چند ایده سورپرایز تولد ؛ عزیزان خود را اینگونه خوشحال کنید

ایده سورپرایز تولد

همه ما واقعا عاشق تولد، جشن‌های کوچک و مهمانی‌های دورهمی با عزیزانی که دوستشان داریم هستیم. بعضی اوقات تولد کسانی که به شما نزدیک هستند یا اشخاصی که سال گذشته برایتان مهم بودند، را دوست دارید با سورپرایز‌های فوق العاده برگزار کنید، زیرا استفاده از ایده سورپرایز تولد برای رساندن پیام خاص برای آنهاست.

چند ایده سورپرایز تولد در ادامه آمده است. (خیالتان راحت، انجام دادن بیشتر آنها آسان است) که این ایده‌ها می‌توانند برای کسانی که دوستشان دارید تجربه فوق‌العاده‌ای باشند. در صورتی که تمایل دارید در مورد ایده‌های سورپرایز مختلف با تیم روسیلی مشورت کنید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

چند ایده سورپرایز تولد برای جشن تولد کسانی که دوستشان دارید

 

۱) سورپرایز بادکنکی

هیچ کسی نمی‌تواند بگوید سورپرایز بادکنک و یا تولد بادکنکی مخصوص بچه هاست. امروزه بادکنک یکی از تم‌های مشهور برای تولد، عروسی و مهمانی هایی ماست. با بادکنک می‌توانید کودکان و هم افراد دیگری که برایتان مهم هستند را سورپرایز کنید. بادکنک های را طوری پشت در بچسبانید که با باز کردن در، اتاق پر از بادکنک شود. این ایده بیشتر برای زمانی است که شخص صاحب تولد خواب باشد و یا وقتی از سرکار برمی‌گردد.

سورپرایز بادکنکی پشت در

۲) یک روز کامل تولد

یک تولد را با یک روز پر از چیزهای عالی، برگزار کنید. به همه چیزهایی که آنها دوست دارند مثل رستوران هایی که دوست دارند، چیزهایی که دوست دارند انجام دهند، یا حتی مکان‌هایی که می دانید دوست دارند برای خرید به آنجا بروند، فکر کنید و  روزتان را با آن پر کنید. هر فروشگاه می‌تواند یک سورپرایز باشد. ایده های فراوانی برای سورپرایز در فروشگاه وجود دارد. یا در شروع  روز می‌توانید یک برنامه تقویم مانند و مسیری که قرار است روز تولدش طی کنید، پرینت کرده و به او بدهید. این برنامه برای آخر هفته بیشتر مناسب می‌باشد.

۳) در طول روز چندین هدیه به او بدهید

همه دوست دارند هدیه بگیرند، پس چرا آن را تا پایان روز ادامه ندهیم؟!  شما می‌توانید در هر ساعت یا هر چند ساعت یکبار به او هدیه دهید،بهترین هدیه‌تان را برای آخر نگه دارید. اگر تصمیم گرفته اید  این ایده را با ایده قبلی که گفتم ترکیب کنید خیلی هیجان انگیز می‌شود که هدیه مربوط به رویداد یا‌ در مکان موردنظر به او بدهید. انتخاب جعبه‌های قلبی زیبا برای این کار می‌تواند مناسب باشد. برای سفارش جعبه‌های سفارشی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

برای سفارش جعبه فلبی کلیک کنید

۴) نقشه گنج

این بیشتر شبیه نقشه گنج است. برای مثال  اگر بهترین هدیه تان به یک نفر تعطیلات آخر هفته در یک گردش، یا کنار ساحل و یا فضای باز است هر هدیه کوچک  برای ۱۱روز قبل می‌تواند، سرنخی برای هدیه بزرگتان باشد. یک جفت کفش، عینک آفتابی، یک بطری آب و یا کرم ضد آفتاب.

۵) بمبی از گل

اگر شما از ایده  بمب بادکنک خوشتان آمده است، ایده هایی که آنرا زیباتر می کند را نیز در نظر داشته باشید و اگرچیز زیباتراز آن را می خواهید با قراردادن گل‌های زیاد در مکان های خاص مثل ماشین،دفتر کارو خیلی جاهای دیگه یک سورپرایز فوق العاده داشته باشید. مخصوصا اگر اولین سورپرایز تولد در زندگی مشترکتان باشد.

2X9A9718

۶) پکیج هدیه

فراموش نکنید ایمیل یک راه جالب برای تبریک تولد بود. اگر شما در تولد عزیزانتان در کنارشان نیستید می توانید با پست یک پکیج از محصولات آرایشی و بهداشتی  بفرستید . فقط به این فکر کنید که اگر آنجا بودید برای جشن تولدش چه چیزهایی تهیه می‌کردید و تعدادی پیام تبریک درون جعبه ها قرار داده و آن رابرایش پست کنید و برای بچه ها از قوطی های فلزی که کلی وسایل ریز و جالب پر کنید. تبریک تولد در یک جعبه  برای بچه ها جذاب است. برای تهیه این یک پکیج هدیه خاص می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

۷) بمب کارت های تبریک

چه چیزی بهتر از کارت تبریک تولد؟ نظرتان درمورد یک هفته پر از کارت های تولد چیست؟ اگر شما بصورت آنلاین خرید کنید می توانید طوی برنامه ریزی کنید که در روز مخصوص بدست صاحب تولد برسد. یک هفته با پیام های تبریک، سورپرایز تولد ایده آل برای راه دور است. برای تهیه انواع کارت تبریک‌های سفارشی می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

برای سفارش کارت تبریک خاص کلیک کنید

۸) گلبرگ گل

آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده‌اید که گلبرگ گل‌ها می‌توانند به عنوان یک ایده سورپرایز تولد برای همسر شما مورد استفاده قرار گیرند؟ همانگونه که خودتان هم می‌دانید گلبرگ گل‌ها بسیار لطیف و نازک هستند. در حقیقت نشانه‌ای از زنانگی در گلبرگ‌ها نهفته است. بنابراین می‌توانند به عنوان سورپرایزی برای محبوب زندگی شما هم مورد استفاده قرار گیرند. یکی از ایده‌های سورپرایزی که با گلبرگ‌ها عملی می‌شود این است که گلبرگ گل‌ها را به همراه یک جمله‌ی عاشقانه، پشت آفتابگیر ماشین بریزید. سپس وقتی همسر شما کنار شما در ماشین نشست. به او اشاره کنید که گونه‌ی او کثیف شده است. مطمئنا اولین کاری که او انجام می‌دهد این است که آفتابگیر را پایین می‌آورد. پایین آمدن آفتابگیر همانا و ریختن گلبرگ‌ها نیز همانا. به شما قول می‌دهم که در این لحظه محبوب شما احساس فوق‌العاده‌ای را تجربه می‌کند. اگر پس از مواجهه با این صحنه چشمان همسرتان پر از اشک شد. چیزی نگویید تنها او را بغل کنید. به او اجازه دهید که از این آرامش نهایت استفاده را بکند. و این آرامش تا عمق وجودش رسوخ کند.

یک ایده‌ی سورپرایز دیگر که به کمک گلبرگ‌ها قابل اجرا است. استفاده از آن به عنوان تزیین یک میز شام عاشقانه است. البته در این حالت چند شمع معطر نیز بهتر است که گلبرگ‌ها را همراهی کنند تا سورپرایز شما حالت فوق‌العاده‌تری به خود بگیرد. برای اجرای این ایده می‌توانید شمع‌ها را به شکل قلبی در وسط میز بچینید و از گلبرگ‌ها برای تزیین مساحت داخل قلب استفاده کنید. برای اینکه شمع‌ها جلوه‌ی زیباتری ایجاد کنند توصیه می‌کنم چراغ‌ها را کمتر کنید. سپس با همسرتان پشت همین میز غذا یک شام عاشقانه را نوش جان کنید.

۹) پیتزای قلبی

این بار که برای سفارش پیتزا به پیتزا فروشی همیشگی محل زندگیتان مراجعه می‌کنید. از او سوال کنید که آیا می‌تواند پیتزایی به شکل قلب برای شما درست کند. سپس دفعه بعد هنگام مراجعه به همان پیتزا فروشی با اشاره‌ای به او یادآوری کنید که اکنون زمان آن رسیده است که از پیتزای قلبی خودش رونمایی کند. اگر از قبل بتوانید یک شاخه گل هم به دست گارسون برسانید دیگر عالی می‌شود.

تصور کنید که با همسرتان به همان پیتزا فروشی همیشگی رفته‌اید. اما هنگام سرو غذا همسرتان با یک پیتزای قلبی شکل به همراه یک شاخه گل رز مواجه می‌شود. حتی می‌توانید این ایده سورپرایز تولد را هنگام سفارش پیتزا برای تحویل گرفتن در دم در منزل هم عملی کنید. در این صورت دست مامور تحویل بازتر خواهد بود. زیرا می‌تواند سر راهش یک شاخه گل نیز برای شما تهیه کند و شما هزینه شاخه گل را به همراه پیتزا به او پرداخت کنید.

راه حل دیگری نیز برای عملی کردن این ایده سورپرایز تولد وجود دارد. اما در صورتی که حوصله آشپزی کردن داشته باشید. به این ترتیب که یک قالب قلبی شکل تهیه کنید و زمانی که همسرتان خارج از منزل است. یک پیتزای قلبی شکل برای او تدارک ببینید. در این صورت سورپرایز شما ارزشی دو چندان برابر برای او خواهد داشت. زیرا هم دست پخت شما را نوش جان می‌کند. و هم ایده‌ی خلاقانه شما در تهیه یک پیتزای قلبی او را شگفت زده خواهد کرد.

۱۰) ذکر دلایل دوست داشتن

متاسفانه اکثر آقایان ایرانی تصور می‌کنند قربان صدقه رفتن و تعریف از خانمشان فقط مختص دوران نامزدی است. حتی بسیاری از آن‌ها استفاده از کلمات عاشقانه را نیز به سال‌های اول زندگیشان اختصاص می‌دهند. زیرا تصور می‌کنند که پس از این دوران همسرشان می‌داند که چقدر دوستش دارند. اما این باور کاملا غلط است. فراموش نکنید که خانم شما هر لحظه از عمرش را به شنیدن این جملات نیاز دارد.

به عنوان یک ایده سورپرایز تولد ویژه می‌توانید تمام دلایلی که باعث می‌شود شما عاشق همسرتان باشید را بنویسید. این دلایل می‌توانند روی بسته‌بندی شکلات یا نامه‌های کوچکی در پاکت‌های مجزا قرار داده شوند. حتی به عنوان یک سورپرایز ویژه می‌توانید جعبه‌ی ۷ دلیل عشق برای همسرتان تهیه کنید. برای تهیه این جعبه می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

ایده سورپرایز تولد
جعبه هفت دلیل عشق یک ایده سورپرایز تولد جالب

۱۱) اولین عکس دو نفره

اولین خاطرات ما همواره در ذهنمان باقی می‌مانند و حس خوبی به ما می‌دهند. بنابراین زنده نگه داشتن اولین خاطرات با هم بودن می‌تواند تاثیر مثبتی بر روی روابط ما داشته باشد. بنابراین برای تدارک یک ایده سورپرایز تولد ویژه می‌توانید از همین اولین‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید یکی از عکس‌های دو نفره‌تان را که در اوایل آشنایی خود گرفته‌اید چاپ کنید و قاب بگیرید. اما در انتخاب عکس دقت کنید. یعنی علاوه بر زیبایی خود عکس خاطره‌ی عکس انتخابیتان را هم به خوبی بسنجید. اگر کیفیت عکس شما اجازه بدهد آن را در سایز بزرگی چاپ کنید و با قاب زیبایی به دیوار اتاق خوابتان بزنید. این کار را زمانی انجام دهید که همسرتان در منزل نیست. حتی در صورت امکان دوربینی را هم در اتاق خواب قرار دهید تا از واکنش همسرتان از دیدن عکس فیلم بگیرید. پس از آن هم منتظر یک آغوش غیر منتظره باشید.

 

۱۲) دوستت دارم شب نما

اگر اهل هیجان هستید، این ایده می‌تواند چالش مناسبی برای شما باشد. برای عملی کردن این ایده لازم است که یک نصف روز در خانه تنها باشید. بنابراین از قبل قلب‌های شب‌نما را در سایزهای یکسان و رنگ‌های مختلف تهیه کنید و منتظر موقعیت مناسب باشید. چند روز قبل تر از تولد همسرتان و در روزی که خانمتان دیرتر از سر کار می‌آید و یا به مهمانی دعوت شده است دست به کار شوید. قلب‌های شب نما را به شکل دوستت دارم یا I Love You به سقف اتاق خوابتان بچسبانید. اما مراقب باشید که کثیف کاری نکنید. همه چیزهای اضافی و ریخت و پاش خود را پس از عملی کردن ایده خود جمع و جور کید. سپس شب قبل از خواب وقتی در سر جایتان دراز کشیده‌اید از همسرتان بخواهید که به آسمان نگاه کند. اگر او از گفته شما تعجب کرد. می‌توانید بگویید آسمان امشب زیباتر است زیرا ماه من امروز در آسمان است. سپس با اشاره‌ای قلب‌های موجود در سقف اتاق را به او نشان دهید. مطمئن باشید این ایده سورپرایز تولد فوق‌العاده بیش از حد تصورتان همسرتان را سورپرایز خواهد کرد. احتمالا تمام آن شب را در آغوش شما بخوابد و هر از گاهی اشک شوق بریزد.

۱۳) تماشای فیلم عروسی و مرور خاطرات

اگر چند سال از با هم بودن شما با محبوبتان می‌گذرد بنابراین عکس‌ها و فیلم‌های متعددی با هم دارید. که هر یک خاطره‌ی فوق‌العاده‌ای را در درون خود نهفته است. بنابراین هر از گاهی وقتی از دغدغه‌های زندگی روزمره و بدو بدوهای آن خسته می‌شوید بهتر است با مرور خاطرات دوباره به پاهای خودتان جان ببخشید.

تماشای فیلم عروسی و یاد و خاطره‌ی دوران شیرین نامزدی یکی از بهترین ایده‌های سورپرایزی است که می‌تواند برای هر کسی لذت بخش باشد. تنها نکته‌ای که در این زمینه باید به آن توجه کنید انتخاب زمان مناسبی برای تماشای این فیلم و مرور خاطرات شیرین است.

۱۴) آینه جیبی

احتمالا شما هم مثل همه افراد دنبال ایده سورپرایز تولد ساده‌ای برای غافلگیر کردن عشقتان می‌گردید. برای این کار می‌توانید یک آینه جیبی کوچک و زیبا تهیه کرده و آن را داخل جعبه شیکی بگذارید و داخل کیف همسرتان قرار دهید. داخل جعبه کارتی قرار دهید که در آن نوشته شده است “در این آینه تو تصویر زیباترین و بهترین خانم دنیا را می‌بینی که من به داشتنش می‌بالم.” برای جذابیت بیشتر این ایده می‌توانید داخل جعبه را با گلبرگ‌های رنگی پر کنید. هر چند این ایده در ابتدا ممکن است ساده به نظر برسد. اما جذابیت خاصی برای محبوب شما خواهد داشت. زیرا با این کار به او نشان می‌دهید که چقدر او را دوست دارید و تا چه اندازه برایتان مهم است.

در صورت تمایل به اجرای یک ایده سورپرایز تولد فوق‌العاده می‌توانید با سفارش باکس‌های قلبی زیبا و منحصر به فرد همسرتان را بیش از حد تصور غافلگیر کنید.

ایده سورپرایز تولد
جعبه‌های شیک برای اجرای ایده سورپرایز تولد

۱۵) تحقق رویاها

همسر شما نزدیکترین فرد زندگی شما محسوب می‌شود. از این رو به احتمال قوی در مورد رویاهایی که در سر می‌پرورانید زیاد با هم صحبت کرده‌اید. برخی از این رویاها از دوران کودکی همراه شما هستند و هنوز فرصت تحقق پیدا نکرده‌اند. برخی نیز رویاهای دوران بزرگسالی هستند که به دلایل مختلف نادیده گرفته شده‌اند.

بنابراین اگر دوست دارید به شکل شگفت انگیزی همسر خود را سورپرایز کنید. می‌توانید به او در تحقق رویاهایش کمک کنید. البته برای این کار نیاز به برنامه‌ریزی دارید. یعنی هر موقع همسرتان در مورد رویاهایش با شما صحبت می‌کند، برخی از آن‌ها را که امکان تحققشان وجود دارد به خاطر بسپارید. سپس در موقعیت مناسبی از تحقق آن‌ها برای سورپرایز کردنش استفاده کنید. به عنوان مثال اگر موقع رد شدن از جلوی یک فروشگاه یا مرکز تفریحی به شما بگوید از بچگی آرزو داشتم فلان چیز را داشته باشم. یا فلان کار را انجام دهم. از این فرصت برای تکمیل پایگاه داده ذهنتان استفاده کنید. سپس در موقعیت مناسبی یکی از آرزوها یا رویاهای او را محقق کنید. البته بسته به میزان هزینه‌ای که می‌خواهید برای تحقق رویاهای همسرتان صرف کنید باید آن‌ها را رتبه بندی کنید. به عنوان مثال اگر همسر شما آرزوی مسافرت به جایی را در سر می‌پروراند و شما قصد عملی کردن آن را دارید. باید برنامه‌ریزی بلندمدتی برای این کار داشته باشید. البته لزومی ندارد که حتما از آرزوهای بزرگ شروع کنید. گاهی به کمک تحقق رویاهای ساده همسرتان نیز می‌توانید او را به شدت سورپرایز و خوشحال کنید.

 

1 دیدگاه در “چند ایده سورپرایز تولد ؛ عزیزان خود را اینگونه خوشحال کنید

  1. اشتراک ها: تشریفات مجالس را از روسیلی بیاموزید - بانوکا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *