شد تا شما را با تم تولد پسرانه انتقام جویان آشنا و ایده‌هایی را برای برگزاری تولدی باشکوه ارائه نماییم.

۱.منزل‌تان را تغییر دهید

اونجرز1

مهمانی تولد با سایر مهمانی‌ها تفاوت دارد و شما برای میزبانی باید دکوراسیون منزل‌تان را تغییر دهید. درحالی‌که در سایر مهمانی‌ها فقط نیاز است که خانه را مرتب کنید. برای ایجاد تم تولد پسرانه انتقام جویان، منزل، تزئینات و دکوراسیون فراوانی در دسترس است که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اصلی‌ترین وسایل تزئین، کاراکترهای اصلی فیلم، در ابعاد بزرگ است. هالک، کاپیتان آمریکا و اولترون از جمله محبوب‌ترین شخصیت‌ها هستند. این استندآپ‌ها معمولا در ابعاد بزرگ‌تر از یک و نیم متر هستند و قرار دادن آن‌ها در منزل، کودکان را بسیار شگفت‌زده خواهد کرد.

می‌توانید در هزینه‌ها صرفه‌جویی نیز کنید و از اسباب‌بازی‌های انتقام جویان در تزئین منزل کمک بگیرید. این روزها بیشتر کودکان اسباب‌بازی‌های این شخصیت‌ها را دارند و می‌توانید با چیدن آن‌ها در گوشه‌هایی از منزل، تم تولد را به‌خوبی اجرا کنید.

 

۲.بر روی میزها از استندآپ‌های کاغذی استفاده نمایید

اونجرز2

اخیرا نماد شهری که شخصیت‌های انتقام جویان در آن حضور داشتند، به‌صورت سه بعدی طراحی و برروی کاغذهایی چاپ شده‌اند. می‌توانید این استندآپ‌ها را بر روی میز خوراکی‌ها قرار داده و به‌نوعی میز را با آن تزئین نمایید.

 

۳.آب‌نبات‌ها و شکلات‌های انتقام جویان

اونجرز3

در تمامی مهمانی‌های تولد کودکان، شکلات و آب‌نبات یکی‌از اصلی‌ترین نقش‌ها را برعهده دارد. برای تناسب با تم این مهمانی نیز می‌توانید از شکلات‌های رنگی به‌رنگ‌های شخصیت‌های اصلی فیلم استفاده کنید. سبز(هالک)، قرمز(مرد آهنی) و آبی(کاپیتان آمریکا) مناسب‌ترین گزینه‌ها برای شما هستند.

اونجرز4

از آنجایی‌که هالک شخصیت محبوب‌تری درنظر کودکان است، می‌توانید بیشتر از این رنگ استفاده کنید و کاپ‌کیک‌های سبز رنگ نیز تهیه نمایید.

اونجرز5

جعبه‌ها و پاکت‌هایی نیز با آرم انتقام جویان کنید تا اگر مهمانان قصد داشتند تا تعدادی از آب‌نبات‌ها و شکلات‌ها را با خودشان به‌همراه ببرند، تم تولد نیز همراه‌شان باشد.

 

۴.هم‌چون شخصیت‌های انتقام جویان لباس بپوشید

اونجرز6

یکی‌از جذاب‌ترین کارها برای کودکان، پوشیدن لباس‌های بازیگران و کاراکترهای تخیلی است. می‌توانید لباس‌ها و ماسک‌های شخصیت‌های این فیلم را که در بازار موجود است تهیه و در روز تولد دراختیار کودکان قرار دهید.

 

۵.میز شخصیت های فیلم را بچینید

اونجرز7

میز کوچکی را انتخاب و در گوشه‌ای از اتاق یا سالن پذیرایی قرار دهید. بر روی میز، اسباب‌بازی‌ها و نمادهای این فیلم و برروی دیوار نیز پوسترهایی از این فیلم محبوب نصب نمایید. می‌توانید از خمیربازی‌ها و سایر سرگرمی‌هایی که از فیلم انتقام جویان برگرفته شده‌اند نیز استفاده کنید.

 

۶.میز نقاشی فیلم را آماده کنید

اونجرز8

اخیرا مدادرنگی‌ها و ماژیک‌هایی با طرح‌های این فیلم به بازار آمده‌اند که بسیار مورد استقبال نیز قرار گرفته‌اند. حتی می‌توانید کتاب‌های رنگ‌آمیزی فیلم انتقام جویان نیز تهیه و در اختیار کودکان قراردهید، تا بااستفاده از همین ماژیک‌ها آن‌ها را رنگ‌آمیزی کنند.

اونجرز9

بهتر است برنامه نقاشی را برای اول مهمانی تنظیم نمایید تا کودکان با آن سرگرم شده و بقیه مهمان‌ها نیز حضور یابند.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *