چند ایده سورپرایز تولد ؛ عزیزان خود را اینگونه خوشحال کنید

ایده سورپرایز تولد

همه ما واقعا عاشق تولد، جشن‌های کوچک و مهمانی‌های دورهمی با عزیزانی که دوستشان داریم هستیم. بعضی اوقات تولد کسانی که به شما نزدیک هستند یا اشخاصی که سال گذشته برایتان مهم بودند، را دوست دارید با سورپرایز‌های فوق العاده برگزار کنید، زیرا استفاده از ایده سورپرایز تولد برای رساندن پیام خاص برای آنهاست.

چند ایده سورپرایز تولد در ادامه آمده است. (خیالتان راحت، انجام دادن بیشتر آنها آسان است) که این ایده‌ها می‌توانند برای کسانی که دوستشان دارید تجربه فوق‌العاده‌ای باشند. در صورتی که تمایل دارید در مورد ایده‌های سورپرایز مختلف با تیم روسیلی مشورت کنید. می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با ما در ارتباط باشید.

چند ایده سورپرایز تولد برای جشن تولد کسانی که دوستشان دارید

۱.یک روز کامل تولد

یک تولد را با یک روز پر از چیزهای عالی، برگزار کنید. به همه چیزهایی که آنها دوست دارند مثل رستوران هایی که دوست دارند، چیزهایی که دوست دارند انجام دهند، یا حتی مکان‌هایی که می دانید دوست دارند برای خرید به آنجا بروند، فکر کنید و  روزتان را با آن پر کنید. هر فروشگاه می‌تواند یک سورپرایز باشد. ایده های فراوانی برای سورپرایز در فروشگاه وجود دارد. یا در شروع  روز می‌توانید یک برنامه تقویم مانند و مسیری که قرار است روز تولدش طی کنید، پرینت کرده و به او بدهید. این برنامه برای آخر هفته بیشتر مناسب می‌باشد.

۲. در طول روز چندین هدیه به او بدهید

همه دوست دارند هدیه بگیرند، پس چرا آن را تا پایان روز ادامه ندهیم؟!  شما می‌توانید در هر ساعت یا هر چند ساعت یکبار به او هدیه دهید،بهترین هدیه‌تان را برای آخر نگه دارید. اگر تصمیم گرفته اید  این ایده را با ایده قبلی که گفتم ترکیب کنید خیلی هیجان انگیز می‌شود که هدیه مربوط به رویداد یا‌ در مکان موردنظر به او بدهید.

۳. نقشه گنج

این بیشتر شبیه نقشه گنج است. برای مثال  اگر بهترین هدیه تان به یک نفر تعطیلات آخر هفته در یک گردش، یا کنار ساحل و یا فضای باز است هر هدیه کوچک  برای ۱۱روز قبل می‌تواند، سرنخی برای هدیه بزرگتان باشد. یک جفت کفش، عینک آفتابی، یک بطری آب و یا کرم ضد آفتاب.

۴. سورپرایز بادکنکی

سورپرایز بادکنکی پشت در

هیچ کسی نمی‌تواند بگوید سورپرایز بادکنک و یا تولد بادکنکی مخصوص بچه هاست. امروزه بادکنک یکی از تم‌های مشهور برای تولد، عروسی و مهمانی هایی ماست. با بادکنک می‌توانید کودکان و هم افراد دیگری که برایتان مهم هستند را سورپرایز کنید. بادکنک های را طوری پشت در بچسبانید که با باز کردن در، اتاق پر از بادکنک شود. این ایده بیشتر برای زمانی است که شخص صاحب تولد خواب باشد و یا وقتی از سرکار برمی‌گردد.

۵. بمبی از گل

2X9A9718

اگر شما از ایده  بمب بادکنک خوشتان آمده است، ایده هایی که آنرا زیباتر می کند را نیز در نظر داشته باشید و اگرچیز زیباتراز آن را می خواهید با قراردادن گل‌های زیاد در مکان های خاص مثل ماشین،دفتر کارو خیلی جاهای دیگه یک سورپرایز فوق العاده داشته باشید. مخصوصا اگر اولین سورپرایز تولد در زندگی مشترکتان باشد.

۶.پکیج هدیه

فراموش نکنید ایمیل یک راه جالب برای تبریک تولد بود. اگر شما در تولد عزیزانتان در کنارشان نیستید می توانید با پست یک پکیج از محصولات آرایشی و بهداشتی  بفرستید . فقط به این فکر کنید که اگر آنجا بودید برای جشن تولدش چه چیزهایی تهیه می‌کردید و تعدادی پیام تبریک درون جعبه ها قرار داده و آن رابرایش پست کنید و برای بچه ها از قوطی های فلزی که کلی وسایل ریز و جالب پر کنید.تبریک تولد در یک جعبه  برای بچه ها جذاب است.

۷. بمب کارت های تبریک

چه چیزی بهتر از کارت تبریک تولد؟ نظرتان درمورد یک هفته پر از کارت های تولد چیست؟ اگر شما بصورت آنلاین خرید کنید می توانید طوی برنامه ریزی کنید که در روز مخصوص بدست صاحب تولد برسد. یک هفته با پیام های تبریک، سورپرایز تولد ایده آل برای راه دور است.

 

1 دیدگاه در “چند ایده سورپرایز تولد ؛ عزیزان خود را اینگونه خوشحال کنید

  1. اشتراک ها: تشریفات مجالس را از روسیلی بیاموزید - بانوکا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *