تم تولد زنبوری ایده‌ای هیجان انگیز برای جشن تولد دختر خانم‌های کوچولو

تم تولد زنبوری

ترکیب رنگ زرد و مشکی معمولا ایده‌ی هیجان انگیزی است که می‌تواند جلوه‌ی متفاوتی ایجاد کند. هر چند این ترکیب رنگ می‌تواند به صورت تم خال خالی و یا راه راه نیز تهیه شود. اما هیچ چیز به اندازه یک تم تولد زنبوری نمی‌تواند جشن تولد پرنسس کوچولوی شما را بی‌نظیر کند. هر چند تم تولد دخترانه در طرح‌های مختلفی قابل تهیه است. اما تم تولد زنبوری می‌تواند جشن تولد دختر خانم شما را رنگین و زیبا می‌کند.

تیم روسیلی نیز در تلاشند با ارائه تم تولد اختصاصی با نام و عکس فرزند شما یاد و خاطره‌ی جشن تولدهای شما را برای همیشه در ذهنتان ماندگار کنند. در ادامه این مطلب تمام اقلام مورد نیاز برای برگزاری یک جشن تولد با تم تولد زنبوری را برای شما گردآوری کرده‌ایم. در صورت تمایل به سفارش این تم زیبا می‌توانید با تلگرام روسیلی در ارتباط باشید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن تم مورد نظر شما را به صورت سفارشی در اختیار شما قرار دهند.

نمونه‌ای از دیزاین یک جشن تولد که با تم تولد زنبوری برگزار شده است.

تم تولد زنبوری یک انتخاب فوق‌العاده برای جشن تولد پرنسس‌ها

همه ما با شنیدن تم تولد زنبوری خاطره‌ی کارتون هاج زنبور عسل را در ذهنمان مرور می‌کنیم. در حقیقت این تم برای ما حالت نوستالژیکی دارد. اما این تم برای جشن‌های کودکانه می‌تواند حالت فانتزی به خود بگیرد. البته اگر تم تولدی با ترکیب رنگ زرد و مشکی برای بزرگسالان نیز مد نظر دارید تیم روسیلی می‌تواند صفر تا صد یک تم تولد شیک و بی‌نظیر را در اختیار شما قرار دهد. اما در این مطلب صرفا به تم تولد زنبوری می‌پردازیم.

کارت دعوت

اولین المانی که می‌تواند پیامی را به مهمانان شما منتقل کند و آن‌ها را از تم تولدی که قرار است استفاده کنید آگاه کند کارت دعوت تولد است. بنابراین اگر کارت دعوت شما متناسب با تم تولد مورد نظرتان انتخاب شود. به صورت ناخودآگاه این پیام را به مهمانان منتقل می‌کند که قرار است در جشنی با تم تولد زنبوری حضور خواهند داشت. یک کارت برجسته با طرح زنبور بهترین گزینه برای جشن تولد کوچولوی دلبند شما است.

کارت دعوت سه بعدی با تم تولد زنبوری
تم تولد زنبوری
کارت دعوت برجسته مناسب برای تم تولد زنبوری

وسایل تزیین

معمولا از المان‌های مختلفی برای تزیین محل برگزاری جشن تولد استفاده می‌شود که در این میان ریسه، بادبزن و گل کاغذی مهمترین آن‌ها هستند. البته امروزه بادکنک آرایی نیز جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است و می‌تواند زیبایی محل برگزاری جشن شما را چندین برابر کند.

بادکنک آرایی

انتخاب مدل بادکنک آرایی مناسب برای هر جشن تولدی معمولا بر اساس محل آن انجام می‌شود. اما این نکته را فراموش نکنید که بهترین رنگ‌ها برای بادکنک آرایی جشنی با تم تولد زنبوری سفید، مشکی و زرد است. اگر تمایل دارید که بادکنک آرایی متناسب با تم خود را برای سر در ورودی، جایگاه فرزندتان و یا در قسمت‌های مختلف محل برگزاری جشن انجام دهید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید.

تم تولد زنبوری
بادکنک آرایی تم تولد زنبوری

بادبزن کاغذی

اگر محل برگزاری جشن تولد شما دیوار نسبتا بزرگی دارد استفاده از بادبزن‌های کاغذی را فراموش نکنید. زیرا بادبزن‌های کاغذی نقش به سزایی زیباسازی محل برگزاری جشن تولد شما دارند. هر چند در انتخاب رنگ بادبزن‌های کاغذی کاملا آزاد هستید اما سعی کنید که از ترکیب رنگ تم تولد خود خارج نشوید.

تم تولد زنبوری
بادبزن‌های کاغذی شیک برای تزیین دیوار جشن تولد

ریسه تولد

تیم روسیلی با ارائه انواع ریسه‌ی جشن تولد در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به صورت برجسته و چند لایه، زیبایی خاصی به جشن‌های کودکانه می‌بخشد. اگر دوست دارید عکس‌های فوق‌العاده‌ای از جشن تولد فرزندتان داشته باشید. با تهیه ریسه‌های سفارشی می‌توانید دیزاین فوق‌العاده‌ای را تجربه کنید. در ادامه نمونه‌ای از ریسه‌ی تم تولد زنبوری را با هم می‌بینیم.

تم تولد زنبوری
نمونه‌ای از ریسه تولد برای تم زنبوری

همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید علاوه بر ریسه می‌توانید چندین طرح زنبور در سایزهای مختلف را نیز سفارشی‌سازی کنید. این کار باعث می‌شود سادگی محل برگزاری جشن شما از بین برود.

توپک‌های کاغذی

توپک‌های کاغذی نیز انتخاب شایسته‌ای برای دیزاین محل برگزاری جشن‌های کودکانه هستند. این توپک‌ها می‌توانند از کاغذ کشی یا تور و در سایزهای مختلفی تهی شوند و مزین جشن‌های تولد شما باشند. نکته‌ی قابل توجهی که در زمینه انتخاب توپک‌ها وجود دارد نداشتن محدودیت رنگی آن‌ها است.

تم تولد زنبوری
توپک‌های کاغذی برای تم تولد زنبوری

گل کاغذی

یکی از مزایای تهیه گل کاغذی برای تزیین محل برگزاری جشن تولد این است که بعداز اتمام جشن می‌توانید از آن‌ها برای تزیین اتاق کودکتان نیز استفاده کنید. حتی برخی از این گل‌ها می‌توانند به عنوان تزیین آشپزخانه یا اتاق خواب خودتان نیز مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین برای زیبایی هر چه بیشتر محل برگزاری جشن تولد فرزندتان، سفارش گل کاغذی را فراموش نکنید.

توپکگلدار کاغذی برای دیزاین محل برگزاری جشن تولد

ظروف تم

معمولا در هر جشن تولدی علاوه بر کیک، چندین نوع دسر و خوراکی دیگر نیز سرو می‌شود. بنابراین تهیه ظروف مورد نیاز متناسب با تم تولد برای داشتن یک جشن تولد بی‌نظیر ضروری است. اگر تم تولد فرزند شما تم زنبور است بهتر است ظروف خود را نیز با همین تم انتخاب کنید تا با سایر المان‌های جشن تولد شما متناسب باشد. در ضمن تهیه بشقاب و لیوان اضافی متناسب با طرح تم را نیز فراموش نکنید.

ظروف مناسب برای تم تولد زنبوری

تاپر

با توجه به اینکه همه وسایل تولد روی میز چیده می‌شوند. بهتر است با پرچم یا تاپری خوراکی‌ها و سایر المان‌های تزیینی را از هم جدا کنیم. که این کار معمولا با استفاده از تاچرها انجام می‌گیرد. البته تاپرها نقش به سزایی در زیباتر دیده شدن عکس‌های تولد شما نیز دارند. زیرا جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای به میز دسر شما می‌بخشند. در این میان تاپرهای خلالی کوچک برای تزیین کاپ کیک و تاپرهای خلالی برای جعبه پاپ کورن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تم تولد زنبوری
تاپر خلالی کوچک برای تم تولد زنبوری
تم تولد زنبوری
تاپر سیخی بزرگ با تم تولد زنبوری

لیبل

اگر دوست دارید همه اقلام استفاده شده در جشن تولد متناسب با تم تولد شما باشد بهتر است از لیبل‌های متناسب با آن برای تزیین میز استفاده کنید. از این رو تهیه لیبل نوشابه و آب معدنی متناسب با تم را فراموش نکنید.

نمونه‌هایی از تاپر و لیبل با تم تولد زنبور با ترکیب رنگ مشکی و زرد

حلقه دستمال کاغذی

با توجه به خاص بودن تم تولد زنبوری ممکن است دستمال کاغذی متناسب با این تم پیدا نکنید. در این صورت می‌توانید با تهیه حلقه دستمال کاغذی با طرح تم دلخواهتان، دستمال کاغذی را نیز با تم تولد فرزندتان ست کنید.

تم تولد زنبوری
نمونه‌ای از حلقه برجسته دستمال کاغذی متناسب با تم تولد زنبوری

یادبود یا گیفت تولد

همه اقلامی که تا کنون مورد بررسی قرار گرفتند مربوط به برگزاری جشن تولد شما است. تنها چیزی که به عنوان یادگاری از این جشن برای مهمانان شما باقی می‌ماند، یادبود یا گیفت تولد است. امروزه گیفت‌های پاکتی و گیفت باکس‌ها طرفداران زیادی دارند که در ادامه نمونه‌هایی از آن‌ها را با هم می‌بینیم.

گیفت باکس زنبوری زیبا برای تم تولد زنبوری
تم تولد زنبوری
گیفت پاکتی متناسب با تم تولد زنبوری

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *