آموزش تزیین شمع به شکل پرتقال

شمع های تزیینی زیادی در بازار می توانید پیدا کنید. شمع های زیبایی که برای تزیین سفره های عقد یا سفره هفت سین و حتی دکور خانه از آن ها استفاده می شود. این شمع ها را می توانید از بازار تهیه کنید یا حتی خودتان بسازید. اگر به طرح های خلاقانه علاقه داشته باشید، می توانید از مدل هایی که در سایت رسیلی موجود است، سفارش دهید. در این مطلب نوع جالبی از تزیین شمع را به شما یاد خواهیم داد که به راحتی و خیلی سریع در خانه قابل تهیه هست. با روسیلی همراه باشید.

1.1

پکیج شمع سه تایی در ابعاد مختلف مناسب برای استفاده نزئینی و مصرفی.  پکیج سه تایی این شمع حاوی سه شمع در ابعاد کوچک و متوسط و بزرگ است.

دکمه-خرید

تزیین شمع به شکل پرتقال کار بسیار آسانی است. کافی است تا کمی خلاقیت و هنر به خرج دهید. ابتدا چند عدد پرتقال به اندازه ای که  دوست دارید اماده کنید و ان ها را نصف کنید. سعی کنید پرتقال ها را به شکل زیگزاگ ببرید. سپس داخل پرتقال را کاملا خالی نمایید. سپس موم شمع را بوسیله یک نگهدارنده داخل پرتقال های نصفه قرار دهید. کمی شمع را ذوب کرده و روی فتیله بریزید تا به ته پرتقال بچسبد. کمی صبر کنید تا شمع روی فتیله کاملا خشک شود.

تزیین شمع
تزیین شمع به شکل پرتقال

حالا نوبت ان رسیده که موم شمع را داخل پرتقال بریزید. شمع را ذوب کنید و داخل قالب هایمان بریزید. می توانید از شمع های ساده ای که موجود هست استفاده کنید. البته برای زیباتر دیده شدن می توانید از شمع های رنگی استفاده کنید.  صبر کنید تا شمع ذوب شده داخل پرتقال کاملا خنک شود. زمانی که مطمئن شدید شمع کاملا خشک شده است، پایه موم را جدا کنید.  حالا شمع تزیینی شما آماده شده است.  تا زمانی که پوست پرتقال تازه است، می توانید از این شمع استفاده کنید. می توانید از میوه های دیگری هم استفاده کنید. تمامی میوه هایی که می توانید داخل ان ها را خالی کنید و پوست ضخیمی داشته باشند، را می توان برای تزیین شمع ها استفاده نمود.

تزیین شمع به شکل پرتقال
تزیین شمع به شکل پرتقال

1 دیدگاه در “آموزش تزیین شمع به شکل پرتقال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *