تم تولد هری پاتر

تم تولد هری پاتر
تم تولد هری پاتر

رمان‌های هری پاتر حدود ۲۰ سال پیش جزو پرفروش ترین کتابها بود. کودکانی که همزمان با منتشر شدن این کتاب متولد شده اند حالا بزرگ شده‌اند. اما هری پاتر هنوز از مد نیفتاده است. فیلم‌ها و بازی‌های زیادی از روی این رمان‌ها ساخته شده است. ماجراجویی‌های هری پاتر میلیون‌ها طرفدار دارد و محبوبیت خاصی بین کودکان دارد. به همین دلیل باعث می شود بعد از سن ۸ سالگیکه وارد مدرسه می‌شوند این تم زیبا را برای تولدشان انتخاب کنند.

این یک شانس و ایده جالب برای شماست که روسیلی جزئیات این تم تولد بی‌نظیر را با شما به اشتراک می‌گذارد. اگر کودک شما هم عاشق هری پاتر است، حتما این پست را تا آخر بخوانید.

 

لباس تم تولد هری پاتر

برای  شروع قوی و محکم در مورد این تم تولد، برای جادوگر کوچک‌تان لباس مخصوص هری پاتر را تهیه کنید. هرچقدر جزئیات لباس به داستانها و فیلمها نزدیکتر باشد جشن تولد جذاب‌تری خواهید داشت.

دکوراسیون جشن تولد هری پاتر
دکوراسیون جشن تولد هری پاتر

برای دکور صحنه جشن تولد ما از ۲ ستون سنگی مانند و بنر تولدت مبارک که با ستون‌ها هماهنگ است استفاده کرده ایم.  و با طرح جالب بنر یک صحنه عالی برای تولد هری پاتری درست کرده ایم. عکس صحنه های آتش و مشعل‌ها تم تولد هری پاتر را کامل کرده است.

میز تولد هری پاتر
میز تولد هری پاتر

برای تزیین میز غذاخوری نیز می‌توانید از سالن غذاخوری هاگوارتز ایده بگیرید و وسایل مشابه آن را تهیه کنید. مثل زیربشقابی‌های طرح سنگی، البته اگر نتوانسیتد سفره سنگی تهیه کنید. استفاده از لیوان های نگینی که در شکل میبینید بهتم تولد باعث می‌شود بچه‌ها حس کنند واقعا در آنجا حضور دارند. تنظیم رنگ قاشق و چنگال ها و رنگ تم که با لباس هری پاتر به رنگ قرمز است. بچه ها را به هیجان می‌آورد.

تزیین میز تولد هری پاتر
تزیین میز تولد هری پاتر

برای عینک هری پاتر که برای تزیین دستمال سفره‌ها استفاده شده، می‌توانید از مقوای سیاه یا فوم های مخصوص کاردستی کودکان عینک زیبایی بسازید. این تزیین فوق العاده ای برای ظروف میز غذاخوری هست.

تهیه کاپ کیک هایی برای تم تولد هری پاتر
تهیه کاپ کیک هایی برای تم تولد هری پاتر

کاپ کیک های تم تولد هری پاتر با عینکی که روی آن قرار داده شده از خمیر فوندانت درست شده اند این نمونه ها را در فروشگاه ها می توانید به راحتی تهیه کنید. دقت کنید، برای کاپ کیک‌ها کاغذ مناسب با تم تهیه کنید. این کاغذهای راه راه، تناسب بیشتری با تم تولد هری پاتر دارد.

میان وعده غذایی برای کودکان مخصوص تم تولد هری پاتر
میان وعده غذایی برای کودکان مخصوص تم تولد هری پاتر

این جاروهای کوییدیچ بانمک، با چوب شور و رشته های پنیری که به نان پیچیده شده‌اند، یک شبیه سازی عالی از جارو برای یک میان وعده خوشمزه است.

میان وعده غذایی برای کودکان مخصوص تم تولد هری پاتر
میان وعده غذایی برای کودکان مخصوص تم تولد هری پاتر

این گلوله‌های کیکی در فوندانت ذوب شده تزیین شده اند و بالها توسط خمیرفوندانت شکل داده شده‌اند. این یکی از آیتم ها معروف در فیلم ها و بازی های هری پاتر هست.

میان وعده کودکان
میان وعده کودکان

برای دسر و میان وعده های دیگر می‌توانید از این کلاه‌های خوردنی که با تکه های نان بریده شده و به شکل کلاه تزیین شده اند نیز ایده بگیرید برای دور کلاه از انواع زیتون و پنیرهای رنگی استفاده کنید. مخروط کلاه را هم از تکه های پنیر یا پنکیک های شیرین می توانید ایجاد کنید.

میان وعده کودکان
میان وعده کودکان

همانطور که همه می‌دانید برادران ویزلی برای خارج شدن از کلاس شکلات خوشمزه‌ای اختراع کردند. نگران نباشید، دستور ما مثل شکلات برادران ویزلی جادویی نیست ولی خوشمزه است. این دستور خوشمزه از کرم نعنایی درست شده که با آب نبات های قرمز تزیین شده است.

انواع نوشیدنی مخصوص جادوگری
انواع نوشیدنی مخصوص جادوگری

شربت کدو تنبل نوشیدنی منتخب همه جادوگرهای جوان است. برای شبیه‌سازی این شربت می توانید از آب میوه های هلو و انبه برای شربت جادوگری تم تولد هری پاتر استفاده کنید.این طعم خوشایندتری برای بچه ها دارد.

گیفت تولد برای تم تولد هری پاتر

یک خوردنی مخصوص این جشن استفاده از دراژه های ژله ای و رنگی یا حتی پاستیل های رنگی در بطری های کوچک است. استفاده از این بطری به عنوان گیفت تولد نیز ایده خوشمزه و خوبی است.

دکور تم تولد هری پاتر

یک جشن تولد بدون اژدهای پیناتا امکان ندارد. می‌توانید یک اژدهای پیناتا نیز درست کنید و بجای نفس های آتشین از شکلات و آبنبات استفاده کنید.

بادکنک تولد هری پاتر
بادکنک تولد هری پاتر

برای تم‌ تولد هری پاتر حتما بادکنک‌های فویلی با طرح هری پاتر بخرید. بادکنک های فویلی با طرح بازی و فیلم‌های هری پاتر برای تم تولد خوب است و بچه ها همیشه دوست دار بادکنک هستند پس این آیتم را فراموش نکنید.

دکور برای تم تولد هری پاتر

برای اینکه صحنه‌های جذابتری ایجاد کنید با استفاده از ماژیک‌ها یا خمیرهای دورگیر طلایی برروی کتابهای قدیمی نوشته ها و اشکال جادویی بکشید. و از آیتم ها و عروسک‌هایی مثل جغد استفاده کنید. و اگر توانستید جام‌های بلوری مثل شکل پیدا کرده و برای نوشیدنی‌ها استفاده کنید یک تم عالی جادویی خواهید داشت.

امیدواریم ایده های این تم تولد جذاب برای شما و مهمانان‌تان یک روز عالی و سحرآمیز را رقم بزند.

1 دیدگاه در “تم تولد هری پاتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *