تزیین درخت کریسمس : چگونه یک درخت کریسمس متفاوت داشته باشیم؟

تزیین درخت کریسمس یکی از چالش‌ها و دغدغه‌های بزرگی است که افراد هنر دوست این روزها با آن دست در گریبانند. زیرا هر یک از آن‌ها تلاش می‌کنند که ایده‌ی منحصر به فردی را برای تزیین متفاوت درخت کریسمس امسال انتخاب کنند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید احتمالا از ایده‌های منحصر به فرد استقبال می‌کنید. از این رو تیم روسیلی هم سعی کرده است به کمک ایده‌های خلاقانه خود، تزیین درخت کریسمس شما را متفاوت‌تر از همیشه کند. زیرا درخت کریسمس به یادماندنی‌ترین و مهمترین المان موجود در جشن کریسمس است.

ایده‌هایی برای تزیین درخت کریسمس متفاوت

تزیین درخت کریسمس بخش بزرگی از تزیین کریسمس را در برمی‌گیرد. حتی اگر شما تم کریسمس هم برای این جشن آماده کرده باشید. این تزیین درخت کریسمس است که بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. زیرا هدایا و یادبود کریسمس نیز زیر درخت کریسمس قرار داده می‌شود و تمام عکس‌های یادگاری نیز در کنار درخت کریسمس گرفته می‌شوند. از این رو هر چه ایده‌ی تزیین درخت کریسمس شما متفاوت‌تر باشد، عکس‌های شما نیز زیباتر خواهد بود.

تزیین درخت کریسمس به کمک اعداد

یکی از جذاب‌ترین و متفاوت‌ترین ایده‌ها برای تزیین درخت کریسمس، تزیین آن با اعداد است. برای این کار کافی است اعداد مقوایی و یا چوبی سبک را به شکلی سه بعدی و یا لایه لایه تهیه کنید و به صورت نزولی از بالا به پایین درخت نصب کنید. این تزیین کریسمس جذاب معمولا اعداد روزهای ماه را شامل می‌شود.

تزیین درخت کریسمس
استفاده از اعداد یک ایده خلاقانه برای تزیین درخت کریسمس

این اعداد می‌توانند به رنگ‌های دلخواه شما تهیه شده و به کمک نخ‌های رنگی بر روی درخت کریسمس نصب شوند. در صورت تمایل به سفارش اعداد مقوایی چند لایه و اکلیل دار برای تزیین درخت کریسمس می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

البته توجه داشته باشید که صرف استفاده از اعداد برای تزیین درخت کریسمس ایده‌ی جالبی برای تزیین آن نیست. بلکه لازم است از المان‌های تزیینی دیگری نیز برای تزیین آن استفاده کنید. این المان‌ها می‌توانند شامل عروسک‌های کوچک، گوی‌های رنگی و جعبه کادوهای ریز شیک باشند.

تزیین درخت کریسمس
المان‌های تزیینی برای زیباترکردن درخت کریسمس شما

توجه داشته باشید که خلاقیت شما در انتخاب وسایل تزیینی درخت کریسمس بیشترین تاثیرگذاری را در زیباسازی درخت کریسمس شما دارد. تنها نکته‌ای که در تزیین کریسمس باید به آن توجه داشته باشید این است که المان‌هایی را برای این منظور انتخاب کنید که سبک باشند. زیرا سنگین بودن این المان‌ها باعث عدم تعادل درخت کریسمس شما خواهد شد.

تزیین درخت کریسمس
نمونه‌ای از تزیین درخت کریسمس به کمک اعداد و المان‌های تزیینی

تزیین درخت کریسمس با آویزهای کاغذی با ترکیب رنگ قرمز و سفید

معمولا ترکیب رنگ سفید، قرمز و سبز زیباترین ترکیب رنگی است که برای تزیین درخت کریسمس از آن استفاده می‌شود. البته این نته به این معنی نیست که از هیچ ترکسی رنگ دیگری در تزیین درخت کریسمس خود استفاده نکنید. اما اگر دوست دارید جلوه‌ی درخت کریسمس شما زیباتر از همیشه باشد می‌توانید از این ترکسب رنگ برای تزیین آن بهره بگیرید. برای این منظور استفاده از تزیین کریسمس کاغذی ایده‌ی مناسب‌تری است. که برای مشاهده انواع آویزهای کاغذی کریسمس می‌توانید به این لینک از روسیلی مراجعه کنید و یا آویزهای مورد نظر خود را از طریق تلگرام روسیلی سفارش دهید.

تزیین درخت کریسمس
بهره‌گیری از ترکیب رنگ قرمز و سفید در آویزهای کاغذی تزیین درخت کریسمس

در صورتی که تمایل دارید درخت کریسمس خود را به کمک جعبه‌های کوچک رنگی زیبا و خاص تزیین کنید. می‌توانید از طریق سایت یا تلگرام روسیلی به ثبت سفارش خود بپردازید.

جعبه کادوی کوچک برای تزیین درخت کریسمس

استفاه از درخت کریسمس به صورت سر و ته

احتمالا در نگاه اول با دیدن عبارت سر و ته تعجب کنید. اما اگر به دنبال یک ایده خاص و منحصر به فرد می‌گردید. درخت سر و ته مطمئنا برای شما بسیار مناسب و جذاب خواهد بود. زیرا این روزها که به جشن روز کریسمس نزدیک می‌شویم در اکثر هتل‌ها و خانه‌ها با درخت‌های کریسمسی با تزیینی با تم یکسان مواجه هستیم. بنابراین یک ایده‌ی ناب مثل سر و ته کردن آن می‌تواند یک جلوه‌ی متفاوت به منزل شما بدهد. البته تحقق این ایده در صورتی میسر خواهد بود که در سقف منزل شما جایی برای آویزان کردن آن وجود داشته باشد.

تزیین درخت کریسمس
تزیین درخت کریسمس به صورت سر و ته یک ایده جذاب برای تجربه یک جشن کریسمس متفاوت

نکته‌ی قابل توجهی که در تزیین درخت کریسمس به صورت سر و ته باید مورد توجه قرار گیرد این است که وسایل تزیینی به کار گرفته شده در این نوع تزیین باید تا حد ممکن سبک باشند. برای مشاهده انواع محصولات مرتبط با کریسمس می‌توانید به سایت روسیلی مراجعه کنید. به عنوان مثال استفاده از دانه برف یکی از زیباترین ایده‌ها برای تزیین درخت کریسمس است ک در ادامه یک نوع از این نوع دانه‌ها را با هم می‌بینیم.

تزیین درخت کریسمس به کمک دانه برف یک ایده متفاوت برای تزیین کریسمس امسال

درخت کریسمس مدرن

همه ما وقتی نام درخت کریسمس را می‌شنویم یک درخت کاج سبز رنگ را در ذهن خود مجسم می‌کنیم. که با چراغ‌های کوچک و المان‌های تزیینی مختلف تزیین شده است. اما اگر قصد دارید که کریسمس امسال را با یک درخت کریسمس متفاوت جشن بگیرید باید از خلاقیت خود نهایت استفاده را بکنید. به عنوان مثال می‌توانید ایده تزیین درخت کریسمس به صورت مدرن را به کار بگیرید و یک نمای مدرن به منزل خود ببخشید. حتی اگر فضای خالی کافی در منزل شما موجود باشد این درخت کی‌تواند تا سال آینده مزین یکی از دیوارهای منزل شما نیز باشد.

تزیین درخت کریسمس
تزیین درخت کریسمس به شکل مدرن

همانگونه که در شکل بالا مشاهده می‌کنید از چوب‌های افقی و گوی‌ها و مخروط‌های مختلف برای تزیین این درخت کریسمس مدرن استفاده شده است. در صورت تمایل به سفارش این گوی‌ها و مخروط‌های مینیاتوری می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید.

سفارش گوی تزیینی کوچک برای درخت کریسمس

تزیین دکوراتیو درخت کریسمس

درخت کریسمس دکوراتیو نیز یکی دیگر از انواع خاص و مدرن درخت کریسمس است که می‌تواند نقش موثری در زیباسازی هر چه بیشتر فضای منزل شما داشته باشد. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که دوست دارید درخت کریسمس امسال خود را متفاوت‌تر از تمام سال‌ها تزیین کنید. می‌توانید به کمک رول‌های فلزی یا مقوایی نقش برجسته‌ای را بر روی یک سطح چوبی ایجاد کرده و از وسایل تزیینی مانند مجسمه فرشته و … برای تزیین آن استفاده کنید. این نوع درخت کریسمس یکی از جذاب‌ترین و خاص‌ترین انواع درخت کریسمس موجود است.

تزیین درخت کریسمس
نمونه‌ای از تزیین دکوراتیو درخت کریسمس

به عنوان یک ایده خلاقانه خاص می‌توانید بخش پایینی درخت کریسمس خود را نیز به کمک طبل‌های کوچک آویزان تزیین کنید. این طبل‌های کوچک به راحتی از روسیلی قابل سفارشی سازی هستند.

استفاده از طبل کوچک برای تزیین درخت کریسمس

درخت کریسمس سنتی

برای متفاوت بودن تزیین کریسمس امسال شما لازم نیست که حتما از درخت‌های بزرگ و ایستاده استفاده کنید. بلکه درخت‌های گلدانی نیز ایده‌ی مناسبی برای جشن کریسمس امسال شما خواهند بود. برای تزیین درخت خود به شکل سنتی می‌توانید از کاج‌ها و مخروط های مینیاتوری و آویزهای چوبی خاص استفاده کنید.

تزیین درخت کریسمس
تزیین درخت کریسمس به شیوه سنتی

در این مطلب سعی کردیم ایده‌هایی برای تزیین متفاوت درخت کریسمس در اختیار شما قرار دهیم. در صورت مشاهده محصولات بیشتر و استفاده از ایده‌های خلاقانه تیم روسیلی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید. هدف ما شادی و راحتی هر چه بیشتر جشن‌های شما است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *