آموزش ساخت تم تولد پسرانه برای برگزاری جشن تولد بی نظیرِ شازده پسر

پسرها دنیای شگفت انگیز و هیجان انگیزی دارند و به تصویر کشیدن دنیای ذهنی آنها در قالب تم تولدشان می تواند کاری دشوار و در عین حال لذت بخش باشد.با فراگیری آموزش ساخت تم تولد پسرانه و ایده پردازی و اندکی خلاقیت می توانید تولد مورد نظر خود را جشن بگیرید و شازده پسر خود را غرق در خوشحالی و شادی ببینید.مطمئنا تهیه تمام وسایل و تزیینات تم تولد پسرانه، جشن تولد متفاوت و بی‌نظیری را برایتان رقم خواهد زد.برای دریافت مشاوره در زمینه تهیه محصولات تم تولد پسرانه می‌توانید از طریق تلگرام با روسیلی در ارتباط باشید.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه:ایده ها و روش ها

فراگیریِ آموزش ساخت تم تولد پسرانه می تواند به کار آسانی تبدیل شود، اگر شما با علایق و سلایق و تفریحات پسرتان آشنایی هرچه بیشتری داشته باشید. اگر آشنایی کمی دارید سعی کنید با پسر دلبند خود وقت بیشتری بگذرانید و با علایق اش و اولویت آنها آشنایی کاملتری پیدا کنید.

پس از آشنایی با علایق فرزندتان می توان متوجه شد که رده سنی پسرتان بسیار تاثیر گذار است و نمی توان آن را نادیده گرفت.

ایده های آموزش ساخت تم تولد پسرانه یک تا شش سالگی

۱-پسرها در این سنین دارای روحیات لطیف تری هستند و با رنگ های شاد و تم های کارتونی بیشتر به وجد می آیند. در نتیجه باید به ترکیب رنگ های شاد و زنده توجه بیشتری بکنید. رنگ های اصلی را به عنوان انتخاب اصلی خود در نظر بگیرید و سپس سراغ رنگ های دیگر بروید. البته در انتخاب رنگ باید سلیقه ی فرزند خود را بیشتر مدنظر قرار دهید.

۲-کارت دعوت شما نیز باید مناسب با سن و سال کودکتان باشد. سعی کنید از ایده های جدید استفاده کنید و درگیر کلیشه نشوید. و نشانی از تم جشن هم در کارت دعوتتان دیده شود.

۳-فضای جشن را متناسب با دنیای ذهنی فرزندتان ساده و شاد و خلاقانه بیارایید.بسیاری از تم های پر کاربرد که مورد علاقه ی کودکان با این سن و سال است و اکثرا آن ها را به وجد می آورد و شور و هیجان خاصی به جشن تولد می بخشد در ادامه آمده است:

-تم تولد مدرسه ی هیولاها و در کل هر هیولای بانمکی(!)

آموزش ساخت تم تولد پسرانه

برای ساختن این تم جذاب باید این ماکت های بامزه ی هیولاها را که از قبل طراحی شده با استفاده از مقواهای مخصوص این کار و پایه و دیگر ابزار لازم در خانه بسازید.یا آن ها را بصورت سفارشی تهیه کنید.همانطور که در شکل می بینید، ریسه ها هم نقش زیادی در زیبا سازی محیط جشن دارند، برای ساخت ریسه می توانید طرح های دلخواهتان را روی کاغذ های براق و شفاف گلاسه چاپ کنید و آن ها را با روبان های رنگی به یک دیگر وصل کنید یا اینکه آن ها را بصورت آماده تهیه کنید.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه
آموزش ساخت تم تولد پسرانه

با استفاده از بادکنک ها در رنگ ها و اشکال مختلف و ترفندهای بادکنک آرایی می توانید به راحتی آن ها را به شکل هیولا درآورید یا آن هارا بصورت سفارشی تهیه کنید.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه

بطری های آب یا نوشدنی های دیگر را نیز می توانید صورت خلاقانه همراه با نی های رنگی و تم جشن بیارایید.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه

همانطور که می دانید خوراکی ها و بخصوص کیک جشن و هماهنگی آن ها با تم از تاثیرگذارترین اجزای جشن هستند.ظروف خوراکی ها را نیز می توانید متناسب با سلیقه خود و تم جشن به بهترین شکل بیارایید.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه
آموزش ساخت تم تولد پسرانه

-تم تولد حیوانات اهلی یا جنگلی یا آبزی برای پسرهای عاشق حیوانات و حتی برای آشتی دادن فرزندتان با طبیعت و حیوانات می تواند مفید باشد.

تم تولد حیوانات مزرعه
کیک تولد شیر
کیک تم تولد ماهی
گیفت تم تولد ماهی

-تم تولد لِگو اسباب بازی مورد علاقه ی پسر ها از یک سالگی تا نوجوانی است.بنابراین مطمئنا جزو ایده های مناسب تم تولد است.

تم تولد لگو

ظروف غذا و میان وعده های جشن را می توانید هماهنگ با بیارایید مانند تصاویر نمونه که ظروف پاپ کورن و قاشق و چنگال را هماهنگ با جشن کرده اند.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه
آموزش ساخت تم تولد پسرانه

رنگ بادکنک های جشن را نیز مانند رنگ لگوها شاد و زنده انتخاب کنید!

آموزش ساخت تم تولد پسرانه

می توانید با استفاده از لگو های درشت تر خلاقیت به خرج داده و اسم فرزندتان را به شکل زیر بنویسید.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه

درمورد کیک ها و خوردنی ها نیز دیگر حرفی باقی نمی ماند.

آموزش ساخت تم تولد پسرانه
آموزش ساخت تم تولد پسرانه

-تم تولد مینیون ها هم آن قدر پرطرفدار است که دیگر جای توضیح ندارد.در ادامه از تصاویر برای جشن خود ایده بگیرید.

تم تولد مینیون
تاثیر بادکنک آرایی در تم تولد
تزیین قاشق و چنگال با تم تولد
ریسه،گل کاغذی و بادبزن های تم تولد
کارت دعوت تولد
ظروف تم تولد
تزیین پارچ با عینک مینیونی

شیرینی و کیک تم تولد

 

-تم تولد توپ ها و بادکنک های رنگی رنگی!

تم تولد توپ رنگی
تم تولد توپ رنگی
توپک های کاغذی
ریسه های توپی و دایره ای

کیک تولد با تم توپی

-تم تولد نقاشی!

مطمئنا بسیاری از پسرها هستند که علاقه ی زیادی به نقاشی کردن در و دیوار خانه دارند!با تم تولد نقاشی و قرار دادن بوم رنگ هایی در محل تولد علاقه ی آن ها را در جهت درستی رشد دهید.

لباس تولد نقاشی
شیرینی با تم تولد نقاشی
نودل رنگی برای تم تولد نقاشی
گیفت تولد نقاشی
کیک تولد نقاشی

-تم تولد عکس و خاطره بازی

ایده های عکس برای تم تولد یک سالگی
ایده های عکس برای تم تولد یک سالگی
تم تولد عکس
تم تولد عکس
تم تولد عکس و میکی موس
تم تولد عکس و میکی موس
ایده ی عکس تم تولد

این عکس ها می تواند شامل اولین های فرزندتان از بدو تولد و عکس از تک تک ماه ها و سال های شیرین زندگیتان باهم باشد.البته در نظر داشته باشید که در کنار این عکس ها از تم های تولد رنگی رنگی هم استفاده کنید.

*علاوه بر همه ی این کار ها در راستای برگزاری یک جشن پرهیجان بهتر است بازی های متناسب با سن و سال فرزندتان برای او و دوستانش طراحی کنید و از تماشای بازی آن ها لذت ببرید.

ایده های آموزش ساخت تم تولد پسرانه هفت سال به بالا

در این رده ی سنی پسرها کم کم به هدف ها و جهت گیری هایی در زندگی خود دست می یابند و برای خود آینده و شغل متصور می شوند.این تصور آنها می تواند در قالب یک روز و یک تم تولد فوق العاده به واقعیت تبدیل شده و آن ها را شگفت زده کند!

فضای جشن برای این رده ی سنی هم باید شاد باشد هم هدفمند! زیرا ممکن است حوصله ی فرزندتان و دوستانش سر برود. برای جلوگیری از این اتفاق باید علاوه بر فضا سازی مناسب و جذاب و خوراکی هایی با حال و هوای تم جشن تولد، بازی هایی متناسب با تم جشن هم طراحی کنید تا جشن از حالت عادی و بی هیجان خارج شده و برای همیشه به یاد ماندنی شود.تم هایی که بیشتر برای این سنین استفاده می شود در ادامه آمده است:

-تم تولد راه و ساختمان سازی برای مهندسان آینده! بیشتر پسرها در این سنین در میان ماشین های اسباب بازی خود همواره یک کامیون یا بولدوزر برای حمل بار و خاکبرداری و از این جور کارهای عمرانی دارند و وقت زیادی را برای این بازی اختصاص می دهند. این تم تولد می تواند این دسته از پسرها را  به شدت خوشحال و شگفت زده کند.

گیفت تولد راه سازی
کیک و شیرینی با تم راه سازی
ظروف تم تولد راه سازی
کیک و شیرینی با تم راه سازی
کیک و شیرینی با تم راه سازی
کیک و شیرینی با تم راه سازی
کیک و شیرینی با تم راه سازی

به عنوان یک بازی بسیار ساده برای این تم می توانید در گوشه ای از حیاط مقداری خاک برای هر گروه آماده کنید و مشخص کنید هر گروه که کمتر از ۲ دقیقه بیشتر خاک را در محل تعیین شده خالی کند برنده است.

-تم تولد آزمایشگاه علمی نیز برای دانشمندان آینده و علاقمندان به اختراع و اکتشاف می تواند بسیار غافلگیر کننده باشد.

تم تولد آزمایشگاه
تم تولد آزمایشگاه
شیرینی تم تولد آزمایشگاه
شیرینی تم تولد آزمایشگاه
شیرینی تم تولد آزمایشگاه

به عنوان بازی این تم می توانید مسابقه ی ساختن آتشفشان با نظارت خودتان برگزار کنید.

-تم تولد هواپیما و پراوز برای خلبان های آینده و عاشقان پرواز

آموزش ساخت تم تولد پسرانه
تم تولد پرواز – آموزش ساخت تم تولد پسرانه
ظرف تم تولد پرواز
شیرینی و کیک تم تولد پرواز
شیرینی و کیک تم تولد پرواز
شیرینی و کیک تم تولد پرواز – آموزش ساخت تم تولد پسرانه
شیرینی و کیک تم تولد پرواز

مسابقه ی ساختن بادبادکی که بتواند بیشتر از همه بالا برود ایده ی خوبی برای بازی این تم است.

اگر قصد خرید یا سفارش هر یک از اقلام تم تولدپسرانه روسیلی را دارید می‌توانید از طریق تلگرام روسیلی با همکاران ما در ارتباط باشید. تا همکاران ما مدل دلخواه شما را به صورت سفارشی برایتان آماده کنند.

تیم روسیلی با ارائه انواع تم‌های سفارشی به شما کمک می کند تا زیبایی جشن‌هایتان را چندین برابر کنید.
سفارش این تم‌ها بسیار ساده است. کافی است طرح تم دلخواه خود را به تلگرام روسیلی به شماره ۰۹۳۷۱۱۰۷۹۹۵ ارسال کنید و پس از دیدن نمونه‌های مشابه و انتخاب نمونه‌ی دلخواه اقلام تم مورد نظرتان را سفارشی سازی کنید.
نکته قابل توجهی که در مورد تم‌های سفارشی وجود دارد این است که لازم نیست ساکن شهر تهران باشید تا بتوانید تم دلخواه خود را سفارش دهید. بلکه ارسال محصولات روسیلی به تمام شهرهای ایران انجام می‌شود. بنابراین امکان سفارشی سازی تم‌های روسیلی از تمامی شهرستان‌ها نیز امکان پذیر است.
فقط با توجه به پر کار بودن تم‌های سفارشی قبول سفارش تم ۱۰ روز قبل از مراسم انجام می‌گیرد. همچنین توجه داشته باشید که طرح اولیه تم قبل از چاپ برای شما ارسال می‌شود تا پس از تایید نهایی شما آماده سازی شود. تم‌های سفارشی امکان استفاده از نام و عکس فرزند شما را نیز برایتان فراهم می‌کنند تا یک تم خاص و منحصر به فرد را برای جشن تولد فرزندتان تهیه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *