۱۰ ایده تزئین جشن تولد ؛برای اینکه یک جشن کامل برگزار کنید

اگر شما برای یک جشن تولد برنامه ریزی می‌کنید باید به دنبال ایده‌های دکور و تزئیناتی نیز بگردید. علاوه بر تزئینات مخصوص تم تولد، یکسری تزئینات اصلی وجود دارند که جشن تولد را جذاب‌تر می‌کند. اینجا ایده های زیادی پیدا خواهید کرد که حتما به شما در تزئین جشن تولد کمک خواهد کرد. خب این ایده ها هیچ حد و مرزی ندارند و برای همه سنین و سلیقه ها برای کودک نوپا یا کودکان نوجوان و هر شخصی قابل اجرا هستند.

۱.اضافه کردن تزئینات منحصربفرد

تزئینات جشن تولد

استفاده از رنگ‌های گرم برای تزئینات همیشه مناسب است، طیفی از رنگ قرمز و سفید با رنگهای متضاد آبی برای پس زمینه و ترکیب با رنگ‌های گرم برای تزئین دکور عالی است. از این گل‌های کاغذی رنگارنگ برای صندلی‌ها، چراغ‌ها و یا دیوار استفاده کنید.

۲.پرچم‌های تولد سفارشی

تزئینات جشن تولد

اولین وسیله تزئین جشن تولد، بنر یا ریسه تولدت مبارک است. می‌توانید این ریسه ها را براساس تم تولدان خودتان درست کنید. از کاغذهای رنگی یا پترن‌های خاص مناسب سن استفاده کنید.

۳.نئون و چراغ های تزئینی

تزئینات جشن تولد

نئون‌های رنگی برای بچه ها دوست داشتنی است. بازی کردن با آنها در شب هیجان انگیز خواهد بود، مخصوصا اگر تم‌ هیجان انگیزی برای تولدتان انتخاب کرده‌اید.

۴.کاغذ رنگی

تزئینات جشن تولد

خب، هیچ کسی نمی‌تواند کاغذهای رنگی رنگی را برای تولدش نادیده بگیرد. استفاده از این کاغذ ها همواره صحنه‌های شادی در فلیمبرداری و عکاسی خواهد داشت. در اینجا برای هر کدام از بچه‌ها دسته ای از این کاغذ رنگی‌‌ها با یک برچسب که روی آن پیامی نوشته شده، آماده شده است.

۵.مقواهای بریده شده در سایزهای واقعی با شکلهای مختلف

تزئینات جشن تولد

برای تولدتان از استندهای بزرگ مقوایی استفاده کنید. برای طرح آن هم می‌توانید از تم تولد استفاده کنید و یا عکس خودتان را روی آن بچسبانید. آن را درمقابل در ورودی قرار دهید و مهمانان را غافلگیر کنید.

۶.تزئین لیوان ها به شکل‌های خاص

تزئینات جشن تولد

تزیین لیوان و سایر اقلام  تولد با شکل های خاص روی میز و میزآرایی یک تزئین فوق‌العاده برای انواع مهمانی و جشن تولد است. تزئین قاشق‌ها و تا کردن دستمال سفره و چیدمان خوراکی‌ها موارد همیشگی برای تزئین هستند.

۷.چراغ های ابریشمی گلدار

تزئینات جشن تولد

این چراغ‌ها در بازار پیدا می شوند. آنها را می توانید چندبار استفاده کنید و روی آن را با گلهای تزئینی با شکلهای دیگر تزئین کنید. اگر جشن تولد در فضای باز برگزار می‌شود. این گوی‌های نورانی دکور زیبایی برای محوطه جشن خواهد بود.

۸.دکور نمایش

تزئینات جشن تولد

یک نمایش موزیکال براساس خلاقیت خودتان  برگزار کنید. برای  تزئین دکور از فایل‌های گرافیکی استفاده کنید.  تعدادی لباس تهیه کرده از مهمانان بپرسید دوست دارند چه لباسی بپشوند یا چه نقشی در نمایش داشته باشند.

۹.کلاژ زیبا از خاطرات قدیمی

تزئینات جشن تولد

برای یک از صحنه های دکور می‌توانید روی یک دیوار یا برد عکس‌هایی از دوران دانشگاه با دوستان و یا فامیل‌ها در دوران قدیم تهیه کنید. لحظه‌ها و یادگاری‌هایی که خاطره‌های خوبی را برایتان یادآور می‌شوند.

۱۰.دفترچه خاطرات نوستالژیک

تزئینات جشن تولد

این ایده نسبتا شخصی هست و در نکته های سورپرایز تولد برای همسر نیز به عنوان ایده های تولد انتخاب شده است. اما برای جشن تولد بزرگترها می‌توانید از این ایده استفاده کنید. آنها با مرور این دفترچه بیش از هر چیزی لذت خواهند برد.

اگر می‌خواهید هیچ یک از مطالب روسیلی را از دست ندهید توصیه می‌کنم در کانال تلگرام آن عضو شوید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *