تم تولد هری پاتر : یک تم هیجان انگیز برای کودکان ماجراجو

تم تولد هری پاتر

رمان‌های هری پاتر حدود ۲۰ سال پیش جزو پرفروش ترین کتابها بود. کودکانی که همزمان با منتشر شدن این کتاب متولد شده اند حالا بزرگ شده‌اند. اما هری پاتر هنوز هم پرطرفدار است. فیلم‌ها و بازی‌های زیادی از روی این رمان‌ها ساخته شده است. ماجراجویی‌های هری پاتر میلیون‌ها طرفدار دارد و محبوبیت خاصی بین کودکان دارد. به همین دلیل باعث می شود بعد از سن ۸ سالگی که وارد مدرسه می‌شوند تم تولد هری پاتر را برای تولدشان انتخاب کنند.

این یک شانس و ایده جالب برای شماست که روسیلی جزئیات این تم تولد بی‌نظیر را با شما به اشتراک می‌گذارد. اگر کودک شما هم عاشق هری پاتر است، حتما این پست را تا آخر بخوانید. زیرا تمامی اقلام این تم توسط تیم خلاق روسیلی طراحی شده است. در صورت تمایل به سفارش این تم می‌توانید از طریق واتساپ یا تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در تماس باشید.

تم تولد هری پاتر یک تم هیجان انگیز برای جشن‌های خاص

لطف جشن تولد به هیجان‌انگیز و خاص بودن آن است. بنابراین باید نهایت سعی خود را بکنید که هنگاک انتخاب تم تولد یکی از بهترین‌ها را برای فرزند خود انتخاب کنید. تم تولد هری پاتر یکی از این تم‌های خاص است که می‌تواند برای نوجوانان و کودکان ماجراجو جذب باشد. در ادامه اقلام تم تولد را که با طرح هری پاتر توسط تیم خلاق روسیلی طراحی شده‌اند را برایتان گردآوری کرده‌ایم.

لباس، استند شخصیت و استند اسم تم تولد هری پاتر

تم تولد هری پاتر
استند شخصیت تم تولد هری پاتر

برای یک شروع قوی و محکم در مورد این تم تولد، برای جادوگر کوچک‌تان لباس مخصوص هری پاتر را تهیه کنید. هرچقدر جزئیات لباس به داستانها و فیلمها نزدیکتر باشد جشن تولد جذاب‌تری خواهید داشت.

تم تولد هری پاتر
تی شرت تم تولد هری پاتر

برای دکور صحنه جشن تولد می‌توانید از استند شخصیت تولد و استند اسم فرزندتان استفاده کنید. همچنین تهیه یک بنر زیبا که متناسب با تم تولد هری پاتر طراحی شده است می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

تم تولد هری پاتر
استند شخصیت تم
تم تولد هری پاتر
استند اسم طرح تم

ظروف تم تولد هری پاتر

برای تزیین میز غذاخوری نیز می‌توانید از سالن غذاخوری هاگوارتز ایده بگیرید و وسایل مشابه آن را تهیه کنید. مثل زیربشقابی‌های طرح سنگی، البته اگر نتوانسیتد سفره سنگی تهیه کنید. استفاده از لیوان های طرح تم که در شکل می‌بینید باعث می‌شود بچه‌ها حس کنند واقعا در آنجا حضور دارند. تنظیم رنگ قاشق و چنگال ها و رنگ تم که با لباس هری پاتر به رنگ قرمز است. بچه ها را به هیجان می‌آورد.

تم تولد هری پاتر
لیوان طرح تم هری پاتر
تم تولد هری پاتر
کارد و چنگال تم تولد هری پاتر
تم تولد هری پاتر
جعبه دستمال کاغذی طرح تم

تاپرهای تزیینی تم تولد هری پاتر

برای عینک هری پاتر که برای تزیین دستمال سفره‌ها استفاده شده، می‌توانید از مقوای سیاه یا فوم های مخصوص کاردستی کودکان عینک زیبایی بسازید. این تزیین فوق العاده ای برای ظروف میز غذاخوری هست.

تم تولد هری پاتر
تاپر کوتاه تم تولد هری پاتر

کوکی طرح تم

کاپ کیک های تم تولد هری پاتر با عینکی که روی آن قرار داده شده از خمیر فوندانت درست شده اند این نمونه ها را در فروشگاه ها می توانید به راحتی تهیه کنید. دقت کنید، برای کاپ کیک‌ها کاغذ مناسب با تم تهیه کنید. این کاغذهای راه راه، تناسب بیشتری با تم تولد هری پاتر دارد. البته توصیه من به شما این است که به جای کاپ کیک از کوکی استفاده کنید. زیرا کوکی‌های تولد جلوه‌ی زیباتری دارند.

تم تولد هری پاتر
کوکی تم تولد هری پاتر
تم تولد هری پاتر
کوکی طرح تم هری پاتر

ریسه تولد برای تزیین محل برگزاری جشن

برای زیبایی هر چه بیشتر محل برگزاری جشن نیز می‌توانید از ریسه‌های طراحی شده‌ی خاصی که برای این تم تهیه شده‌اند استفاده کنید. در ادامه نمونه این ریسه خاص را برایتان آورده‌ایم.

تم تولد هری پاتر
ریسه تم تولد هری پاتر
تم تولد هری پاتر
ریسه‌های خاص با تم هری پاتر

ظرف پاپ‌کورن طرح تم هری پاتر

تهیه میان وعده برای کودکان را نیز فراموش نکنید. زیرا کودکان دوست دارند حین بازی خوراکی نیز داشته باشند. برای این منظور پاپکورن و اسمارتیز می‌تواند خوراکی مناسبی باشد. که برای این منظور ظرف مخصوص هر یک را با طرح این تم برای شما آماده کرده‌ایم.

تم تولد هری پاتر
ظرف پاپکورن و اسمارتیز تم تولد هری پاتر

کیک تولد

مطمئنا با من موافقید که کیک تولد بخش بزرگی از تزیین میز تولد شما را در برمی‌گیرد. از این رو اگر کیک تولد فرزند خود را نیز با تم تولد هری پاتر سفارش دهید زیبایی میز تولد شما چندین برابر خواهد شد. و به علاوه هیجان بیشتری خواهد داشت. سفارش این کیک‌ها نیز از طریق واتساپ و یا  تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ برای شهرهای تهران و تبریز امکان پذیر است.

تم تولد هری پاتر
کیک برای تم هری پاتر
تم تولد هری پاتر
مدل کیک طرح تم هری پاتر
تم تولد هری پاتر
کیک تم هری پاتر
تم تولد هری پاتر
کیک تم تولد هری پاتر

تهیه بشقاب کیک خوری طرح تم را نیز فراموش نکتید. زیرا این بشقاب‌ها می‌توانند جذابیت کیک را هم برای مهمانان حاضر چندین برابر نماید.

تم تولد هری پاتر
بشقاب تم تولد هری پاتر

همانطور که همه می‌دانید برادران ویزلی برای خارج شدن از کلاس شکلات خوشمزه‌ای اختراع کردند. اما توصیه ما به شما استفاده از فلش‌های راهنمایی است که با طرح تم تهیه شده‌اند.

تم تولد هری پاتر
فلش راهنمای طرح تم

شربت کدو تنبل نوشیدنی منتخب همه جادوگرهای جوان است. برای شبیه‌سازی این شربت می توانید از آب میوه های هلو و انبه برای شربت جادوگری تم تولد هری پاتر استفاده کنید.این طعم خوشایندتری برای بچه ها دارد.

تم تولد هری پاتر
آب میوه طرح تم
تم تولد هری پاتر
نی تم تولد هری پاتر برای نوشیدنی ها
تم تولد هری پاتر
برچسب آب معدنی طرح تم
تم تولد هری پاتر
بمب شادی طرح تم هری پاتر

برای اینکه صحنه‌های جذابتری ایجاد کنید با استفاده از ماژیک‌ها یا خمیرهای دورگیر طلایی برروی کتابهای قدیمی نوشته ها و اشکال جادویی بکشید. و از آیتم ها و عروسک‌هایی مثل جغد استفاده کنید. و اگر توانستید جام‌های بلوری مثل شکل پیدا کرده و برای نوشیدنی‌ها استفاده کنید یک تم عالی جادویی خواهید داشت.

تهیه برگه‌های یادگاری و کارت دعوت طرح تم نیز یکی دیگر از راه‌های هیجان انگیزتر کردن هر چه بیشتر جشن تولد فرزندتان است. به بیان دیگر هر چه جشن تولد شما رنگ و بوی بیشتری از فیلم و کتاب هری پاتر بگیرد جذاب‌تر خواهد بود.

تم تولد هری پاتر
برگه یادگاری تم تولد هری پاتر
تم تولد هری پاتر
کارت دعوت طرح تم
تم تولد هری پاتر
کارت دعوت طرح تم

 

امیدواریم ایده های این تم تولد جذاب برای شما و مهمانان‌تان یک روز عالی و سحرآمیز را رقم بزند. در صورت تمایل به سفارش این تم نیز می‌توانید از طریق واتساپ یا تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ با ما در تماس باشید.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به واتساپ یا تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

1 دیدگاه در “تم تولد هری پاتر : یک تم هیجان انگیز برای کودکان ماجراجو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *