تصاویر جشن شب یلدا در آموزشگاه رقص اویناردنس با تم یلدای روسیلی

تصاویر جشن شب یلدا

جشن شب یلدا یکی از رسومات قدیمی و زیبای ما ایرانیان است. این جشن آریایی از هزاران سال پیش برقرار بوده و طی آن مردم تمام شب را بیدار میمانند و شکست تاریکی و ظلمت در مقابل روشنایی را جشن میگیرند. درست مثل سایر جشنها از جمله کریسمس و نوروز، شب یلدا نیز تزیینات و المانهای مخصوص به خود را دارد. انار و هندوانه اصلی‌ترین آپشن‌های یلدا هستند که معمولا سعی می‌شود، کلیه‌ی تزیینات برای جشن یلدا با این دو عنصر انجام شود. آموزشگاه اوینار دنس یکی از آموزشگاه‌های رقص تبریز است که تم یلدای روسیلی را سفارش داده بودند. در ادامه تصاویر جشن شب یلدا در این آموزشگاه و تم مخصوص روسیلی برای آنها را مشاهده می‌کنید.

تصاویر جشن شب یلدا در آموزشگاه اویناردنس

تم یلدای روسیلی شامل اقلام مختلفی است، در اینجا به اقتضای مطلب تعداد کمی از تصاویر و اقلام آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر راجع به تم یلدای روسیلی میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

انار با تگ حافظ بر روی آن می‌تواند یکی از بهترین انواع یادبود برای شب یلدا باشد.
انار با تگ حافظ بر روی آن می‌تواند یکی از بهترین انواع یادبود برای شب یلدا باشد.

گیفت‌های انار خشک روسیلی برای آموزشگاه اویناردنس

برای سال ۹۵ روسیلی گیفت انارخشک همراه با حافظ را طراحی کرده بود. این گیفت‌ها از جنس انار طبیعی هستند که خشک شده و فال حافظ همراه با کناف به آن‌ها متصل شده است. از آن‌جایی که پشت شعر حافظ این محصول آدرس سایت و یا کسب‌وکارها قرار داده می‌شد، بسیار موردتوجه کسب‌وکارهایی مثل آموزشگاه‌ها، عکاسی‌ها و … بود.

تصاویر جشن شب یلدا
جشن شب یلدا با تم یلدای روسیلی

کیک شب یلدا اویناردنس

تاپرها و خلال فینگرفود جزو اصلی تم یلدای روسیلی است و آموزشگاه اوینار دنس از آنها برای دسر و هندوانه ی خود استفاده کرده است.

کیک شب یلدا در جشن شب یلدا با تم روسیلی
کیک شب یلدا در جشن شب یلدا با تم روسیلی، تصاویر جشن شب یلدا

کیک شب یلدا جزوی از تم یلدای روسیلی نیست، اما اویناردنس کار خلاقانه‌ای انجام داده و با انتخاب کیکی با طرح هندوانه توانسته است کلیه‌ی تزیینات را شبیه به هم بسازد.

تاپرهای هندوانه یلدا

تاپر و یا خلال فینگر فود طراحی شده توسط روسیلی برای آموزشگاه اویناردنس تبریز.

تاپر دسر شب یلدا
تاپر دسر شب یلدا

رد پا یکی از اقلام تم یلدای روسیلی برای آموزشگاه اویناردنس

برای هر تم یلدا به تعداد ۱۰ عدد موجود میباشد. این ردپاها معمولا از جلوی در تا محل برگزاری جشن چسبانده میشود و به عنوان راهنمایی در مسیر از آن ها استفاده میشود.

فلش راهنما شب یلدا در جشن شب یلدا با تم روسیلی
فلش راهنما شب یلدا در جشن شب یلدا با تم روسیلی

ریسه هلالی یلدا مبارک

ریسه ها عضو اصلی تم ها میباشند. تم یلدا بسته به تعداد مهمانان، تعداد متفاوتی ریسه هلالی و عمودی دارد که از طریق این لینک میتوانید تعداد آنها را ببینید. روی این ریسه ها کلمه یلدا مبارک چاپ شده است.

ریسه شب یلدا
ریسه شب یلدا در جشن شب یلدا با تم روسیلی

اقلام تم یلدای روسیلی تنها به موارد ذکر شده در بالا ختم نمی‌شود. ریسه عمودی، بشقاب، قاشق، چنگال، لیوان و … نیز جزو اصلی تم یلدا می‌باشند.

خرید تم یلدای روسیلی

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

محصولات یلدا

حراج!

جشن شب یلدا

شمع حروف یلدا

۳۲,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

قاشق تم یلدا

۶۵۰ تومان ۶۰۰ تومان
حراج!

جشن شب یلدا

تم شب یلدا

۱۲۰,۰۰۰ تومان۳۴۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
حراج!
در انبار موجود نمی باشد
۲۷,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومان
۵,۰۰۰ تومان۷,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد

جشن شب یلدا

شمع قاچ هندوانه

۳,۸۰۰ تومان
همه محصولات یلدا “]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *