جشن تولد خود را با تم زمستانی برگزار کنید

جشن تولد در زمستان برای خیلی ها شاید مشکل باشد چرا که بخاطر سرما نمی‌توان کارهای زیادی  انجام داد. ولی هر فصل زیبایی‌های خاص خودش را دارد و برحسب آب و هوا و طبیعت خاص هر فصل می‌تواند در جشن تولد و جشن عروسی تاثیرگذار باشد. انتخاب تم تولد زمستان میتواند یک گزینه ی بسیار خوب برای برگزاری این جشن باشد.

تم تولد زمستانی

اگر اهل هیجان باشید از این ایده استقبال کرده و تکه ای از یخ و برف می‌آورید و آن را در گوشه ای از خانه تزئین می‌کنید و یک دنیای یخی برای جشن تولدتان می‌سازید. برای تم تولد زمستان ایده‌های زیادی وجود دارد. حتی می‌توانید در قسمتی از حیاز خانه‌تان خانه برفی درست کنید و وسایل بازی برای برف درست کنید. ایده جالب برای تم جشن تولد در زمستان این است که آدم برفی‌های کوچکی تا ورودی در خانه  درست کنید و برای آنها کلاه و شال گردن‌های رنگی رنگی درست کنید. می‌توانید در درست آنها پیام‌ها و خوشامدگویی‌های زیبایی برای مهمانان بنویسید. این ایده خوبی برای عکس گرفتن هم هست.

سفارش تم زمستانی از طریق تلگرام

دکوراسیون زمستانی برای تم جشن تولد

 

برای ساختن دکور تم تولد زمستان ریسه‌هایی به شکل دانه برف تهیه کنید و توسط کمان‌هایی که در بادکنک آرایی استفاده می‌شود، این کمان زیبا را بسازید. برای ساختن کمان راه‌های دیگری نیز وجود دارد.

تم تولد زمستان
ریسه تم تولد زمستان

بر روی کمان می‌توانید ریسه‌های نوری بکشید تا با ترکیب نور تم زمستانی شما را کامل کند. بعلاوه با ریسه‌های نوری در شب نیز دکور زیبایی خواهید داشت. برای داشتن طاق می‌توانید از بادکنک آرایی هم استفاده کنید.

برای تزئین سقف از تورهای آبی و سفید استفاده کنید. با انواع پارچه یا حتی کاغذهای رنگی گلهای بزرگی بسازید. با نوارهای آبی و رنگی نیز جلوه بیشتری به آن می‌دهید. این اقلام را می‌توانید در جشن تولد سال‌های بعد نیز استفاده کنید.

تزئینات میز تم تولد زمستان

لیوان و نی تم تولد زمستانی
لیوان و نی تم تولد زمستانی

 

بشقاب مخصوص تم تولد زمستانیبشقاب مخصوص تم تولد زمستانی
بشقاب مخصوص تم تولد زمستانی

 

وسایل تم تولد زمستان
وسایل تم تولد زمستان
لیوان و پاپ کورن تم تولد زمستانی
لیوان و پاپ کورن تم تولد زمستانی
قاشق و چنگال تم تولد زمستانی
قاشق و چنگال تم تولد زمستانی
تم تولد زمستانی
تم تولد زمستانی
کارت تبریک تولد تم زمستانی
کارت تبریک تولد تم زمستانی
تم تولد زمستانی
تم تولد زمستانی
دور دستمال کاغذی تم تولد زمستانی
دور دستمال کاغذی تم تولد زمستانی

می‌توانید با گیپور و تور هایی مثل دانه برفی انواع تزیینات و نگهدارنده‌ی قاشق و چنگال درست کنید. تزئین قاشق و چنگال‌های سفید با دستمال‌های آبی، ست خوبی برای تم زمستانی‌تان خواهد بود. با چوب یا مقوا و یا کائوچو عدد سال تولد فرزندتان را درست کنید و به عنوان دکور روی میز و در جاهای دیگر قرار دهید.

ایده‌ لباس تولد و گیفت برای تم تولد زمستان

snowflake-winter-wonderland-2

لباس جشن تولد امروزه یکی از پرطرفدارترین آیتم های تم تولد است و مورد انتخابی بیشتر افراد در کنار وسایل اصلی تم سفارش داده می‌شود. برای دختربچه‌ها اکثر از دامن توری با پیراهن ساده استفاده می‌کنند. برای ساختن دامن توری ساده کمر کودک را اندازه بگیرید. سپس از پارچه ابی روشن و سفید را در اندازه‌های یکسان ببرید. آنها را به دور کشی ببندید. روشی ساده و سریع برای درست کردن دامن برای جشن تولد کودکان است.

snowflake-winter-wonderland-8

علاوه بر تزئین میزو دکوراسیون لوازم یک شاهزاده خانم برفی را آماده کنید. جعبه ای از لوازم مثل کلاه، شنل و گیفت‌های تولد را درون جعبه قرار دهید. می‌توانید برای بقیه میهمان‌ها هم کلاه تهیه کنید و در این جعبه قرار دهید. برگزاری این تولد به هر دخترخانمی احساس ملکه بودن خواهد داد.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

سفارش تم زمستانی از طریق تلگرام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *