تم تولد ابرقهرمان ؛ سفارشی برای پسرکوچولوهای ایرانی

ابرقهرمان‌های زیادی برای پسرکوچولوها الگو هستند. مثل مردعنکبوتی، بتمن، شرک و شخصیت های کارتونی دیگری که در دنیای کودکان جاباز کرده اند. جدای از این تم‌های پسرانه جذاب، بهتر است یک تم سفارشی با رنگ‌های جذاب برای پسرکوچولوی خود طراحی کنید و سفارش دهید.

من عاشق تم تولدهای رنگی هستم و طراحی‌هایی که از شادترین رنگ‌های جعبه نقاشی انتخاب شده باشد را دوست دارم. رنگ‌های شاد باعث هیجان انگیزتر شدن این تم تولد ابرقهرمانانه می‌شود. ویژگی تم تولد ابرقهرمان اختصاصی این است که می‌توانید از تمامی شخصیت‌های ابرقهرمان استفاده کنید. این خیلی هیجان انگیز خواهد بود که جشن تولد شما با حضور همه ابرقهرمان‌ها باشد. مخصوصا اگر هریک از دوستانتان طرفدار یکی از ابرقهرمانان است حتما در جشن تولد شما سورپرایز خواهد شد.

در پست قبلی آماده سازی برای یک تم تولد ابرقهرمانانه را شروع کردیم. در این قسمت برای ترتیب دادن یک جشن تولد فوق ابرقهرمانانه بهتر است کارهای زیر را انجام دهید:

  • کیک تولدی با منظره شهر قهرمانان
  • بیسکویت یا کوکی با طراحی ابرقهرمانان
  • ماکارون یکی از شیرینی‌های مخصوص جشن تولد است که برای این تم تولد رنگی و مخصوص باید آماده کنید.
  • برای ابرقهرمان‌ها شنل‌هایی آماده کنید تا هرشخص شنل شخصیت موردعلاقه‌اش را بپوشد. ‌
  • شنل‌ها را روی صندلی‌هایی که برای پذیرایی تعبیه کرده‌اید قرار دهید.
  • به همراه شنل‌ها از ماسک‌ و کلاه‌هایی همرنگ با شنل تهیه کنید.
  • اگر در جشن تولدتان دخترخانم مهمان هم دارید بهتر است یک شنل صورتی هم برای او کنار بگذارید. در دنیای دخترخانم‌ها هم ابرقهرمان‌ها هستند.

برای این تم تولد سفارشی می‌‌توانید حرف اول اسم پسر کوچولوی خود را مثل اسم‌های ابرقهرمان روی لباس و شنل او بکشید و یا بدوزید. راه‌های زیادی برای سفارشی کردن یک تم تولد وجود دارد. اما اگر می‌خواهید تم تولد ابرقهرمان شما شباهت زیادی با یک ابرقهرمان واقعی داشته باشد تغییرات زیادی ندهید. استفاده از رنگ‌‌های آبی روشن و تیره، زرد، قرمز و کمی مشکی این تم تولد را شاداب و حالت بچگانه تری به آن می‌دهد. اما اگر سن پسرتان بالاست می‌توانید از رنگ‌های مشکی و زرد که برای نوجوان‌ها مناسب است استفاده کنید. برای بچه‌های کم سن و سال‌تر استفاده از رنگ‌های شاداب بهتر است.

 

تم تولد ابرقهرمان سفارشی (3)
به جای حرف N حرف اول اسم ابرقهرمان خود را جایگزین کنید.
تم تولد ابرقهرمان سفارشی (5)
دکور و جایگاه تولد برای تم تولد ابرقهرمان خیلی ساده طراحی شده است. اگر دوست دارید تزئینات بیشتری برای تم تولد ابرقهرمان تان داشته باشید ایده ها و نحوه اجرای تزئینات بیشتر برای این تم تولد را دنبال کنید.
تم تولد ابرقهرمان سفارشی (6)
از استند تم تولد استفاده کنید.
تم تولد ابرقهرمان سفارشی (10)
کیف گیفت برای تم تولد ابرقهرمان های کوچولو با رنگ زرد هیجان انگیزتر خواهد بود.
تم تولد ابرقهرمان سفارشی (8)
کیک تولد تم تولد ابرقهرمان با دکوراسیون شهر که در این پست آموزش داده الهام گرفته شده است.
تم تولد ابرقهرمان سفارشی (2)
کوکی، ماکارون و سایر خوردنی های تم تولد ابرقهرمانان ترکیبی از رنگ های شاد و عکس هایی از ابرقهرمانان سفارش دهید.

تم تولد ابرقهرمان سفارشی (9) تم تولد ابرقهرمان سفارشی (7) تم تولد ابرقهرمان سفارشی (4)

تم تولد ابرقهرمان سفارشی (1)

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *