نکاتی که در آماده کردن یک سورپرایز باید در نظر بگیرید

ترتیب دادن یک سورپرایز تولد کار دلهره آوری است. اینکه چطور برنامه ریزی کنید تا یک شخص واقعا  سورپرایز شود نه اینکه فقط حس خوشحالی داشته باشد و بخاطر زحمات شما ظاهرا سورپرایز شود!

چیزهای زیادی هستند که باید آن لحظه یادتان باشد. یک لحظه ای که برای سالها در خاطره کسی که سورپرایزش می‌کنید خواهد ماند. این مطلب پر از نکته های مهمی  است که برای ترتیب دادن یک سورپرایز لازم است. پست زیر را بخوانید و هیچکدام از آنها را از دست ندهید.

  • در سورپرایز حتما زمان را در نظر داشته باشید و زودتر آماده شوید. حتی اگر فرد چند دقیقه هم دیر کند خیالتان راحت است. همه موارد سورپرایز را شفاف کنید و قبلا در محیطی که قرار است سورپرایز اجرا شود، به دیگران اطلاع بدهید. اگر کسی از افراد دعوت شده به تولد دیر کرده است و می‌دانید که برنامه سورپرایز شما را خراب می‌کند به او زنگ زده یا پیام بفرستید تا برای مدتی منتظر بماند. بعد از سورپرایز حتما به آنها اطلاع دهید تا به شما ملحق شوند و در پس لرزه های این هیجان بزرگ سهیم شوند.
  • مطمئن شوید هیچ سرنخ کوچکی به طرف مقابل نرسد، یا نکته هایی که با آن بفهمد سورپرایزی در کار است. برای مثال  اگر برای افراد دعوت شده در تولد پیام یا ایمیل میفرستید تا جزئیات برنامه سورپرایز را توضیح دهید و می‌دانید ممکن است آن را ببیند حتما پیام‌ها را پاک کنید. حتی اگر سفارش کیک داده اید و ممکن است  بطور اتفاقی به آن قنادی رفته و متوجه سورپرایز شما شود. پس همه سرنخ ها را پاک کنید.
  • حتما سایز لباس او را بدانید. اگر برای او لباس کادو گرفته اید. طوری ترتیب دهید که بعد از دوش گرفتن لباسی را قرار است بپوشد را قایم کرده و یا حتی به یکی از افراد مهمانی بدهید تا آن را بپوشد. در این موقع می‌توانید با کادویی که برایش گرفته اید سورپرایزش کنید. این نکته برای ایده های سورپرایزی که در مسافرت یا گردش های کنار دریا انتخاب کرده‌اید مناسب هست.
  • بچه ها! بعضی مواقع بچه ها بلد نیستند که چگونه باید راز سورپرایز را حفظ کنند. بهتر است زمان نزدیک به سورپرایز یا چند ساعت قبل به او بگویید. تا از خرابی سورپرایزتان توسط کوچولوها جلوگیری کنید و از والدین‌شان بخواهید حواسشان به کودکشان باشد.
  • این نکته برای روز سورپرایز تولد است. اگر می‌خواهید مکان تولد را تزیین کنید بهتر است طوری این کار را انجام دهید که از بیرون و تا زمان سورپرایز هیچ چیزی قابل مشاهده نباشد تا ایجاد شک کند و در دقایق پایانی همه نقشه هایتان را خراب کند.
  • عکاسی و فیلمبرداری از این لحظه فوق العاده را از دست ندهید و حتما برایش برنامه ریزی کنید. از دوستان و آشنایان دوربین هایی تهیه کنید و در مکان های مناسب نصب کنید. حتی می توانید از مهمانها بخواهید از زوایای مختلف این لحظه به یادماندنی را ثبت کنند. این ایده می‌تواند برای کادوی تولد سالهای بعد ایده خوبی باشد.
  • این موضوع شاید ساده باشد اما بهتر است برای سورپرایز کسانی را دعوت کنید که اینجور کارها را دوست دارند. همه را به این نوع مراسم ها دعوت نکنید. اگر کسانی را دعوت کنید که به سورپرایز کردن علاقه دارند، هم به بهتر اجرا شدن برنامه سورپرایز شما کمک خواهند کرد و هم خودشان از این مراسم لذت خواهند برد.
  • شما هرگز نمی‌توانید واکنش طرف مقابل را پیش بینی کنید. آیا از سلامتی طرف مقابل اطلاع دارید؟ اگر احساس می‌کنید ممکن است از حال برود یا هر چیز دیگر، بهتر است قبلا با یک دکتر یا حداقل با کسی که می‌تواند این شرایط را کنترل کند هماهنگ شوید.
  • درست است که در برنامه سورپرایز تولد نیاز هست خیلی چیزها را پنهان کنید اما نه به این معنی که روز تولد را فراموش کرده اید. می‌توانید فقط ایده سورپرایز تولد را مخفی نگه دارید. درست است سورپرایزهایی  از این دست ممکن است بسیار هیجان انگیز باشد. اما در بعضی مواقع نیز ممکن است حس ناامیدی از فراموش کردن تولدی که در طرف مقابل ایجاد کرده‌اید را جبران نکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *