راهنمای برگزاری مراسم عروسی در فصل بهار

فصل بهار یکی از مناسب ترین زمان ها برای برگزاری مراسم عروسی است. طبیعت زیبا، گل های خوشبو، میوه های بهاری، همه و همه باعث می شوند تا بسیاری از عروس ها برای برگزاری مراسم عروسی خود منتظر این فصل از سال باشند. برگزاری مراسم عروسی در این فصل مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. نکته اینجاست که برگزاری جشن عروسی در هر زمانی نیاز به دقت و برنامه ریزی زیادی دارد. شما می توانید از موسسه هایی که در این رابطه خدماتی را ارائه می دهند کمک بگیرید. رسیلی یکی از همین موسسات خدماتی است که شما را در برگزاری مراسم عروسیتان یاری خواهد کرد.

تم عروسی 

در این فصل انتخاب بیشتری برای تم عروسی تان دارید. می توانید جشن خود را داخل سالن و یا در فضای باز برگزار کنید و از تم های رنگی برای تزیین مکان عروسی بهره ببرید. رنگ های صورتی، سبز و یا آبی را می توانید به عنوان تم عروسی خود استفاده کنید. البته طراحان معتقدند رنگ های روشن بیشتر برای فصل های تابستان و زمستان مناسب است. بنابراین بهتر است از تن های تیره تر برای تم عروسی خود استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که برگزاری مراسم در فضای باز ریسک هایی هم دارد. ممکن است باران ببارد و مهمانان شما را خیس کند.

 

برگزاری مراسم عروسی

انتخاب لباس عروسی

انتخاب لباس عروسی یکی از هیجان انگیز ترین بخش های برگزاری یک عروسی است. هر خانمی دوست دارد در روز عروسی اش زیباتر از همه دیده شود. در انتخاب لباس عروس توجه داشته باشید که برای فصل بهار لباس هایی ابریشمی، ساتن و ابریشمی مناسب ترند. اقای داماد نیز باید تلاش کند تا با عروس خانم هماهنگ باشد. کت و شلوار هایی را انتخاب کنید که پارچه نازکی دارند و پاپیون خود را با دسته گل عروس ست کنید. همچنین می توانید با در نظر گرفتن رسمیت مراسم، لوازم جانبی دیگری را نیز برای لباس خود استفاده کنید.

انتخاب کت و شلوار برای مراسم عروسی

مهم ترین نکته در هر ضیافت عروسی طراحی مناسب و دکوراسیون مناسب سالن عروسی است. شما تمام شب را در این مکان می گذرانید. برای همین هم باید به زیباترین شکل ممکن تزیین شود. یکی از مزیت های برگزاری جشن عروسی در فصل بهار این است که می توانید برای تزیین سالن یا محل برگزاری عروسی از گل های طبیعی استفاده کنید. این گل ها را با توجه به تم عروسی خود و هماهنک با آن انتخاب کنید. اگر دوستدار گل های طبیعی هستید، فصل بهار بهترین زمان برای جشن عروسی شما خواهد بود. دسته گل عروسی خود را نیز می توانید با استفاده از گلهای طبیعی و تازه، درست کنید. البته افرادی هستند که دوست دارند دسته گل خود را تا اخر عمرشان نگه دارندو در اینصورت از دسته گل های مصنوعی استفاده کنید. کیک عروسی تان را نیز مطابق تزیین سالن انتخاب کنید و به قنادی سفارش دهید تا آن را با استفاده از گل های طبیعی تزیین کند. 
تزیین کیک برای مراسم عروسی بهاری

2 دیدگاه در “راهنمای برگزاری مراسم عروسی در فصل بهار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *