بادکنک تولد ؛ انواع بادکنک برای تزیین جشن های شما

بادکنک تولد و بادکنک‌ آرایی همیشه از بهترین تزئینات جشن تولد بوده است. بادکنک تولد دوست قدیمی جشن تولدها است که همه با دیدنش خوشحال می‌شویم. وقتی کلمه بادکنک رو می‌شنویم شکل بادکنک‌های ساده رنگی رنگی به ذهن همه خطور می‌کند. با اینکه این بادکنک‌های رنگی رنگی و دوست داشتنی هنوز همپای همه جشن تولدها هستند ولی امروزه به شکلی تازه به عنوان بادکنک آرایی استفاده می‌شوند. بادکنک آرایی با بادکنک‌های رنگی رنگی برای ساخت شکل‌های کارتونی مخصوص تم تولد، ساخت طاق‌های بادکنک به شکل‌های مختلف برای مراسم عروسی استفاده می‌شود.

بادکنک‌های فویلی عروسکی با شکل‌های کارتون‌های معروف در مراکز بزرگ فروشگاهی به فروش می رسند و حالا این بادکنک‌های عروسکی برای هر شخصیت و با تنوع زیادی در بازار هستند.

در این پست روسیلی می‌خواهیم انواع بادکنک‌های فویلی را برای شما معرفی کنیم که به نوبه خود طرفداران زیادی دارد. بادکنک‌های فویلی از جنس ورق های نازک نایلونی متالایز هستند که شبیه کاغذ کادوهای زرورقی هستند که استفاده می‌کنیم. جنس این بادکنک‌ها و داشتن سوپاپ باد باعث شده ماندگاری این بادکنک‌ها نسبت به بادکنک‌های معمولی بیشتر بوده و امکان خالی کردن باد و استفاده دوباره از آن وجود دارد.

برای بادکنک‌های فویلی طرح‌های متنوع زیادی دارد که بیشتر آن مربوط به بادکنک آرایی برای تم تولد است. بادکنک‌های فویلی متناسب با شخصیت تم در سایز و شکل‌های متنوع وجود دارد. معمولا این بادکنک‌ها با بادکنک‌های ساده ترکیب می‌شوند.

برای پر کردن بادکنک‌های فویلی معمولا از گاز هلیوم استفاده می‌شود که این گاز به علت سبک بودن باعث بالا رفتن بادکنک می‌شود. مدت ماندگاری گاز هلیوم در بادکنک‌های فویلی بیشتر از بادکنک‌های معمولی می‌باشد. معمولا بادکنک‌های فویلی که با گاز هلیوم پر میشوند ۵ تا ۷ روز باقی می‌ماند و رفته رفته گاز آن کمتر می‌شود.

لازم به ذکر است گاز مخصوص برای بادکنک، هلیوم است و استفاده از گازهای دیگر و گازهای شهری برای پرکردن بادکنک صحیح نمی‌باشد.

برای مراسم عروسی هم بادکنک‌های مخصوصی طراحی شده است. برای دکور مراسم عروسی و یا ژست‌های خاصی که برای مراسم عروسی استفاده از این بادکنک‌های فویلی جذاب خواهد بود.

برای تنوع بیشتر و سفارش بادکنک‌های مخصوص تولد و عروسی‌تان به فروشگاه روسیلی سربزنید.

 

بادکنک تولد فویلی (6)
بادکنک تولد ۲ سالگی در اندازه بزرگ و از جنس فویلی می باشد. بادکنک های اعداد برای جشن تولد کوچولو ها تزئین قشنگی هستند.
بادکنک تولد فویلی (5)
ترکیبی از بادکنک های ساده خالدار و بادکنک فویلی میکی موس برای این بادکنک تولدهای قشنگ به فروشگاه روسیلی سر بزنید.
بادکنک تولد فویلی (4)
نمونه ای از بادکنک آرایی طاق برای تم تولد رنگین کمان و بادکنک تولد عدد فویلی ۳.
بادکنک تولد فویلی (3)
هنر بادکنک آرایی مخصوص مراسم عروسی. با ترکیب بادکنک های ساده و فویلی شکلهای خاصی برای مراسم عروسی می توان ساخت.
بادکنک تولد فویلی (2)
بادکنک فویلی مخصوص عروسی با حروف انگلیسی، این بادکنک های فویلی در اندازه های بزرگ و کوچک وجود دارد.
بادکنک تولد فویلی (10)
بادکنکهای فویلی با تنوع و شخصیت های متفاوت برای تم تولد، این بادکنک های فویلی در بسته های متنوع از چند شکل بزرگ و کوچک وجود دارند. برای دیدن تنوع محصولات به این لینک مراجعه کنید.
بادکنک تولد فویلی (8)
بادکنک های فویلی جذاب برای ژست عکاسی عروسی مناسب است و مهمانان شما را به وجد خواهد آورد

 

 

2 دیدگاه در “بادکنک تولد ؛ انواع بادکنک برای تزیین جشن های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *