بهترین کارت پستال‌های ولنتاین برای کسانی که دوستشان دارید

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین

ولنتاین نزدیک است! از این رو هر کس به دنبال ایده‌ی نابی است که به کمک آن بتواند کسی را که عاشقانه دوست دارد، سورپرایز کند. بنابراین تهیه بهترین کارت پستال‌های ولنتاین و جعبه‌های سورپرایز ویژه می‌تواند به عنوان یکی از ایده‌های جذاب برای غافلگیر کردن مهمترین شخص زندگیتان باشد. از این رو پیاه‌سازی ایده‌های خلاقانه برای تهیه بهترین کارت پستال‌های ولنتاین نیز خالی از لطف نخواهد بود. از این رو تیم روسیلی در نظر دارد مجموعه‌ای از زیباترین و بهترین کارت پستال‌های ولنتاین را به شما عزیزان ارائه دهد. در ادامه نمونه‌هایی از بهترین کارت پستال‌های ولنتاین را با هم می‌بینیم. لازم به ذکر است که در صورت تمایل به سفارش هر یک از این کارت پستال‌ها می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید.

ایده‌هایی برای تهیه بهترین کارت پستال‌های ولنتاین

ولنتاین و سپندارمذگان بهانه است. هدف از تهیه بهترین کارت پستال‌های ولنتاین یادآوری و اثبات عشق خود به کسانی است که دوستشان داریم. و چقدر این حس زیبا خواهد بود اگر بتوانیم این کارت پستال‌ها را به صورت دست ساز خودمان درست کنیم. البته این کار چندان هم سخت نیست کافی است کمی حوصله، دقت و خلاقیت به خرج دهیم. در ادامه نمونه‌هایی از بهترین کارت پستال‌های ولنتاین و ایده‌هایی برای ساخت آن‌ها را با هم می‌بینیم.

معمولا نمادی که برای هدایا و کارت پستال‌های ولنتاین مورد استفاده قرار می‌گیرد قلب است. اما مسئله‌ی مهمی که در این زمینه باید مورد توجه قرار گیرد، چگونگی استفاده از این نماد به بهترین شکل ممکن است. به عنوان مثال کارت‌های تاشو زیبا یکی از خلاقانه‌ترین راه‌های سورپرایز ولنتاین هستند. در صورت تمایل به سفارش هر یک از این کارت پستال‌ها می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی سفارش خود را ثبت کنید. تزیین و رنگ این کارت می‌تواند طبق سلیقه و علاقه‌مندی عشق شما تغییر پیدا کند. همچنین نوشتن یک متن احساسی خاص بر روی این کارت می‌تواند بهترین روش برای انتقال احساسات شما باشد.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت قلبی تاشو یکی از بهترین کارت پستال‌های ولنتاین

اگر قرار است از دسته گلی برای هدیه ولنتاین استفاده کنید باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید. اول اینکه معنی گل‌هایی که هدیه می‌دهید را بدانید. و سپس در مورد تعداد شاخه گل‌های دسته گل ولنتاین اطلاعاتی به دست بیاورید. سپس به کمک یک کارت تاشو خاص هدیه‌ای را که به عشق زندگیتان می‌دهید زیباتر کنید. این کارت می‌تواند طبق سلیقه شما تغییر کند و زیبایی چشمگیری داشته باشد. این نوع کارت بیشترین خلاقیت را با خود به همراه خواهد داشت.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌ای دیگر از کارت پستال تاشو ولنتاین

به قول شاعر از صدای سخن عشق ندیدم خوش‌تر! بعید می‌دانم کسی این مصرع را تا کنون نشنیده باشد. همین بیت شعر می‌تواند به عنوان یک ایده خلاقانه برای تهیه بهترین کارت پستال‌های ولنتاین مورد استفاده قرار گیرد. در کارت پستال شکل زیر از گرامافون به عنوان آلت موسیقی استفاده شده است. این طرح می‌تواند طبق علاقه همسر شما به پیانو، گیتاز و یا هر وسیله‌ی دیگری تغییر کند. اگر دوست داشته باشید خلاقیت بیشتری به خرج دهید می‌توانید از قلب‌های برجسته برای این منظور استفاده کنید که زیبایی فوق‌العاده‌ای دارند.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال ولنتاین با طرح گرامافون

خلاقیت به خرج دادن در تهیه کارت پستال ولنتاین جای هیچ چیزی را نمی‌گیرد. اگر شما قصد دارید به کمک دوچرخه عشق و یک کارت هیجان انگیز عشق خود را سورپرایز کنید. انتخاب چنین طرحی برای کارت پستال ولنتاین برای شما مناسب خواهد بود. پاکت موجود بر روی این کارت می‌تواند از کاغذ کاهی یا طلقی تهیه شود و داخل آن با قلب‌های مقوایی رنگارنگ پر شود. حتی این قلب‌ها می‌توانند به کمک ریسه نخی نازک به هم وصل شده و زیبایی خیره کننده‌ای را ایجاد کنند.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال ولنتاین با طرح پاکت نامه

این کارت معمولا به شکل دو لایه کار می‌شود و با دو تیره رنگ متفاوت کار می‌شود. زیرا این تفاوت رنگی جلوه‌ی بی‌نظیری به این کارت می‌بخشد و باعث می‌شود که زیبایی خیره کننده‌ای داشته باشد. به منظور هر چه خاص‌تر کردن این کارت می‌توانید از مرواریدهای نصفه برای تزیین آن استفاده کنید. تنها نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که در صورت انتخاب چنین ترکیب رنگی مرواریدهای انتخابی شما باید به رنگ سفید صدفی باشند.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌ای زیباترین کارت پستال ولنتاین با طرح قلب

اگر هدف شما از تهیه یک کارت پستال خاص ایجاد یک یادگاری برای همیشه است می‌توانید از طرح‌های سه بعدی برای این منظور استفاده کنید. در شکل زیر نمونه‌ای از کارت تبریک سه بعدی با قلب آویزان را می‌بینید. این کارت علاوه بر اینکه مزین میز ولنتاین شما است، می‌تواند به عنوان تزیین بوفه اتاق خواب نیز مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال ولنتاین با قلب آویزان

شیشه عشق یکی از اقلام فانتزی است که در جشن روز ولنتاین به عنوان هدیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر قرار است از شیشه عشق برای سورپرایز ولنتاین عشقتان استفاده کنید. می‌توانید کارت پستالی با همین مضمون نیز برای او تهیه کنید. این کارت پستال‌ها در انواع مختلفی قابل تهیه هستند که نمونه‌ای از آن در ادامه آورده شده است.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال ولنتاین با طرح شیشه عشق

هر شخصی علایق خاص و متفاوتی دارد. بنابراین انتخاب هدیه و یا ایده سورپرایز برای هر فرد طبق روحیات او انجام می‌شود. اگر عشق زندگی شما به نامه و نویسندگی علاقمند است توصیه می‌کنم از طرح ماشین تحریر یا کیبورد برای تهیه کارت پستال ولنتاین برای او استفاده کنید. به منظور جذابیت هر چه بیشتر این کارت پستال می‌توانید تعدادی پاکت کوچک با طرح قلب نیز آماده کرده و داخل هر یک از آن‌ها یک جمله یا خاطره عاشقانه بنویسید. این نوع کارت برای نویسندگان، وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران و تمام افرادی که به نوعی با نوشتن در ارتباط هستند مناسب می‌باشد.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال ولنتاین با طرح ماشین تحریر

هیچ ایده‌ای هیجان انگیزتر از این نیست که به همراه عشق خود با بالن آرزوها به سمت رویاهای خود سفر کنید. اگر عشق شما هم قوه تخیل بالایی دارد، می‎توانید از بالن عشق به عنوان ایده‌ای برای طرح کارت پستال ولنتاین او استفاده کنید. هر چند طرح‌های فانتزی معمولا ایده‌ی بهتری برای سورپرایز ولنتاین هستند اما در صورتی که همسر شما به طرح‌های کلاسیک علاقمند است می‌توانید طرح کلاسیکی را به عنوان طرح کارت پستال ولنتاین او استفاده کنید.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین با طرح بالن

در صورتی که تمایل به انتخاب طرح بالن را دارید ولی دوست دارید از طرح‌های سه بعدی و برجسته خاص برای این منظور استفاده کنید می‌توانید طرحی مانند شکل زیر را انتخاب کنید. این طرح می‌تواند در رنگ‌های دلخواه شما تهیه شده و با اندکی خلاقیت بیشتر متفاوت‌تر از همیشه باشد.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌ای از مجموعه بهترین کارت پستال‌های ولنتاین با طرح بالن

معمولا اصطلاح دو کبوتر عاشق برای زوج‌هایی استفاده می‌شود که عاشقانه همدیگر را دوست دارند. بنابراین به عنوان یکی از طرفین عاشق رابطه می‌توانید از همین ایده دو کبوتر عاشق برای تهیه بهترین کارت پستال ولنتاین خود استفاده کنید. البته به کمک خلاقیت خود علاقمندی‌های عشقتان را نیز چاشنی کار کنید و زیباترین طرح موجود را برای او تهیه کنید.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین با طرح پرنده

تا به اینجای کار نمونه‌های مختلفی از بهترین کارت پستال‌های ولنتاین را با هم دیدیم. اما تیم روسیلی گامی فراتر از این نمونه‌های زیبا گذاشته است و انواع مختلفی از کارت پستال‌های ولنتاین را به شکلی کاملا اختصاصی طراحی کرده است. در ادامه نمونه‌های مختلفی از این کارت پستال‌های خاص را با هم می‌بینیم. که در صورت تمایل به سفارش یا دریافت مشاوره در زمینه ساخت آن می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید.

بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال ویژه ولنتاین با قلب پارچه‌ای
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال خاص روسیلی با طرح قلب و مروارید
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال خال خالی ولنتاین با طرح قلب
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
کارت پستال ولنتاین با طرح قلب‌های آویزان
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌ای از کات پستال ساده ولنتاین
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌ای از کارت پستال ولنتاین با طرح گل برجسته
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌ای دیگر از کارت پستال ولنتاین با طرح گلدان برجسته
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین با طرح قلب اکلیل دار
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌هایی از بهترین کارت پستال‌های ولنتاین با طرح پاکت قلبی
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمونه‌ای از کارت پستال ولنتاین به شکل قلب برجسته قابل تهیه در رنگ‌های مختلف
بهترین کارت پستال‌های ولنتاین
نمایی کلی از زیباترین و بهترین کارت پستال‌های ولنتاین روسیلی در یک نگاه

در این مطلب از روسیلی سعی کردیم بهترین ایده‌ها را برای تهیه کارت پستال ولنتاین در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم. همانگونه که مشاهده کردید بسیاری از این کارت‌ها می‌توانند در منزل تهیه شوند. اما اگر قصد تهیه این کارت‌ها و سفارش آن‌ها را داشتید می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در تماس باشید. هدف ما راحتی و شادی هر چه بیشتر جشن‌های شما است.

3 دیدگاه در “بهترین کارت پستال‌های ولنتاین برای کسانی که دوستشان دارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *