۸ مدل منتخب موی عروس در پینترست

در این مطلب بهترین مدل موی عروس در سال ۲۰۱۵ در  پینترست را برای‌تان جمع‌آوری کرده‌ایم. می‌توانید از این مدل موی عروس ها الهام گرفته و مدل موی مورد علاقه خود را انواع جشن ها و مهمانی‌ها پیدا کنید.

۱.مدل موی فر باز با تور

wedding-hairstyles-on-pinterest-cage-veil

عروسان باید در روز عروسی شان خوشحال باشند و بدون زحمت و دردسر زیاد برای مراسم عروسی شان آماده شوند. مدل موی شل و هایلایت طلایی با ترکیب آرایشی ملایم یک چهره زیبا و طبیعی را به شما خواهد داد.

۲. مدل موی پاپیونی

wedding-hairstyles-on-pinterest-hair-bow

این مدل مو با لباس کوتاه اسپرت برای مهمانی‌ها بسیار مناسب است. این مدل مو با بافت محکم تا فردا نیز به همان شکل باقی می‌ماند. اگر قسمتی از موها بهم ریخته شدند می‌توانید با اسپری مو و مسواک آن را مرتب کنید.

۳.مدل موی بسته بسته با تزیین گلهای طبیعی

wedding-hairstyles-on-pinterest-garden-inspired

این مدل مو برای عروسی‌هایی مناسب است که در فضای باز برگزار می شود. پیچ های معکوس هم و گلهایی که در یک طرف قرار داده شده اند بسیار زیباست. می‌توانید از گلهایی که برای مراسم عروسی یا کیک انتخاب کرده اید برای موهای خود نیز از آن ترکیب استفاده کنید. این مدل مو برای لباس توری یا گلدار بسیار مناسب است.

۴.مدل موی دم اسبی لهستانی

wedding-hairstyles-on-pinterest-polished-ponytail

درست کردن این مدل مو فقط ۳۰ ثانیه طول می‌کشد. البته کارهای مقدماتی برای داشتن موهای خوب برای روز عروسی، ماه‌ها قبل شروع می شود. این مدل مو را با سنجاق های درخشان می‌توانید تزئین کنید. برای داشتن موهای خوب و سالم، امگا۳ فراوان بخورید مثل ماهی قزل آلا و آجیل. از ماسک های مو استفاده کنید. بطور مرتب انتهای موها را کوتاه کنید.  و انتخاب رنگ و مدل مو را برای روز عروسی آسان بگیرید.

۵.مدل موی فرانسوی

wedding-hairstyles-on-pinterest-side-braid-bun

این مدل موی فرانسوی کمی غیر رسمی هست ولی با تغییرات و لوازم تزئیناتی مو مکمل هر فرم صورت می‌باشد. (این مدل مو  برای مدل موی ساقدوش‌ها نیز مناسب می‌باشد.) مقدمات و آماده‌سازی این بافت  مدل مو راحت است و عروس از فرایند طولانی آرایش خسته نمی شود.

۶. مدل موی با پیچ کم و تاج گل

wedding-hairstyles-on-pinterest-vintage-wreath-bun

این مدل موی رمانتیک برای عروس‌ها عالی است. علاوه بر آن سبک این مدل مو شبیه مراسم‌های تاریخی در کلیساهای آتلانتا است. این مدل مو با لباس توری  یقه هفت بلند بسیار مناسب است.

۷. مدل موی باز با حالت شل

wedding-hairstyles-on-pinterest-effortlessly-tousled

این مدل مو شاید بیشتر حالت دخترانه داشته باشد. اما با کمی آرایش چشم  و حالت دادن موها بصورت پیچ بزرگتر برای روز عروسی مناسب است. با تور عروس و استفاده از اسپری مو تا آخر عروسی خیالتان راحت خواهد بود.

۸.مدل موی عروسی بلند حالت دار

wedding-hairstyles-on-pinterest-waves-flower-crown

برای عروسی های ساده و کم تجمل که بیشتر در حیاط خلوت برگزار می‌شود، می‌توانید با چهره طبیعی خودتان و این مدل مو ظاهر شوید. مدل موی بلند که با حالت‌های ملایمی تا شانه هست و تاج گلی که به زیبایی موها افزوده است یک جشن خاطره انگیز برایتان رقم خواهد زد.

1 دیدگاه در “۸ مدل منتخب موی عروس در پینترست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *