ایده‌های خلاقانه برای تزیین میز تولد

همیشه برگزاری جشن تولد پر از ایده‌های خلاقانه است. از انتخاب کیک و تم تولد گرفته تا یادبود تولد و دسرهایی که در این جشن سرو می‌شوند. جالب است بدانید یکی دیگر از مواردی که در برگزاری جشن تولد می‌تواند سرشار از ایده‌های خلاقانه باشد میز دسر تولد است. تا جایی که ایده‌های بسیاری برای چینش و تزیین میز تولد وجود دارد و افراد سعی می‌کنند تمام خلاقیت خود را در تزیین آن به کار گیرند. تزیین میز تولد معمولا در راستای سایر وسایل و تم تولد انجام می‌گیرد و هر چه خلاقانه‌تر چیده شود زیباتر و فوق‌العاده‌تر به نظر می‌رسد. اگر به تازگی قرار است جشن تولدی برگزار کنید بنابراین توصیه می‌کنم که این مطلب را از دست ندهید زیرا قصد داریم در آن ایده‌های خلاقانه تزیین میز تولد را با شما به اشتراک بگذاریم.

ایده‌های خلاقانه برای تزیین میز تولد

اگر تم زیر دریایی را به عنوان تم تولد انتخاب کرده‌اید احتمالا تم شما بیس آبی با تیره‌های قرمز رنگ دارد بنابراین باید حین چیدن میز هم از همین رنگ‌ها استفاده کنید.

تزیین میز تولد برای تم آبی
تزیین میز تولد برای تم زیر دریا

اگر قصد دارید از خرس قطبی نیز در تم تولد کودکتان استفاده کنید رنگ آبی روشن و سفید رنگ المان‌های اصلی این جشن شما خواهد بود. در این صورت می‌توانید میز دسر جشن تولد را نیز به صورت زیر آماده کنید.

یک مدل تزیین میز تولد با تم آبی برای دختر خانم‌ها
یک مدل تزیین میز تولد با تم آبی و خرس قطبی برای دختر خانم‌ها

توت‌فرنگی یکی از تم‌های محبوب در بین دختر خانم‌ها است که انواع مختلفی دارد. در صورتی که می‌خواهید مدل ساده‌ای را انتخاب کنید مدل زیر را به شما توصیه می‌کنیم.

تزیین میز تولد با تم توت فرنگی
تزیین میز تولد با تم توت فرنگی

اکثر دختر خانم‌ها عاشق رنگ صورتی هستند. در صورتی که می‌خواهید تم ملایمی انتخاب کنید یک ایده‌ی جالب برای چینش میز تولد آن می‌تواند به صورت زیر باشد.

چینش میز تولد با تم صورتی
یک مدل چینش میز تولد با تم صورتی

یک ایده‌ی جالب برای آماده کردن میز تولد برای تم‌های تیره رنگ و پسرانه به صورت زیر است که در بین آقا پسرها طرفدار بسیاری دارد.

چینش میز دسر تولد با تم جنگ ستارگان
چینش میز دسر تولد با تم پسرانه

اگر کودک شما عاشق قایق و رنگ آبی است این مدل از تم و میز تولد را به شما توصیه می‌کنیم.

مدل میز تولد با تم قایق
مدل میز تولد با تم قایق

ظرافت‌های دخترانه باعث می‌شود که آن‌ها عاشق گل و شکوفه باشند اگر تولد دختر خانم شما قرار است به تازگی برگزار شود این مدل میز جشن تولد می‌تواند ایده‌ی مناسبی باشد.

یک مدل زیبا از تزیین میز جشن تولد دخترانه
یک مدل زیبا از تزیین میز جشن تولد دخترانه

مدل‌های فانتزی در هر زمانی مخاطبان و طرفداران خود را دارند و می‌توانند جشن تولد فرزند شما را بی‌نظیر جلوه دهند.

یک مدل فانتزی از تزیین میز تولد
یک مدل فانتزی از تزیین میز تولد

تم تولد جهانگرد می‌تواند یک ایده‌ی جالب برای افرادی باشد که عاشق سفر و جهانگردی هستند و میز تولد آن‌ها نیز می‌تواند به صورت زیر چیده شود.

تزیین میز جشن تولد با تم جهانگرد
تزیین میز جشن تولد با تم جهانگرد

استفاده از گل‌های طبیعی در تزیین تولد همواره زیبا و به یادماندنی است. برای تنوع می‌توانید عنصر چتر را نیز به آن اضافه کنید که زیباتر به نظر برسد.

چینش میز تولد با ایده چتر و گل طبیعی
چینش میز تولد با ایده چتر و گل طبیعی

1 دیدگاه در “ایده‌های خلاقانه برای تزیین میز تولد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *