تم تولد فوتبالی یک تم فوق‌العاده برای جشن تولد پسرانه

تم تولد فوتبال

اکثر آقا پسرها عاشق فوتبال هستند و این موضوع در قسمت‌های مختلف زندگی آن‌ها از تزیین اتاق گرفته تا لوازم‌التحریر و نقاشی و انتخاب تم تولد … نمود پیدا می‌کند. از این رو تم تولد فوتبال می‌تواند یک نمونه از محبوب‌ترین تم‌های تولدی باشد که برای جشن تولدهای پسرانه انتخاب می‌شود. در کنار تم تیم‌های محبوبی مثل بارسلونا تم تولد فوتبال نیز با درگیر کردن احساسات آن‌ها و ایجاد یک فضای هیجان‌انگیز خاطره به یاد ماندنی را برایشان رقم می‌زند.

هر چند تم‌های تولد پسرانه مختلف و متفاوتی قابل تهیه است اما تیم روسیلی در نظر دارد با طراحی تم‌های سفارشی تجربه‎ی متفاوتی را به خانواده‌های ایرانی هدیه کند. در این مطلب هر آنچه را که برای برگزاری یک جشن تولد با تم فوتبالی لازم است را برایتان گردآوری کرده‌ایم. در صورت داشتن هر سوال یا نیاز به مشاوره و یا سفارش تم دلخواه می‌توانید با تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ در ارتباط باشید.

برگزاری جشن تولد با تم تولد فوتبال

۱) کارت دعوت به جشن تولد

اولین گام برای برگزاری هر جشن تولد تهیه کارت دعوت تولد است که می‌تواند به شکل خلاقانه‌ای تهیه شده و یا به شکل توپ ساده‌ای باشد که تاریخ برگزاری و محل برگزاری آن داخل آن نوشته شود. انتخاب نوع کارت دعوت کاملا سلیقه‌ای است.

یک کارت دعوت تولد خلاقانه که می‌توانید خودتان در خانه تهیه کنید.
یک کارت دعوت تولد خلاقانه که می‌توانید خودتان در خانه تهیه کنید.
کارت دعوت تولد ساده با تم فوتبال
کارت دعوت تولد ساده با تم فوتبال

مشاهده انواع کارت دعوت تولد

۲) کیک تولد

مرحله‌ی بعد سفارش یک کیک تولد با طرح تمی است که قرار است جشن تولد با آن برگزار شود. کیک‌های جشن تولد فوتبالی در انواع مختلفی قابل تهیه هستند که بسته به تعداد مهمانان خود می‌توانید مدل مناسبی را برای سفارش انتخاب کنید. اما در این میان کیک‌های چند طبقه محبوبیت بیشتری دارند.

کیک سه طبقه با تم تولد فوتبالی
کیک سه طبقه با تم تولد فوتبالی
%d8%aa%d9%85-%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84%db%8c%db%b1%db%b4
اگر تعداد مهمانان شما نسبتا کم است می‌توانید یک کیک کوچک با تعدادی کاپ کیک به عنوان دسر سفارش دهید و چیدمان متفاوتی را ایجاد کنید.

۳) بادکنک و ریسه تولد

بادکنک و ریسه‌ی تولد نقش به سزایی در تزیین و زیباسازی محل برگزاری جشن دارند. طراحی ریسه‌های تولد خلاقانه به نام فرد و یا با شخصیت‌های کارتونی متفاوت می‌تواند ایده‌ی جالبی برای تزیین محل برگزاری جشن‌های تولد باشد. بادکنک‌های فویلی نیز با ایجاد یک جلوه‌ی خاص می‌تواند زیبایی خاصی به جشن تولدهای امروزی ببخشد.

نمونه‌ای از ریسه تولد برای تم تولد فوتبالی
نمونه‌ای از ریسه تولد برای تم تولد فوتبالی
بادکنک فویلی با تم فوتبال
بادکنک فویلی با تم فوتبال

۴) لیبل آب معدنی و دستمال کاغذی

برای این‌که جشن تولد شما کاملا رنگ و بوی فوتبالی به خود بگیرد لازم است که در تمام اجزای آن از تم مربوط استفاده شود. از این رو بهتر است لیبل‌هایی را برای آب معدنی و نوشیدنی‌هایی که قرار است در این جشن سرو شوند تهیه کنید. دستمال کاغذی‌ها را نیز به شکل‌های خلاقانه تا کرده و با لیبل‌های مربوطه در دسترس مهمانان خود قرار دهید.

لیبل آب معدنی تم فوتبالی
لیبل آب معدنی تم فوتبالی
لیبل دستمال کاغذی تم فوتبالی
لیبل دستمال کاغذی تم فوتبالی

۵) تاپر برای دسر و کاپ کیک

به منظور درگیر کردن تمام قسمت‌ها و اجزای جشن تولد با تمی که قرار است جشن تولد با آن برگزار شود می‌توانید تاپرهای خلاقانه‌ای را برای کاپ کیک‌ها و دسرهایی که در مراسم سرو می‌شوند تهیه کرده و به کمک آن‌ها زیبایی جشن خود را چندین برابر کنید.

تاپر برای تم تولد فوتبالی
تاپر برای تم تولد فوتبالی
تاپر کیک و دسر یک راه‌حل خلاقانه برای زیباسازی جشن تولد
تاپر کیک و دسر یک راه‌حل خلاقانه برای زیباسازی جشن تولد

۶) گیفت تولد

گیفت یا یادبود تولد هدیه‌ای است که در پایان مراسم مختلف به مهمانان داده می‌شود تا به نوعی از آن‌ها تشکر شود. گیفت‌های تولد پاکتی یکی از زیباترین و پرطرفدارترین گیفت‌هایی است که می‌تواند به مهمانان ارائه شود.

تم تولد فوتبال
گیفت تولد پاکتی برای تم تولد فوتبال

۷) تزیین محل برگزاری جشن

تزیین محل برگزاری جشن معمولا سلیقه‌ای انجام می‌شود و هر کس طبق علاقه و سلیقه خود از اجزای مختلفی برای تزیین محل برگزاری جشن استفاده می‌کند. استفاده از المان‌های خلاقانه تاثیر به سزایی در زیباسازی محل برگزاری جشن دارد.

نمونه ای از تزیین محل برگزاری جشن با تم فوتبالی
نمونه ای از تزیین محل برگزاری جشن با تم فوتبالی
نمونه‌ای از تزیین میز دسر تولد با تم فوتبالی
نمونه‌ای از تزیین میز دسر تولد با تم فوتبالی

اگر خودتان قادر به تهیه ی این تم نیستید همین الان میتوانید آن را سفارش دهید. روسیلی در اولین فرصت این تم را برای شما آماده خواهد کرد.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

سفارش تم تولد فوتبال از طریق تلگرام روسیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *