۷ راه‌کار ساده برای برگزاری یک عروسی کم هزینه

روز عروسی یک روز به یاد ماندنی در تمام عمر همه‌ی ماست اما این مراسم معمولا ما را با هزینه‌های  فوق‌العاده زیادی روبرو می‌کند که جوانان را از این مراسم می‌ترساند. می‌توانید خرید های مورد نیاز برای جشن عروسی را از فروشگاه روسیلی انجام دهید تا کمی از هرینه‌های ازدواج‌تان کم شود.  در این مطلب هفت راه کار ساده را برای‌تان توضیح داده‌ایم تا بتوانید یک عروسی کم هزینه برگزار کنید. مهم ترین نکته سهیم کردن دیگران در شادی‌مان است. این را فراموش نکنید.

راه‌کارهای ساده برای برگزاری یک عروسی کم هزینه : 

خرید حلقه:

-یکی از مواردی که باید در نظر بگیرید، خرید حلقه است. حتما لازم نیست از جواهرات پرهزینه و گران‌قیمت استفاده کنید. اگر می‌خواهید هزینه‌ی کمی را برای حلقه‌ی عروسی خرج کنید. می‌توانید طلای دست دوم بخرید. حلقه نشانه‌ی تعهدی است که میان شما و همسرتان وجود دارد و لازم نیست بسیار لوکس و گران‌قیمت باشد.

لیست مهمانان:

اگر نمی‌خواهید بودجه‌ی زیادی را خرج عروسی خود کنید، می‌توانید تعداد مهمانان خود را کاهش دهید. تعداد مهمانان عروسی یکی از مواردی است که کل هزینه‌های عروسی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. می‌توانید فامیل و دوستان نزدیک خود را برای عروسی دعوت کنید. یک لیست مهمان کوتاه، باعث می‌شود تا هزینه‌های پذیرایی و سالن‌تان، کم شود.

 کارت دعوت :

برای کم کردن هزینه‌ی عروسی می‌توانید کارت‌های دعوت ساده‌ای را انتخاب نمایید. شاید هزینه‌ی کارت دعوت به نظر ناچیز بیاید اما اگر تعدا مهمان زیادی داشته باشید، تاثیر ان را خواهید دید.

گیفت عروسی:

می‌توانید گیفت‌های عروسی را خودتان در خانه تهیه کنید. این کار هم لذت بیشتری برای‌تان خواهد داشت و هم اینکه در هزینه‌های عروسی صرفه‌جویی خواهد شد. البته می‌توانید از گیفت‌های عروسی ارزان‌قیمتی که در فروشگاه روسیلی موجود می‌باشد، استفاده کنید.

لباس عروس:

به جای اینکه لباس عروس بخرید، می‌توانید ان را از مزون‌های لباس عروس کرایه کنید. با این کار مدل‌های زیادی پیش روی‌تان خواهد بود تا انتخاب نمایید و در هزنیه‌ی عروسی نیز صرفه‌جویی بسیاری کرده‌اید. لباس عروس را فقط همان يک بار خواهيد پوشيد و هيچ کارکرد ديگری براي‌تان نخواهد داشت.

سفره عقد:

می‌توانید وسایل یفره‌ی عقد را بخرید و خودتان تزیینش کنید. چیدن سفره‌ی عقد کار چندان سختی نیست. می‌توانید مدل‌های جدیدی را از اینستاگرام و اینترنت جستجو کنید و سفره‌ی عقد خود را، خودتان درست کنید. اگر این کار برای‌تان مقدور نمی‌باشد، حداقل می‌توانید از سفره‌های عقد ساده و ارزان قیمت استفاده کنید و خودتان تزییناتی را اضافه نمایید.

گل آرایی ماشین و سالن عروسی :

اگر دوست دارید تا ماشین عروس و سالن عروسی را گل آرایی کنید، می‌توانید خودتان به نمایشگاه‌های گل و فروشگاه‌ها سر بزنید و گل‌های با قیمت کم را برای تزیین ماشین و سالن انتخاب نمایید. البته یادتان باشد که  گل آرایی ماشین و سالن پذیرایی هیچ کدام جز ضروریات مراسم ازدواج نیستند.

 

1 دیدگاه در “۷ راه‌کار ساده برای برگزاری یک عروسی کم هزینه

  1. اشتراک ها: ایده‌ای جالب برای تهیه دسته گل عروسی - روسیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *