اسباب بازی لگو ؛ تم تولد دخترانه و پسرانه

اسباب‌بازی لگو یک بازی محبوب میان بچه ها و البته بزرگترها می‌باشد برای همین نیز به عنوان یک تم تولد محبوب در میان کودکان مطرح است. نکته‌ی جالب اینجاست که از این تم هم می‌توانید برای دختران و هم پسران استفاده کنید. این تم تقریبا مناسب هر سنی هست. چرا که بازی کردن با شکل‌های مستطیلی رنگارنگ برای همه  بچه‌ها و حتی بزرگترها خوشایند است.  در این تم از بازی های لگو الهام گرفته شده است.

DSC_0044

برای  شروع، از این تم با شبیه سازی قطعات بزرگ بلوک‌های رنگارنگ برای صحنه دکور استفاده شده است.

برای درست کردن این دکور باید تیکه های بزرگ مقوا تهیه کنید و با پیش دستی های یکبار مصرف  نقاط مستطیل‌ها را بسازید. این یک شبیه سازی فوق العاده راحت و ارزان برای لگوها است. بعد از چسباندن آنها با اسپری‌های رنگارنگ لگوهای دوست داشتنی را بسازید. می‌توانید روی سطوح مختلف نصب کنید یا بصورت آویز با حلقه‌هایی بهم زنجیر کنید.

Backdrop

برای رومیزی  انواع سفره‌های فانتزی در بازار موجود است. یک راه دیگر، استفاده از سفره سفید رنگ که ریسه های رنگارنگ لگوهای کوچک روی آن خودنمایی می‌کند. شاید در بازار نمونه هایی از این لگوها باشند ولی می‌توانید از فوم ضخیم نیز این نمونه‌ها را خودتان بسازید.

DSC_0032

یک طراحی جالب در تم تولد لگو، طراحی استند برای کیک است. بجای استفاده از استندهای موجود در بازار یک ظرف  شیشه‌ای به شکل دلخواه انتخاب کنید و درون آن را با لگوهای بچه‌ها پر کرده و بصورت وارونه قرار دهید و کیک را روی آن قرار دهید. این ایده جالبی است  که از وسایل بازی بچه‌ها در طراحی تم‌ها استفاده کنید.

featured1

تم تولد لگو شاید یکی از راحت‌ترین تم‌های موجود باشد. چرا که می‌توانید با راحت‌ترین و کم هزینه‌ترین راه‌ها  آن را اجرا کنید. برای کیک تم تولد لگو فقط کافی است یک کیک ساده تهیه کنید. روی آن را با خامه پوشانده سپس با شکلات‌های رنگی ریز دور تا دور آن را بپوشانید. برای اجرای طرح تم تولد لگو بر روی کیک، با خمیر فوندانت نمونه های کوچکی از لگو را با رنگهای مختلف بسازید و روی کیک و  اطراف آن بچینید.

برای تزئین کاپ کیک‌ها نیز تکه کوچکی از لگوهای ساخته شده با فوندانت را قرار دهید. پس زمینه سفید کاپ کیک با لگوهای کوچک جلوه بیشتری خواهد داشت. برای کاپ کیک‌ها استندهای جالبی در بازار خواهید یافت.

DSC_0039

برای خوردنی های دیگر نوعی کیک خانگی با طرح لگو هم بسیار جالب خواهد بود. برای بخش تنقلات در جعبه‌های پاپ کورن آبنبات هایی با برچسب استیکر بسازید و بجای استند پاپ کورن از لگوهای واقعی به عنوان نگهدارنده استفاده کنید.

DSC_0008

برای این تم رنگی رنگی از قاشق و چنگال‌های رنگی رنگی تهیه کنید و آنها را روی میز در جعبه‎‌ های ساخته شده با لگو بچینید.

9.-Lego-Utensil-Holder

برای گیفت تولد نیز برای دخترها سنجاق‌ سر لگویی تهیه کنید. برای آقاپسرها هم از ماشین و یا کادوهای کوچکی با بسته بدی لگو تم تولد لگو را تکمیل کنید.

0ded323da8ade05d1ae709f77f6e66ee

1-legogiftbox lego-party-favor-bags Lego-Birthday-Party-07-600x450

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *